חיזוי מחיר ביטקוין (BTC) לשנת 2020: האם BTC / USD ימשיך לעלות ברבעון הרביעי?

קו המגמה הגבוה לטווח הארוך של ה- BTC / USD רומז כי יש לו שפע של יכולות להמשיך לרוץ. המטבע הקריפטוגרפי המפורסם ביותר בעולם טס לרמה הגבוהה ביותר זה כמעט שנה במהלך מושב ארה”ב המאוחר ביום שני, ונסחר ביותר מ- 11,000 דולר למטבע למפגשי אסיה ביום שלישי, כאשר הסוחרים המשיכו לעקוב אחר התנהגות רועים. 

הביטקוין, ביטחון חלופי נוסף לעלות באמצעות מושבים חדשים, הוא דרך מצוינת להתמודד עם תוכניות ההקלות הכספיות חסרות התקדים של הפדרל ריזרב. עם זאת, מטבעות קריפטוגרפיים גדולים יכולים לעבוד כהימור טקטי יותר לעומת אינפלציה ותשואות מתונות.

 

קרא את העדכון האחרון בכתובת מחיר ביטקוין 2021 תחזית

 

מחיר BTC / USD נוכחי: $

שינויים אחרונים במחיר הביטקוין

ניתוח מקיף צופה כי מחיר הביטקוין יגע בכמעט 20 אלף דולר השנה, וימשיך לגדול לכמעט 400 אלף דולר עד שנת 2030. החוקרים גם ניבאו את מחירי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים רבים אחרים, כולל ביטקוין מזומנים, את’רום ETH ו- LTC Litecoin. . בתורו, זו מציבה את השאלה: כאשר 11,000 דולר כבר הופרו, מה שעשוי להיות תחזית מחיר הביטקוין?

תחזית ביטקוין: רבעון 4 2020 תחזית ביטקוין: שנה אחת תחזית ביטקוין: 3 שנים
מחיר: 13,875 $ – 17,250 

מחיר נהגים: פריצת משולש סימטרית, גל שני של COVID19, ערעור מקלט מבטחים בזהב (מתאם חיובי).

מחיר: 12,250 דולר 

מחיר נהגים: תיקון דובי, בדיקה חוזרת כפולת של הפרה, קבלת רווחים בסוף השנה.

מחיר: 20,000 דולר

מחיר נהגים:50 תמיכה ב- EMA, השלמת תבנית ABCD

 

תרשים ביטקוין חי

BTC

BTC / USD – גורמים המשפיעים על מחירי הביטקוין


מחיר הביטקוין (BTC) נתמך על ידי בורסות מרכזיות, שירדו משמעותית מאז אמצע מרץ 2020, לאחר יום ההתרסקות הגדול ב -12 במרץ..

בהתאם לנתונים מ- Glassnode, משאב אנליטי בשוק וברשת, היו 2.64 מיליון BTC באופן קולקטיבי בבורסות החל מה- 29. ביולי. בינתיים, מחיר הביטקוין נשאר במסלול השורי, והוא חצה לאחרונה שיא שנתי של 11,400 דולר. בואו נדון בחיזוי הביטקוין על ידי מקורות שונים. 

מייסד הייזנברג קפיטל, מקס קייזר, תחזית 100,000 דולר

מייסד הייזנברג קפיטל וחלוץ הביטקוין, מקס קייזר, השתמש לאחרונה בחשבון הטוויטר שלו כדי לחלוק את דעתו על מחיר BTC של 100,000 דולר. הוא החל שרשור ארוך יחסית בחשבון המדיה החברתית שלו פשוט באומרו:

“28,000 $ משחקים לפני שנראה נסיגה – ואז אנחנו הולכים לעבר 6 ספרות.” 

קביעה זו החלה לאחר שה- BTC / USD חרג מ -10,000 דולר והיא נסחרת באופן שורי מזה זמן. המומחה לא תיקן שום ציר זמן המצביע על כך שתחזית זו תתממש עד סוף 2020.

באופן מעניין, אנשים רבים הדגישו מאז כי הירידה בגרינבק עשויה להיות אחראית לכך. גם המתכות היקרות, הזהב והכסף עלו במחירן. 

פרויקטים של סיטיבנק 120,000 דולר עד שנת 2021 – הנה הסיבה

אחת התחזיות המעניינות יותר הגיעה מהמוסד הפיננסי סיטי בנק, 

מכיוון שהוא מחזה כי מחירי הביטקוין יגיעו ל- 120,000 $ עד שנת 2021. למרות שניתוח זה זוכה לסיטי בנק, הוא אינו מקור רשמי. בכל מקרה, מה המכשולים שביטקוין צריך להילחם בדרך? המבחן האמיתי ל- BTC / USD יעמוד על 13,850 דולר, ואם הוא יצליח לשבור זאת, נוכל לראות קנייה מסיבית מעל לרמה זו..

בתחזית נוספת שהתבססה על ההתקדמות שהושגה בשנת 2016, סיטי בנק חשפה כי השנה חוו מגמות קשורות. יתר על כן, המוסד שיתף את הדברים הבאים:

“התנגדות ראשונית טובה עומדת על 10,500 $ – 10,820 $. אם זה יפנה את מקומו, הרמה הטובה הבאה תהיה 13,850 $, ומעל 19,511 $. אם 19,511 דולר היו מפנים את מקומם, ובכן, התרשים מדבר בעד עצמו. ”  

על ידי “התרשים מדבר בעד עצמו”, סיטיבנק טוענת כי BTC יכול לגעת בסכום של עד 120,846.80 דולר, וזה תחזית מחיר יוקרתית של BTC / USD. זו הסיבה שסוחרים מוסיפים עסקאות קניות בביטקוין המוביל בביטקוין, ועלייה פתאומית בביקושו עשויה להעלות את המחירים די בקרוב.. 

Panxora מקרינה מחיר של 7,000 $ BTC / USD עד סוף השנה 2020 – הנה הסיבה

בתכתובת דוא”ל בין פורבס למנכ”ל Panxora, חברת אנליסטים קריפטו, גאווין סמית ‘, האחרונה הציגה תנודתיות מתמשכת עד סוף 2020. לכן, הוא מניח שערך המחיר של BTC / USD עשוי לשקוע עד 7K $. עם זאת, הפעולה הבאה תהיה השנה של שיא כל הזמנים (ATH) עבור הביטקוין המוביל Bitcoin. נראה כי ההיגיון שלו תואם את זה של מנכ”ל Crypto Quant, ששיתף את זה:

“אסון לטווח קצר [יקרה] השנה בטרם תתקיים העצרת האמיתית [בשנת 2021].” כדי להוסיף לכך יותר, אמר, “השווקים נמשכים מצד אחד על ידי סיפור גידור האינפלציה שמעלה את הביטקוין גבוה יותר, ובמקביל הכלכלה העולמית סובלת מהלם ביקוש עצום עם פוטנציאל להוריד את הביטקוין.”

פרויקטים של S2F (מלאי-לזרם) $ 55,000 BTC / USD עד סוף השנה 2020 

מודל S2F מייצג דגם Stock-to-Flow, ונראה שהוא הגיע לתחזית של 55,000 $ בהתבסס על האירוע במאי 2020. יש לציין כי הממציא מאחורי S2F הצהיר כי:

“שווי השוק החזוי לביטקוין לאחר מחצית חודש מאי 2020 הוא 1 טרן דולר, מה שמתורגם במחיר ביטקוין של 55,000 דולר”, בנוסף לכך, “זהב וכסף, שהם שווקים מגוונים, תואמים את ערכי מודל הביטקוין עבור SF. . ”

לסיכום סנטימנט S2F, המודל תומך בהטיה שורית במחירי BTC / USD. 

מתכת יקרה, זהב מול ביטקוין

השבוע, מחיר הביטקוין (BTC) התאושש לשיא 2020 של 11,392 דולר, נתמך על ידי המתאם ההולך וגדל עם זהב, וכרגע, המתאם החודשי של ביטקוין עם המתכת הצהובה בתשואות יומיות עומד על 0.66, בהתאם לדו”ח CryptoCompare. המתאם בין שתי הסחורות הללו התחיל לצמוח כשזהב חצה את שיא השיא של 1,900 דולר, והתקרב לשיא חדש, לפני שנסוג לאחור לצד הביטקוין.. 

בהתחשב במתאם ההולך וגדל, זה מייצג את שינוי המגמה, מכיוון שהקשר בין השניים קודם לכן היה יורד, לפי נתונים של צוות המחקר של בורסת קרקן. כתוצאה מכך, המתאמים הקודמים בין ביטקוין לזהב הובילו לעליית מחיר הביטקוין (BTC).

כידוע, הדולר האמריקני והכלכלות העולמיות ממשיכים להתמודד עם הנזק כתוצאה ממגפת ה- COVID-19. כתוצאה מכך, נראה כי מאגר נכסי הערך, כמו ביטקוין וזהב, ימשיך להיות מבוקש מאוד בעתיד. הפעם האחרונה שהייתה קורלציה קלה בין הביטקוין למתכת היקרה (בסביבות 0.5) הייתה לקראת סוף שנת 2018. כבר דיברנו על התקופה בה, לפני חודש, בנובמבר 2018, הביטקוין עמד בפני ירידה של 50%, אשר נוצר בגלל מלחמת הביטקוין-מזומנים.

עם זאת, מצד אחד, המתאם בין זהב לביטקוין עלה, ואילו מצד שני, המתאם של Ether (ETH) עם ביטקוין החל לרדת בערך באותו זמן, כאשר הנתון עומד כעת על 0.56..

דולר אמריקאי וביטקוין 

ניתן לייחס את הזינוק בביטקוין לדולר האמריקאי המתנפח, שהופעל על ידי החשש לקריסת כלכלת ארה”ב. כישלון חבילת הגירוי של COVID-19 ושוק המניות המחומם יתר על המידה דחקו בסוחרים להשקיע בבטיחותם של נכסים קשים, כמו זהב, וביתר ביטקוין.. 

בהמשך, הביטקוין עשוי סוף סוף להיות מוכן למחזור שוק שורי גדול נוסף, שכן היצע הביטקוין בבורסות יורד, בעוד שבאותה עת נראה כי העניין הקמעונאי והמוסדי גובר..

תזרים חילופי ביטקוין וקשירה (USDT)

הבורסות מצביעות על כך ששחקני השוק מגלים עניין רב יותר להחזיק את הביטקוין שלהם לטווח ארוך, על ידי משיכתם מהבורסות, כדי לשלוט ישירות על המפתחות הפרטיים שלהם, על פי חברת ניתוח השווקים, Arcane Research..

מלבד זאת, העלייה המתמשכת באחרונה בתזרימי החליפין של Tether (USDT), שהגיעו לשיא 2020 אתמול, וההיצע הכולל שעומד כעת על כמעט 10 מיליארד דולר, מספר הדולרים הדיגיטליים שמחכה בצד לרכישת BTC הוא אולי יותר מתמיד. לפיכך, הפוטנציאל של עליית מחירי הביטקוין בימים הקרובים נראה מוצק.  

ניתוח טכני – האם אנו יכולים לצפות לתיקון דובי בביטקוין – BTC / USD? 

אם כבר מדברים על הצד הטכני של השוק, הביטקוין נסחר בהטיה שורית איתנה, לאחר שהתנשא לרמה של 11,306 דולר. במסגרת הזמן החודשית, הביטקוין הפר את דפוס המשולש הסימטרי בטווח של 9,875 דולר. הנר השורפי האחרון השוקק במסגרת הזמן החודשית מרמז על סיכויים חזקים לרכישה נוספת בביטקוין. 

אם מסתכלים על התחזית לטווח ארוך לביטקוין, צמד הקריפטו המוביל נראה שורי. בצד הגבוה יותר, הביטקוין עשוי למצוא את ההתנגדות הבאה שלו בטווח של 12,017 דולר, ואילו הצלבה שורית של 12,017 דולר עשויה להוביל את מחירי הביטקוין לכיוון 13,875 דולר. מעל זה, 17,250 דולר עשויים לעבוד כהתנגדות הבאה.

BTC / USD בולינג בולפי, RSI, MACD ו- 50 EMA - הכל מציע קנייהBTC / USD בולינג בולפי, RSI, MACD ו- 50 EMA – הכל מציע קנייה

בתרשים החודשי, הממוצע הנע אקספוננציאלי של 50 תקופות מעיד על הטיה שורית חזקה, אך יחד עם זאת, הוא מציע גם סיכויים מוצקים לתיקון דובי, מכיוון שערכו נותר ברמה של 6,397, שנמצאת הרחק מהנוכחי מחיר שוק של 11,275.

BTC / USD פיברונצ'י חוזר

BTC / USD פיברונצ’י חוזר

אם כבר מדברים על תחזית מחיר הביטקוין באמצע שנת 2021, אנו יכולים לצפות שמחירי הביטקוין יירדו ל -12,250 דולר, בעקבות תיקון דובי, או אולי כדי להשלים 50% פיבונאצ’י. על מנת לראות מדד דובי, רמת ההתנגדות העליונה הכפולה של 17,174 $ וסגירת נרות מתחת לרמה זו נראים מוצקים. אנו עשויים לראות הטיה במכירה הנמוכה מ- 17,170 דולר עד שההתנגדות שהופרה בעבר תהפוך לרמת תמיכה של 12,250 דולר. 

כמה מההיבטים המרגשים הוענקו על ידי כמה מהמומחים המפורסמים במרחב הקריפטו. נראה שלכל צוות יש ויכוח חזק בחנות, מה שהופך את זה למרתק יותר מלהתבונן במה שעומד להירגע בסוף 2020. מי שרואה אירוע שורי משחק כרגע במשיכת משיכה עם אלה הצופים התפתחות דובית. בואו נתחזק למחצית השנייה של השנה, ולעקוב מקרוב אחר הצד הבסיסי של השוק כדי לתפוס כל שינוי ברגשות הביטקוין.

בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map