banner
banner

חיזוי מחיר Bitcoin SV לשנת 2021: חסר את מפלגת הקריפטו

Bitcoin SV – סיכום תחזית

תחזית Bitcoin SV: H1 2021

מחיר: 230 דולר – 250 דולר

נהגי מחיר: טכנית מקפיצה את 50 SMA, הגל השני של COVID-19, סנטימנט שוק הקריפטו

תחזית Bitcoin SV: שנה אחת   

מחיר: 350 $ – 400 $

מנהלי מחירים: פוסט COVID-19, מצב מקלט בטוח, התאוששות הכלכלה העולמית

תחזית Bitcoin SV: 3 שנים   

מחיר: 2,000 דולר

מניעי מחירים: תשואות אג”ח גבוהות יותר, מצב מקלט בטוח, התאוששות כלכלית, וירוס פוסט קורונה

 

לביטקוין SV יש את הקריפטו היחיד שלא נהנה מהזינוק בשוק הקריפטו עד כה. זה זינק פעמיים אבל החזיר את הרווחים די מהר. זה התחיל להצטרף לחיים שהתחילו בנובמבר 2018, כמזלג קשה של Bitcoin Cash BCH, אשר בעצמו החל את החיים כמזלג ביטקוין. ה- SV מייצג את חזון Satoshi (SV). זה התחיל בסביבות 100 דולר לפני יותר משנתיים, במטרה להתאים את הפרוטוקול לגדלי בלוקים גדולים יותר כדי להפחית את עמלות העסקה. העמלות הזולות יותר תואמות את חזון הביטקוין המקורי של סאטושי נקאמוטו, ומכאן השם.

היא עשתה התקדמות טובה בהקשר זה, מכיוון שהעסקאות ממשיכות לגדול לשיאים וממשיכות להתקדם בכיוון זה, אך זה לא משך קונים. BSV התחילה את החיים אחרי הבהלה לזהב הראשונה בשוק הקריפטוגרפים בסוף 2018, אז אנחנו לא יודעים איך זה היה מגיב אז, אבל אם לשפוט לפי פעולת המחירים עד כה, אנו יכולים לומר ש- Bitcoin SV החמיץ לחלוטין. לצאת לשיגעון הקריפטו של סוף 2020 ותחילת 2021.

 

נוֹכְחִי BSV / USD מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר Bitcoin SV

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
חודש 1 +48 +22.9%
3 חודשים +81 +47.9%
6 חודשים +45 +21.1%
1 שנה -102 -28.3%
מאז ההריון  +161 +161%

 

גורמים המשפיעים על Bitcoin SV

Bitcoin SV מצוטט כ- BSV או BCHSV בבורסות קריפטוגרפיות שונות, מכיוון שהוא סוג קשה של ביטקוין מזומן. המטרה העיקרית כשהועברה לביטקוין קאש הייתה עמלות נמוכות, מה שאומר שהרחבה נותרה המוקד העיקרי עבור מפתחי BSV. נתונים אחרונים מראים כי עסקאות גדלו והתוכניות הן ש- BSV יגדיל את הסקלביליות עוד יותר. זהו גורם חיובי עבור Bitcoin SV, בהשוואה לביטקוין. פיתוח Bitcoin SV מוביל על ידי nChain, וכשהתחיל, מטבע קריפטוגרפי זה נתמך על ידי תומכי Bitcoin Cash מוקדמים כמו קלווין אייר וקרייג רייט..

תרשים Bitcoin SV Live

חיזוי מחיר של Bitcoin SV לחמש השנים הבאות

עם האינטרס הציבורי לגבי ביטקוין שהופך מאמצעי תשלום למכשיר השקעה עם ערך מוסף, עלה הצורך במזלג ביטקוין נוסף שייקח חיים משל עצמו כאמצעי תשלום, וכך התחיל Bitcoin SV. רשת הביטקוין קאש (BCH) נשלחת קשה פעמיים בשנה, כחלק משדרוגי פרוטוקול מתוזמנים. בנובמבר 2018, בניגוד למזלגות קשיחים קודמים של BCH, הייתה הצעה מתחרה שאינה תואמת את מפת הדרכים שפורסמה. באותו חודש שתי הקבוצות החלו ליצור בלוקים ברשתות החסימה הנפרדות שלהן, שיצרו את Bitcoin SV (BSV) כתוצאה מהפיצול ההוא..

מדרגי ביטקוין SV

כפי שהזכרנו לעיל, עמלות העסקה ועלויות העסקה היו הסיבה העיקרית לכך שנולד Bitcoin לפני יותר משנתיים. פרוטוקול ביטקוין קאש עבר אז שדרוג, שמטרתו להגדיל את יכולת ההרחבה על ידי שינוי האופן בו אחסון המידע של הבלוקצ’יין. קרייג רייט, מייסד מפתח Bitcoin Cash nChain אהב את הרעיון שהדבר יכול לאפשר למפתחי תוכנה ליצור פלטפורמות תוכנה חוזיות חכמות בבלוקצ’יין Bitcoin Cash. מפתח BCH nChain ביצע שדרוג תוכנה, וקרא לזה Bitcoin Cash SV (חזון של Satoshi). כתוצאה מכך, Bitcoin SV נולד בנובמבר 2018, לאחר ביטקוין קאש שהתפצל, ופתח סכסוך בין כורים שתמכו במזלג החדש Bitcoin SV ובביטקוין קאש..

החזון העיקרי של סאטושי נקאמוטו לביטקוין היה להיות מכשיר תשלום של הרחב וביטקוין SV מנסה לעמוד בחזון הזה מאז הפיצול. לדברי הכורים התומכים ב- BSV, אחת הדרכים לעשות זאת היא להגדיל את גודל הבלוק. תומכי Bitcoin SV וקהילת Bitcoin Cash נבדלו ביחס לגודל הבלוק, ומכאן הפיצול. תומכי BCH רצו שגודל החסימה יישאר על 32 מגה בייט, ואילו תומכי Bitcoin SV רצו שהגוש יגדל ל 132 מגה. גודל החסימה הגבוה יותר תמך במספר ההולך וגדל של העסקאות, אשר זינק בחודשים האחרונים, שכן הביקוש גבר במהלך תקופה זו. רשת בדיקות קנה המידה של ה- Bitcoin SV (BSV) (STN) הגיעו לשיא חדש בחודש שעבר, ועיבדו בסוף ינואר למעלה מ -9,000 עסקאות בשנייה (tps).

תחרות עם ביטקוין

בדיוק כמו הקשר בין ביטקוין לביטקוין קאש, שמאופיין בתחרות רבה, המצב דומה לביטקוין SV. יש התקפות של קהילת הביטקוין, שהכבידו על ה- BSV. באביב 2019, משתמש בטוויטר וביטקוין בשם “הודלנאוט, שזכה גם למוניטין של ניסוי” לפיד הברק “מתח ביקורת פומבית על רייט, עם קהל רב בטוויטר, ואילו רייט הגיב באיומים לנקוט בצעדים משפטיים והערותיו כמרמה. מאוחר יותר, הקהל בטוויטר הפעיל את רייט ופגע ברגשות של Bitcoin SV.

אמנם, זו הייתה רק ההתחלה, מכיוון שמספר מתווכי הצפנה הסירו את BSV. בינאנס היה הראשון שהסיר את Bitcoin SV מהבורסה. קראקן ושפשיפט עקבו אחר כך תוך ביטול מחיקתם של ביטקוין SV, בעוד מנכ”ל בינאנס צ’אנגפנג ג’או הרחיק לכת עוד יותר והגיב בטוויטר כי רייט הוא “הונאה”, וכי “כל מי שתומך ב- BSV מנקודת מבט טכנולוגית צריך לתקוף את קרייג רייט ההונאה, שמרעיל את הקהילה שלך ולא תוקף את שאר העולם. ” הם האשימו את זה ב”סנטימנט הקהילתי “. מצד שני, קהילת BSV הגיבה עם אד פונול, נציג יחסי הציבור של קלווין אייר ואחד התומכים הגדולים ביותר של SV בתגובה כי מחיקת BSV מהווה “תקדים מסוכן, תוך שהוא מאשים בחילופי דברים אלה” מניפולציה בשוק “ו”משחק אלוהים”..

התפתחויות עתידיות עבור Bitcoin SV

אמנם היה לה קשה בהתחלה, אך בגלל התחרות עם הביטקוין שיש לו חלק גדול מהשוק ויכולה להפוך את הציבור נגדך, המצב הנוכחי נראה טוב יותר והעתיד בהיר יותר. כמה בורסות אחרות אימצו את BSV, כשאחת מהן האחרונה היא BuyUCoin. זוהי בורסת סחורות דיגיטלית הפופולרית בהודו. החברה הודיעה כי הציגה רשמית תמיכה בביטקוין SV [BSV] בפלטפורמה שלה. זוגות המסחר BSV / INR ו- BSV / USDT נרשמו בפלטפורמה והיו זמינים למסחר.

Bitcoin SV משתמש ברשת Scaling Test Network (STN) שהיא פרויקט של איגוד הביטקוין ומופעל על ידי nChain. מטרתו היא להגדיל את מדרגיות הארגון באופן רציף. ישנן שתי דרכים ש- STN משתמש בצמתים, לכרייה ולהאזנה ברחבי העולם כדי לוודא שמספרי העסקאות שנצפו הם מרשת המופצת ברחבי העולם, כדי להתאים את הפעולות האמיתיות ככל האפשר בכל רחבי העולם, דומות. לאינטרנט של הדברים (IoT).

עדיין מדובר בבדיקות מוקדמות עבור גרסת STN 1.0.7 לגבי אורכי השרשרת, אך עד כה המשתמשים מבחינים בשיפורי ביצועים גולמיים. קריסטנסן התייחס לשיפורים שנעשו ב- STN להגדלת הקיבולת:

“השיפור בביצועים ב 1.0.7 מילא כאן תפקיד גדול. הטיפול וההתמסרות מצוות הצומת SV הם שאין שני להם. נראה כי הטיפול המשופר בעסקאות כבולות משלם דיבידנד. אנחנו עדיין רוצים לשחק כאן קצת יותר, עם העלייה האחרונה לרשתות התמיכה של 1,000 כברירת מחדל. “

ראינו עד כה עסקאות שיא לשנייה (TPS) בשנת 2021. הפסקות השיא ב- tps הושגו עם אורכי שרשרת שנעו בין 2 ל 12. זה מאשש את הסיבולת לטווח הארוך של הרשת בעומס. BSV אוהב חסימות גדולות. יכולת העסקאות של BSV ממשיכה לגדול, עם שיא תחילת פברואר 16,415,525 עסקאות בבלוק יחיד, שהוא הגדול ביותר בכל בלוקצ’יין אי פעם. זה רק יגדל, כאשר סבב הבדיקות הבא מתחיל עם שרשראות של 25 גדלות ככל שהימים מתקדמים.

כל זה מראה שבלוקצ’יין של BSV מתכונן לקבל ולעבד יישומי Big Data ויישומים ברמה ארגונית. אלה יכולים להיות כל מיני חוזים, כגון חוזים פיננסיים או משפטיים, נתוני IoT, יישומים פיננסיים, חילופים, נתוני בריאות, רשומות ממשלתיות ורכוש, כמו גם מגוון רחב של “נכסים” מסומנים שיכולים להיות כל דבר באמת. יישומים אלה יפעלו גם בקנה מידה עולמי. אם כן, נראה כי יכולת העיבוד הגבוהה של BSV והפוטנציאל ההולך וגדל להרחבת עסקאות יהפכו לאטרקטיביים מאוד עבור חברות שאוהבות לעבד תפוקת נתונים גדולה, ללא עיכובים וצוואר בקבוקים. בהמשך לכך, DotWallet הודיעה רק לפני מספר ימים כי היא משחררת שירות חדש, שנקרא “Badges”, שהוא התקדמות נוספת עבור Bitcoin SV, שכן כעת מפתחים יכולים ליצור כל סוג של אסימון בבלוקצ’יין. זה נותן ל- BSV את היכולת לאסימון נכסים בהתאם לחזון הפיתוח של BSV.

ניתוח טכני של Bitcoin SV – מגמות BSV / USD עולות, אך לאט מאוד  

בניתוח השבועי של Bitcoin SV, אנו יכולים לראות שיש מגמה ברורה והמגמה הזו היא שורית, שכן הנמוכות ממשיכות להתגבר. אחרי כל קפיצה, הייתה מעקב חוזר, שמראה שהקונים לא כל כך בטוחים, וזה לא מפתיע, בהתחשב בכל ההתקפות. אך יחד עם זאת, כל נסיגה בודדת הסתיימה מעט יותר מהקודמת, מה שמאשר גם שהמגמה היא שורית. ממוצעים נעים נראים מעט מבולבלים, מכיוון שהם הופיעו רק לפני זמן מה, בהתחשב באורך החיים הקצר של BSV, אך ה- 100 SMA הופיע כעת, והוא קיבל צורה. ממוצע נע זה משמש כתמיכה מאז אוקטובר, ואחרי פמוט הפטיש בשבוע האחרון של ינואר, שהיה אות היפוך שורי לאחר ההחזרה בשבועיים הקודמים, המחיר קפץ גבוה יותר והוא עולה כעת. הפמוט השבועי הנוכחי נראה די שורי והקונים דחקו מעל ההתנגדות הקודמת, אך נראה אם ​​הקפיצה הזו תסתיים כמו כל הקודמות, ואחריה מהפך דובי.

Bitcoin SV חוזר על המומנטום השורי לאחר שהחזיר עליות קודמות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me