חיזוי מחיר מטבע בינאנס (BNB) לשנת 2021: האם ה- BNB / USD ימשיך לעלות בשנת 2021? גורמים מרכזיים הוסברו!

מחיר בינאנס זינק לחלוטין באמצע פברואר, שכן הוא עלה מסביבות 50 דולר ל -370 דולר. הוא החזיר מחצית מהרווחים בשבוע האחרון של פברואר, אך נראה שהוא מתחיל להיות שורי שוב. מטבע בינאנס BNB היה הראשון שסימן את ראלי הקריפטו בספטמבר אשתקד, אז הוא קפץ בין 18 דולר ל -33 דולר והוא מרוויח הכי הרבה כרגע, ומשולש במחיר מאז אמצע דצמבר. הנסיגה בינואר הייתה חלשה וקצרת מועד, בעוד שהשבועיים הראשונים של פברואר היו יוצאי דופן עד כה, כאשר בינאנס כמעט הוכפל בערך, עלה מסביבות 40 דולר לקצת מתחת ל -100 דולר ואז המשיך מעל 145 דולר, בעוד שורי המומנטום רק מתחזק. זה בא באמצע הכונן לפיתוח מוצרים שרואה את Binance משיקה כמה מוצרים חדשים של מטבעות קריפטו.

Binance הוא נכס דיגיטלי שהושק על ידי בורסת Binance. משתמשים יכולים לשלם את חיובי הבינאנס שלהם ב- BNB, והם מקבלים הנחות בתמורה. ההנחות הללו תקפות לארבע שנים והן חצויות בערכן מדי שנה: 50% בשנה הראשונה, 25% בשנה השנייה, 12.5% ​​בשנה השלישית ו- 6.25% במהלך הרביעית. המטרה העיקרית של Binance Coin היא תשלום העמלות, אם כי ניתן לבזבז אותן גם בחנויות מקוונות ופיזיות ברחבי העולם. מלבד זאת, אפשר גם להשקיע BNB בהצעות מטבע ראשוניות (ICO) שהוקמו כחלק מתוכנית Launchpad של Binance.

עד כה, המטבע הקריפטוגרפי העשירי בגודלו בעולם, Binance Coin (BNB), שווי שוק הוא 4,378,824,720 דולר. מטבע Binance (BNB) הוקם בתחילה ברשת את’ריום ביולי 2017, מה שהופך אותו לדור השלישי מטבע מטבע ואסימון ERC-20. 

מטבע בינאנס נוצר על ידי בורסת המטבעות הסינית הפופולרית, בינאנס. פורטמנטו של ‘בינארי’ ו’פיננסים ‘, בינאנס נסחרת בסביבות 5,184,160,910 דולר בתקופה טיפוסית של 24 שעות, והיא בורסת הקריפטו הגדולה בעולם. ניתן לייחס את הצלחתו למנוע ההתאמה הביתי שלו שתואם למשתמשים המעוניינים לקנות ולמכור את אותו נכס. באופן זה, סביר להניח שבינאנס יעבור מכוח לעוצמה, אך מה לגבי מטבע בינאנס?

שינויים אחרונים במחיר BNB / USD 

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים +9.48 דולר +21.39%
6 חודשים +21.18 דולר +91.55%
1 שנה +25.07 דולר +130.23%

 

 

BNB / USD – סיכום תחזית

תחזית בינאנס: רבעון ראשון 2021

מחיר: 350 $ – 400 $

נהגי מחירים: פריצת דאבל טופ, MACD שורי, 10 & 20 תמיכה ב- EMA

תחזית Binance: Q2 2021

מחיר: 500 דולר – 600 דולר

נהגי מחירים: תיקון דובי, הפחתת פיבונאצ’י, רווחיות.

תחזית בינאנס: שנה אחת

מחיר: 1,000 דולר

מנהלי מחירים: 50 תמיכה ב- EMA, השלמת תבנית ABCD

 

BNB / USD – גורמים המשפיעים על מחיר מטבע בינאנס:


הגורמים הבאים המשפיעים על מחיר Binance Coin יעזרו לך להבין את השוק ולחזות תקופות של צמיחה או ירידה, בהתבסס על האירועים הנוכחיים. התחזיות מבוססות בדרך כלל על עקרונות הניתוח הטכני. למרות זאת, כולנו צריכים להבין גורמים שונים שיכולים להשפיע על מחירו של נכס מסוים, מה שמאפשר לנו לקבל החלטות השקעות נבונות, בהתבסס על אירועים משתנים..

מטבעות קריפטוגרפיים רבים אינם כפופים לשליטה ממשלתית ובנקים מרכזיים. עם זאת, אם חלו שינויים כלשהם בשנים הקרובות, הדבר עלול להשפיע על הערך של מטבע בינאנס. בואו נסתכל על שלושת הגורמים החיוניים ביותר שיכולים להשפיע על מחיר מטבע בינאנס:

היצע וביקוש:

הקשר בין היצע וביקוש יכול להיחשב כגורם ‘תפוס הכל’ שישפיע תמיד על מחיר מטבע בינאנס. ראוי גם לציין כי הקשר בין היצע וביקוש עצמו תלוי בגורמים רבים ושונים. במילים פשוטות, מחיר הנכס יקטן אם ההיצע יעלה על הביקוש, ובתורו, הוא יעלה אם הביקוש גדול מההיצע.. 

אספקת מטבע בינאנס:

בינאנס מחצית את מטבעותיה ואירוע זה מתרחש בערך פעם בשנה. זה מקצץ את התגמול על כריית בלוקים חדשים לחצי. כמו ביטקוין, יש היצע כולל מקסימלי של מטבע בינאנס. כשהושק לראשונה, ההיצע הכולל עמד על כ- 200 מיליון; עם זאת, בורסת בינאנס הורסת בכוונה אסימוני מטבע בינאנס לאורך זמן.

 זה נעשה בדרך כלל כדי לשלוט על אספקת המטבע הקריפטוגרפי, מה שעוזר למחירי מטבעות Binance להישאר יציבים. במילים פשוטות, Binance יכול לנהל את הקשר בין היצע וביקוש על ידי הקטנת ההיצע הכולל, מה שמשפיע לטובה על מחיר מטבע Binance.. 

ההצלחה של ICOs:

גורם מרכזי נוסף שיכול להשפיע על מחירי Binance Coin הוא הצלחתם של ה- ICO שמשתתפים בתכנית Launchpad של Binance. אם Binance תומך בהשקת סדרה של מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים חדשים, המשמעות היא שלמשתמשי Binance Coin יש אפשרויות רבות יותר לסחור באסימונים שלהם. זה, בתורו, מבסס את הביקוש למטבע בינאנס, מכיוון שהוא יוצר סיבה רבה יותר לסחור בפלטפורמת בינאנס ולכן להיות הבעלים של BNB.. 

דולר אמריקאי & מטבע בינאנס:

ניתן לייחס את הזינוק הנפוץ במטבע בינאנס גם לדולר האמריקני החלש יותר, שנגרם על ידי ההתקדמות לקראת הסכמה על הסיבוב הבא של הגירוי הפיסקאלי בארה”ב, אשר ערער את הביקוש לנכסי מקום מפלט כמו הדולר האמריקני ותרם לרווחים. במטבע בינאנס.

מדוע לקנות מטבע בינאנס? האיכויות של BNB:

בואו נדבר על כמה סיבות נהדרות לקנות מטבע Binance (BNB).

משתלמות – בהשוואה למטבעות אחרים, כמו ביטקוין, BNB נוחה מבחינת קנייה, שכן היא די משתלמת. אתה יכול לסחור בקלות במטבעות BNB בפלטפורמה Binance.

היצע וביקוש – ההיצע והביקוש קובעים את צמיחת ערך המטבע בבורסה דיגיטלית. הביטקוין צמח בערכו, בזכות מכסת האספקה ​​של 21 מיליון. בינתיים 99 מיליון מטבעות BNB כבר נמצאים בשוק, וככל שתהילתו מתפשטת, ההיצע יפחת, אשר בתורו משפיע לטובה על המחירים..

 אמון בקהילה – מטבע Binance נתפס כאחד המטבעות המהימנים ביותר בשוק, בזכות קלות התפעול ומגבלת משיכה גבוהה של 30,000 $. המשקיעים צוברים יותר אמון ב- BNB, בגלל הרמה הנמוכה של בעיות האבטחה. 

 צמיחה – ככל שפלטפורמת Binance צומחת עם הזמן, מטבע BNB גדל באותו קצב. התשתית חזקה כמו הפרוטוקול של ביטקוין.

ניתוח טכני – האם אנו יכולים לצפות להמשך המגמה השוורית – BNB / USD? 

בצד הטכני של השוק, Binance נסחרת בהטיה שורית איתנה, לאחר שנסקה לרמה של 92.55 $. במסגרת הזמן השבועית, Binance הפרה את רמת ההתנגדות הכפולה העליונה של $ 33.66, והיא עוברת גם את אזור ההתנגדות הבא של $ 47. סגירת נרות בולטים שוריים במסגרת הזמן השבועית מעידה על סיכויים חזקים להמשך קנייה. בינאנס. 

במבט על התחזית לטווח הארוך עבור Binance, צמד הקריפטו מציע הטיה שורית חזקה. בצד הגבוה יותר, Binance עשויה למצוא את ההתנגדות הבאה שלה סביב $ 103 ו- 125.100, המורחבת ברמות התנגדות חודשיות של ציר ציר.. 

BNB / USD בולינג בולפי, RSI ו- MACD – הכל מציע קנייה

בתרשים היומי, ה -10 & 20 תקופות ממוצעים נעים אקספוננציאליים תומכים גם בהטיה שורית חזקה, אך יחד עם זאת, הדבר מצביע גם על סיכויים מוצקים לתיקון דובי, מכיוון שהערך נשאר ברמה רחוקה ממחיר השוק הנוכחי של BNB 94 דולר..

בצד התחתון, ה- BNB / USD עשוי למצוא תמיכה ברמות $ 88.10 ו- 79.44, המורחבת ברמות פיבונאצ’י ב- 23.60% וב- 38.20%. ה- MACD מציג מוצלב שורי, והוא החל לסגור היסטוגרמות מעל 0, ותומך בהטיה שורית בקרב הסוחרים. אנו יכולים לצפות לתיקון קל ב- BNB עד 79.44 דולר ברגע שהצמד נרכש יתר על המידה ונראה כי השוורים מיצו. עדכון זה בחן תחזיות ורעיונות עוצרי נשימה רבים על ידי כמה מומחים מובילים בתחום הקריפטו. לכל אחד מהם יש טיעון נהדר, מה שהופך אותו למעניין יותר להתבונן במה שעומד להיפרם בתחילת שנת 2021. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map