banner
banner

חיזוי מחיר מזומן של ביטקוין ברבעון הרביעי 2020: האם BCH תצטרף בקרוב לעלייה במגמת הביטקוין?

Bitcoin Cash BCH הושק בתקופה נהדרת, ממש לפני הזינוק ברבעון הרביעי של 2017. זה התחיל את חייו ב -300 דולר, והגיע בסופו של דבר ל -4,147 דולר עד דצמבר באותה שנה. אבל, הירידה הייתה די אכזרית גם בשנה הבאה, ובנקודות מסוימות [[ביטקוין]] המזומנים הגיעו בסכום נמוך מ -50 דולר, מכיוון שההתקפות של קהילת הביטקוין, בגלל הפיצול, פגעו במוניטין שלה. זה שמר על המשקיעים להיזהר מ- BCH, וזו אחת הסיבות לכך שהמטבע הציבורי הזה נשאר מאחורי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים, למרות שהוא היה בין המובילים מבחינת שווי שוק..

קרא את העדכון האחרון בכתובת תחזית מחיר מזומן של ביטקוין 2021

 

המחיר חזר למחיר הפתיחה, ונסחר בסביבות 300 דולר מאז מאי 2019, אך הוא החמיץ בגדול את הזינוק במחצית השנייה של 2020. הממוצעים הנעים שומרים גם על האלטקוין הזה מאופק, וזה לא סימן טוב. , אבל נקווה שהוא ימצא את הרצון לדחוף מעליהם ולהצטרף לריצה השורית שראינו בשוק הקריפטו במהלך שנת 2020.

 

שינויים אחרונים במחיר המזומן של ביטקוין

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים +56 +22.2%
3 חודשים +78 +33.9%
6 חודשים +70 +29.4%
1 שנה +133 +76%
3 שנים -1,513 -83%

 

גורמים המשפיעים על מזומן ביטקוין

 

הסנטימנט הוא גורם מרכזי בשוק הקריפטו, שהיה די חיובי השנה, וגם BCH נוטה לסנטימנט. המדרגיות אטרקטיבית עבור המשתמשים, מכיוון שהיא מקלה על עסקאות קטנות יותר, וזו הייתה הסיבה העיקרית לכך שביטקוין קאש התבדל מביטקוין בשנת 2017. התחרות מול ביטקוין היא גם גורם מרכזי עבור BTC, כאשר דמי העסקה צנחו עבור ביטקוין, בעוד ש- BCH מתכננת. להגדיל את גודל החסימה כדי לאפשר עסקאות מהירות יותר, תוך הורדת עמלות. התאמת ה- BCH על ידי מוסדות גדולים או משקיעים תהיה גורם נוסף שישפיע על מחיר הביטקוין מזומן, כמו כניסה של Paypal למשחק בספטמבר 2020..  

תחזית מזומנים של ביטקוין: רבעון 4 2020 תחזית מזומן של ביטקוין: שנה אחת  תחזית מזומן של ביטקוין: 3 שנים
מחיר: 340 דולר – 350 דולר

מחיר נהגים: מצב קריפטו, סנטימנט BCH, אינדיקטורים טכניים

                                                                                     

מחיר: 450 $ – 500 $ 

מנהלי מחירים: סנטימנט שוק הקריפטו, מצב מקלט בטוח לקריפטו, התקדמות מדרגיות

                                                                  

מחיר: 1,500 דולר

מחיר נהגים: מעמד שוק הקריפטו, תחרות קריפטו אחרת, מוניטין שלילי

                                                                              

תרשים ביטקוין מזומן חי

BCH

 

חיזוי מחיר מזומנים לביטקוין לחמש השנים הבאות

התפתחויות אחרונות עבור מזומן ביטקוין

Bitcoin Cash התחיל את חייה בתחרות מיידית עם Bitcoin, מכיוון שהיה מזלג קשה של האחרון. לביטקוין הייתה בעיית מדרגיות, והחליטה לפתח את עד הפרדה לעסקאות SegWit2x, אך מספר מחזיקי ביטקוין לא חשבו שזה יפתור את בעיית זמן העסקה, ולכן החליטו להתפצל וליצור ביטקוין מזומן. הם הגדילו את גודל החסימה מ -1 מגה-בייט ל -8 מגה-בייט והבטיחו לעמוד ביעד המסמך הלבן של סאטושי נקאמוטו.

זה הופך את BTC למתחרה ישיר של הביטקוין. לכן, מרכיב עיקרי בפוטנציאל ההצלחה של ביטקוין קאש יהיה האם המשתמשים מחליטים כי הגדלה ישירה של גודל הגוש יעילה יותר מ- SegWit. מהירות העסקה מהירה יותר עבור BCH, 11,000 עסקאות לשנייה TPS, והיא תגדל עוד יותר, מכיוון ש- Bitcoin Cash שואף להגדיל את גודל החסימה ל -32 מגהבייט..

עם זאת, התחרות עם ביטקוין הובילה להתקפות על ביטקוין מזומנים, ופגעה במוניטין שלו, שהיה אחד הגורמים העיקריים לכך ש- BCH לא נהנה מהזינוק האחרון במטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים במחצית השנייה של 2017. אך זה לא עצר את התמיכה ממשקיעים גדולים כמו Paypal, שאימצה את BCH יחד עם שלושה קריפטוסים גדולים אחרים בספטמבר 2020. אך שוב, BCH לא נהנתה מהחדשות האלה. שוק הקריפטו נהנה מאוד גם מסטטוס המקלט הבטוח החדש, אך שוב ביטקוין קאש לא ניצל זאת.  

ניתוח טכני של מזומנים בביטקוין – האם חברות בינלאומיות ישמרו על ה- BCH / USD מאופק, או שמא יישבר מעל להן בקרוב?

 

BCH / USD מנסה יותר מדי לשבור תואר שני לאחרונה

כאמור לעיל, ביטקוין מזומנים הגיע בשעה נהדרת, רגע לפני שהזינוק הגדול החל במטבעות קריפטוגרפיים בסוף 2017. הוא זינק מ -300 דולר, שם הוא התחיל, ל -4,147 דולר עד דצמבר באותה שנה, אך הוא ירד קשה ב תחילת 2018. לאחר ניסיון קצר מועד להחזיר את המחיר באפריל / מאי 2018, המחיר צנח ל 75 $ עד סוף 2018. בשנת 2019 ראינו קפיצה, אך הטיפוס נעצר סביב רמת 500 $, שהתקיים בפעם השנייה בפברואר השנה. בסופו של דבר 20 SMA (ירוק) תפסו גם את המחיר בתרשים החודשי, והוא מספק התנגדות ל- BCH / USD מאז, ושומר עליו למטה..

 

 היעד הבא הוא ההתנגדות הקודמת בסך 500 דולר אם תואר שני בתואר שני

בתרשים השבועי אנו רואים כי 20 ה- SMA הפכו להתנגדות לביטקוין קאש באביב 2018, לאחר שניסו להפוך גבוה יותר, והיא המשיכה לדחוף את המחיר עד אפריל 2019, כאשר המחיר קפץ מעליו. 50 SMA (צהוב) דחף את המחיר במהלך מרבית שנת 2019, בעוד 100 SMA (ירוק) הגיע לתורו בשנת 2020, והוא עדיין דוחף את הצירוף נמוך יותר. לכן, הניתוח הטכני לא מצייר תמונה בהירה עבור ה- BCH / USD, אך אם המחיר יישאר מעליו בקרוב, מכיוון שהוא דבק לאחרונה ב- 100 SMA, אנו עשויים לראות פריצה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me