banner
banner

תחזית מחיר CAD / INR רבעון הרביעי 2020: האם מגמת העלייה חוזרת ונשנית?

כמטבעות סיכון, הן ה- CAD והן ה- INR מתנהגים באופן דומה כאשר הסנטימנט בשווקים הוא חיובי או שלילי. עם זאת, הודו היא מדינת BRIC מתפתחת עם אינפלציה גבוהה, ואילו קנדה היא מדינה מפותחת, המועילה עבור ה- CAD. לכן, כשהסנטימנט חיובי, ה- CAD מתגייס קשה יותר מ- INR, ואילו כאשר הסנטימנט שלילי ה- CAD יורד פחות מה- INR. זה שמר על CAD / INR במגמה שורית ארוכת טווח. המחיר הנוכחי כפול מהערך שהיה בשנת 2000, לאחר שעלה מסביבות 28 ל -56, שם הוא נסחר כעת.

במהלך תקופה זו, ממוצעים נעים עשו עבודה נהדרת בתמיכה בצמד זה בתרשים החודשי ודחיפת המגמה גבוהה יותר. בשנת 2013, הצמד זינק מעל 65, כאשר ה- INR התרסק, בגלל מספר גורמים מקומיים וחיצוניים שהפכו רעילים עבור הרופי. אבל, המחיר נסוג שוב עם שיפור המצב. הממוצעים הנעים עצרו את הירידה והמשיכו לדחוף את הצמד הזה גבוה יותר, וכעת, ה- CAD / INR עומד בפני רמת התנגדות של 57-58, שתחליט אם המגמה השורית לטווח הארוך תהיה רשמית שוב.    

נוֹכְחִי CAD / INR מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר CAD / INR

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים +1.16 +2.1%
3 חודשים +1.12 +2.0%
6 חודשים +2.09 +3.8%
1 שנה +2.98 +5.4%
3 שנים +7.20 +12.9%

 

גורמים המשפיעים על CAD / INR 

הנפט הגולמי הוא יצוא מרכזי לקנדה, כלומר התנודות במחירי הנפט הגולמי משפיעות על הדולר הקנדי. כשמחירי הנפט עולים, גם ה- CAD עולה. נעילת וירוס הכורון השפיעה בכל רחבי העולם, ואילו הגל השני משפיע רק על המערב, אשר ישקול על המטבעות בהתאמה, כולל CAD. הביצועים הכלכליים חשובים לשני המטבעות, אם כי הכלכלה בכל העולם נפגעה השנה מהמגפה. השקעות ישירות זרות בהודו ממלאות תפקיד מרכזי בהתפשטות הכלכלית של המדינה, אף שהן נוטות לסנטימנט הסיכון, והן יורדות בתקופות קשות, כמו זו שעוברת עלינו כעת..   

תחזית CAD / INR: Q4 2020 תחזית CAD / INR: שנה אחת תחזית CAD / INR: 3 שנים
מחיר: 84 $ – 100 $

נהגי מחירים: Covid-19, סנטימנט הסיכון, שיעורי RBI, בנק קנדה                                   

מחיר: 145.235 דולר 

מחיר נהגים: סנטימנט שוק Covid-19, התאוששות כלכלית, שווקים מתפתחים, מתאם דולר

מחיר: 221 דולר

מחיר נהגים: אינפלציה, שווקים מתפתחים, פעולות RBI, סנטימנט המשקיעים

תרשים חי של CAD / INR

CAD / INR

חיזוי מחיר CAD / INR לחמש השנים הבאות

יסודות הרופי ההודי

הודו היא אחת ממדינות ה- BRICK, ולכן היא מושכת אליה הרבה השקעות זרות כמדינה מתפתחת. המשמעות היא שהיא מקבלת כמויות גדולות של מטבעות זרים, אם כי היא פגיעה גם כאשר נזילות כזו מתייבשת, כמו שקרה בשנת 2013. ההשקעה הישירה הזרה היוותה בסביבות 50 מיליארד בשנה בהודו, אך הזרימות רשמו ירידה של 38%. , לסך של 22.42 מיליארד דולר, בשנים 2012–2013. גם האינפלציה עלתה מ- 2.5% -3% ל -4.8%.

השילוב של גורמים אלה, כמו גם בנק המילואים היוני של הודו (RBI) הביא את הרופי לקרוס נמוך יותר. השנה המצב נראה גרוע עוד יותר, מכיוון שהשקעות זרות פחתו, בגלל נגיף העטרה וההתמוטטות העולמית, בעוד שהאינפלציה עלתה בשלב מסוים ל -7.6%, מכיוון שהנעילות שיבשו את שרשראות האספקה ​​ברחבי העולם, במיוחד מסין, מכיוון שהודו היא היבואן העיקרי של סינים. זה שומר על רופי הודי דובי, וזוג מטבעות זה שורי.     

יסודות הדולר הקנדי

כמטבע סיכון, הדולר הקנדי ספג מכה במהלך החודשים הראשונים של מגפת ה- COVID-19 בפברואר ובמרץ. ההתרסקות בנפט גולמי באפריל, שגרמה ל- WTI בארה”ב קרוב ל -40 דולר, שקלה יותר את ה- CAD, אך מחירי הנפט התהפכו מאז, והצמד מאז ועד היום היה שורי, מה שהועיל ל- CAD. עם זאת, הנתונים הכלכליים נחלשו בקנדה במהלך הסתיו, ובחורף כנראה נראה מיתון נוסף, כאשר הכלכלה נכנסת לנעילה נוספת. ה- CAD ירגיש את המשקל, ואם הנפט יירד שוב, עקב הנעילה החדשה, הוא ימשוך את ה- CAD גם נמוך יותר. אך המצב נראה מעט טוב יותר מאשר בהודו, ולכן המגמה השוורית אמורה להימשך עבור ה- EUR / CAD.   

ניתוח טכני – מגמת העלייה האטה, בהשוואה לפני 2013

המגמה ב- CAD / INR הייתה שורית ככל שהתרשים מראה. המגמה הייתה חזקה למדי עד שנת 2013, אז ראינו זינוק מהסיבות שהוזכרו לעיל, אבל אז ראינו חזרה למטה עד מאי 2017, אז הסתיימה הירידה. נראה שהמגמה השורית התחדשה שוב, אך היא לא תהיה רשמית עד שההתנגדות בשעה 57.50 תישבר.

 

 100 SMA דוחף USD / CAD גבוה יותר

כשהמגמה הייתה חזקה, הממוצעים הנעים הקטנים יותר, כמו 20 SMA (אפור) ו- 50 SMA (צהוב) בפרט, סיפקו תמיכה מוצקה לזוג זה, והעלו אותו גבוה יותר. אך לאחר הנסיגה, שבאה בעקבות הזינוק ב -2013, ה- 100 SMA (ירוק) הפך לתמיכה בתרשים החודשי, למרות שנקב לזמן קצר בשנת 2017, והממוצע הנע הוא זה שדוחף את ה- CAD / INR גבוה יותר במסגרת הזמן הזו. תרשים עכשיו.

 EUR / CAD פורץ מעל ההתנגדות הפעם

בתרשים השבועי אנו רואים כי 100 SMA סיפקו תמיכה במהלך הטיפוס, עד שנת 2013, אז כשהמחיר חזר נמוך יותר, 50 SMA (צהוב) הפך להתנגדות, אם כי האזור סביב 46.50 הפך לתמיכה ב- CAD / INR. המחיר טיפס גבוה יותר מאז 2017, אך הקצב לא חזק כמו לפני 2013. בתרשים זה אנו רואים שהמחיר מתקרב לאזור ההתנגדות ב -57.50, לכן נראה אם ​​הקונים יפרקו מעליו או שהמחיר יירד חזרה למטה.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me