תחזית מחיר AUD / INR רבעון הרביעי 2020: התחדשה המגמה מחדש?

הרופי ההודי והדולר האוסטרלי שניהם מטבעות סיכון; AUD הוא מטבע סחורות ואילו INR הוא מטבע שוק מתפתח. עם זאת, היסודות לטווח הארוך היו לטובת AUD, ומכאן המגמה השורית לטווח הארוך. ה- AUD / INR עלה על 62.50 בשנת 2013, לאחר התרסקות INR, כאשר הגירעון גדל בהודו, אך מאז הוא נסוג נמוך יותר..

עם זאת, מצב וירוס העטרה הגדיל את חוסר הוודאות מאוד עבור כל מטבע. לכן, בעוד שהיסודות באוסטרליה עשויים להיות לא בטוחים בעתיד אמצע הטווח, הם אינם חיוביים במיוחד עבור ה- INR, וזו הייתה הסיבה למהפך ב- AUD / INR. צמד זה נסחר כרגע מעל 52, ונראה שהוא פונה לשיאים כעת. נשאלת השאלה, מה צפויה להיות תחזית מחיר AUD / INR?

נוֹכְחִי AUD / INR מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר AUD / INR

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים -0.60  -1.1%
3 חודשים +4.33 +8.2%
6 חודשים +14.84 +28.1%
1 שנה +17.03 +32.2%
5 שנים +25.15 +47.6%

AUD / INR – גורמים המשפיעים על מחירי AUD / INR

AUD / INR נסחר מתחת ל -20 בתחילת שנות התשעים, אך לאחר מכן הוא החל לגדול ללא הרף עד 2013, אז הגיע לשיאו. מלחמת הסחר בין ארה”ב לסין לא סייעה למצב AUD. זו הייתה הסיבה לרגל השנייה של המעקב החוזר, שהתעצמה בעקבות התפרצות נגיף העטרה ברבעון הראשון של השנה..

אך מדד הדולר האוסטרלי, AXY, עלה גבוה יותר מאז חודש מרץ, וטיפס סביב 17 סנט ככל שהתחזק השתפר והתגבר על המהפך השורי ב- INR, מה שהביא לעלייה של 13 אחוזים ב- AUD / INR. לכן, זוג זה חזר למגמה השורית לטווח הארוך, והתמונה מצביעה על מומנטום נוסף, בתחילה מטפסת מעל 55 ואז מכוונת ל 60 והשיא בכל הזמנים הוא 62.50.  

תחזית AUD / INR: רבעון 4 2020 תחזית AUD / INR: שנה אחת תחזית AUD / INR: 3 שנים
מחיר: 50 דולר

מחיר נהגים: טכני, מדדי COVID-19 באוסטרליה, סנטימנט בשווקים הפיננסיים

   

מחיר: 50 דולר

מחיר נהגים: טכני, מדדי COVID-19 באוסטרליה, סנטימנט בשווקים הפיננסיים

  

מחיר: $ 64 – 

מחיר נהגים: יסודות בהודו ובאוסטרליה, RBI, RBA, פוליטיקה גלובלית, סנטימנט סיכון

תרשים Live / AUD / INR


AUD / INR   

חיזוי מחיר AUD / INR לחמש השנים הבאות

היסודות מעדיפים את ה- AUD על פני ה- INR 

הדולר האוסטרלי נהנה מההתרחבות המהירה של הכלכלה הסינית, שכן אומת הדרקון היא יעד יצוא ראשי לשוק חומרי הגלם האוסטרליים. זה שמר על הביקוש של האוסטרלי עד 2013, בעוד הרופי ההודי התרסק באותה שנה, מכיוון שהגירעון בסחר הגיע לשיא של כל הזמנים והביא ללחץ על ה- INR. הגירעון נותר גבוה, מכיוון שהודו היא יבואנית נטו, והדבר שומר על לחץ ה- INR, אך המצב התהפך בדולרי הסחורות, שכן הסחורות העיקריות בירידה בעשור האחרון. כתוצאה מכך, גם הדולר האוסטרלי נמצא בירידה, ומאז שנת 2018 המצב הוגבר על ידי מלחמת הסחר בין ארה”ב לסין..

התפרצותו של נגיף העטרה הפכה את ה- AUD לדחיפה נוספת למטה, כאשר הסחורות נפלו נמוך יותר, כאשר הנפט הגולמי האמריקני צנח ל – 37.50 דולר. אבל הסחורות וסנטימנט הסיכון השתפרו מאז, מה שהפך את האוסטרלי לשורי. בהודו, הגירעון נותר גבוה, בעוד שגם האינפלציה גדלה במידה ניכרת מאמצע השנה שעברה ועומדת על 6% נכון לאוקטובר 2020. נוסף על כך, הבנק המרכזי של הודו (RBI) הוריד את שיעורי השנה, עם ציפיות לקיצוצים נוספים, מכיוון שיש מקום לפעולות דומות נוספות. כל זה ישמור על לחץ נוסף על ה- INR, בעוד שהמצב עבור AUD הוא די ניטרלי, ולכן מגמת העלייה צפויה להימשך ב- AUD / INR..

ניתוח טכני – האם תואר שני יעבור את AUD / INR מתחת לתמיכה?

 

200 ה- SMA שהוחזקו למרות שהיו מנוקבים

הניתוח הטכני מצביע גם על מומנטום נוסף של AUD / INR. המגמה העיקרית היא שורית, כאשר ממוצעים נעים סיפקו תמיכה לזוג זה בתרשים החודשי מאז תחילת שנות האלפיים. המגמה לא הייתה חזקה מדי בשנות ה -90, אך היא תפסה קצב במהלך שנות האלפיים, ועוד יותר מכך עד שנת 2013. המחיר יצר פמוט פטיש הפוך בשנת 2013, המהווה איתות לאחור ואחריו החל כדי להפוך למטה. אבל 20 SMA (אפור) החזיקו כתמיכה עד 2014, אז הוא נשבר. 100 SMA (ירוק) תפס את מקומו, וזה דחף את הצמד הזה גבוה יותר מ 2015 עד 2018, אז החלה מלחמת הסחר בין ארה”ב לסין, שפגעה ב- AUD. ואז נגיף העטרה הגיע, וה- AUD / INR ירד ל -41, נסוג ביותר מ -21 סנט מהשיא של 62.50 – רק שליש מהערך.

 

בניסיון הראשון, 20 ה- SMA התקיימו במצעד השבועי

עם זאת, ההחזרה התחתונה הסתיימה ב 41, והמהפך הגדול הגיע לאחר מכן. ה- AUD / INR טיפס ביותר מ -13 סנט, והתקרב ל 55, אך נסוג נמוך יותר בשבוע האחרון של ספטמבר. אמנם, החיסרון נראה שלם בתרשים השבועי כעת, כשהמחוון הסטוכסטי כמעט נמכר יתר על המידה והמחיר מקפיץ את 20 SMA, שהפך לתמיכה. אבל התרשים החודשי שבראש מאמר זה נרכש יתר על המידה והירידה במסלול ההמשך עשויה להימשך גם מעבר לספטמבר, כנראה עד שהמחיר יגיע ל -100 SMA, ששימש בעבר כתמיכה, ועומד כעת על 50. שם 200 SMA ( סגול) עומד במצעד השבועי, ולכן רוב הסיכויים שהמעקב החוזר עשוי להימשך עד 50, לפני שהמגמה השורית תחדש במלואה.     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map