חיזוי מחיר של Cardano (ADA) לשנת 2021: הפעם נראה בר קיימא

Cardano – סיכום תחזית

תחזית ADA: H1 2021

מחיר: 1.50 דולר – 1.80 דולר

מנהלי מחירים: אינדיקטורים טכניים, סנטימנט שוק הקריפטו, פיתוח וולטייר.

תחזית ADA: שנה אחת

מחיר: 2 $ – 3 $

מנהלי מחירים: שחרור וולטייר, ממיר אסימונים ERC20, תרשימים טכניים

תחזית ADA: 3 שנים

מחיר: 10 $ – 15 $

נהגי מחירים: Cardano מתפתח, סנטימנט שוק הקריפטו, חקיקה בינלאומית

 

ADA, שהוא המטבע המקורי של בלוקצ’יין Cardano הפך לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים מבחינת שווי שוק, לאחר העלייה האחרונה. מטבע דיגיטלי זה זינק ביותר מ -1,300% מאז נובמבר 2020, בעוד 85% מהרווחים הגיעו בפברואר בלבד, ונראה שהם לא נעצרים בקרוב. Cardano ממשיכה לעשות שיאים חדשים כשהיא עוברת ל -1.55 $, בעוד שאר שוק הקריפטוגרפים נמצא באמצע תיקון עמוק נמוך יותר, שאגב היה זמן רב..

Cardano הושקה בשנת 2017, ובתחילה היא נסחרה די נמוך, בסביבות 0.05 סנט דולר, עד לתחילת נובמבר אותה שנה, כאשר “הבהלה לזהב” למטבעות קריפטוגרפיים שלחה אותם גבוה יותר. המטבעות הדיגיטליים, שתומחרו נמוך מאוד, כמו ADA, זינקו לחלוטין, ו- ADA / USD עלו ל -1,40, כפי שמוצג אצל מתווך ההצפנה שלי. אבל אז הסתיים הזינוק, וקרדאנו הגיעה חזרה לאן שהתחילה ב 0.001. היא נותרה בטווח זה עד נובמבר 2020, כאשר המהלך השורי החל וכרגע הוא הולך לשיאי ינואר 2018, אותו הוא יוציא בקרוב, כפי שמעידה פעולת המחיר..    

 

נוֹכְחִי ADA מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר ADA של Cardano

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
חודש 1 +0.16 +17.6%
3 חודשים +0.90 +530%
6 חודשים +0.97 +645%
1 שנה +1.05 +790%
מאז 2017  +0.60 +130%

גורמים המשפיעים על Cardano ADA / USD

 Cardano (ADA) מושפעת מהסנטימנט בשוק הקריפטו, כמו כל שאר המטבעות הדיגיטליים, ששמרו עליהם ממש שוריים בסוף 2020 ובתחילת 2021. הערות על מטבעות דיגיטליים של משקיעים גדולים ואנשי עסקים כמו אילון מאסק מניע את הרגש בשוק זה. למרות, ADA התעלמה מהסנטימנט בשוק הקריפטו בשבוע האחרון של פברואר, מכיוון שהיא ממשיכה לצעוד גבוה יותר, בעוד שאר השוק נסוג נמוך יותר. אחת הסיבות לכך היא השדרוגים החדשים של Cardano, כמו מזלג מרי הארד שרק הושק ב -1 במרץ. הם משכו תשומת לב וכספים, אשר ממשיכים לדחוף את ADA / USD גבוה יותר.. 


תרשים Live של Cardano

חיזוי מחיר של Cardano ADA לחמש השנים הבאות

רשת הבלוקצ’יין Cardano הוקמה על ידי צוות מוביל של מדענים ומהנדסים, מה שמביא אותה לבולטת מהקהל, שכן היא מובילה את שוק הקריפטו מבחינת התפתחויות חדשות. זו אחת הסיבות למומנטום השורי המתמשך, בעוד שקריפטות אחרות נסוגו נמוך יותר. כעת היא הפכה לקריפטוגרפיה השלישית בגודלה בשווי שוק של יותר מ -38 מיליארד דולר, בעקבות [[Bitcoin]] ו- [[Ethereum]]. מטבע קריפטו זה מבוסס על מחקר עמיתים, המנסה לקרב אותו לציבור על ידי הפיכתו ליותר מסתגל. כתוצאה מכך הוא עובר שינויים קטנים ללא הרף. אז, שוק הקריפטו נסוג נמוך יותר בסוף פברואר, אך ADA החזיקה ברוב הרווחים.

השקת “מרי” הארד פורק

מטבע ADA פועל על בלוקצ’יין Cardano. לבסוף השיקה את שדרוג המזלג הקשיח “מרי” ב -1 במרץ, כלומר היא הופכת לרשת רב נכסים עם המזלג הקשיח שלה. המזלג הקשיח יאפשר למשתמשים ליצור אסימונים חדשים הפועלים על בלוקצ’יין Cardano כפלטפורמה מקורית עבור אותם אסימונים, ממש כמו ADA. הפעלת מטבעות / אסימונים חדשים הייתה אחד ממקרי השימוש הגדולים הראשונים שנתפסו עבור את’ריום, מה שאפשר לזלול הצעת המטבע הראשונית (ICO) בהיקף של מיליארדי דולרים 2017. מייסד Ethereum, צ’רלס הוסקינסון, אמר כי “המעבר צריך להיות פשוט למדי עבור מפעילי הצומת. הם רק צריכים לעדכן את התוכנה שלהם והכל אמור לעבוד טוב. “אנחנו בודקים את זה כמעט חודש, והמבחן נראה טוב. חילופי דברים שמחים ”. סוף סוף מרי מציגה כעת חוזים חכמים לקארדאנו, וזה צעד גדול.

פיתוחים נוספים עבור Cardano

Cardano היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שאינה זקוקה לארנק, המתחרה בפלטפורמות דומות אחרות, כמו Ethereum ו- EOS, אך פרדריק גרגור, מנכ”ל קרן Cardano, אמר את ההצהרה הבאה לאחרונה:

“אני חושב שהמתחרים הגדולים ביותר הם באמת חברות הטכנולוגיה הגדולות ביותר שיש כיום, פלטפורמות הטכנולוגיה הגדולות כמו גוגל, אמזון, טנסנט, עליבאבא, סוגים כאלה של שחקנים.”

הוא שואף להפגיש בין כל סוגי המטבעות הללו, על מנת להציע את מגוון השירותים ללקוחות, במקום שהם יתחרו זה בזה ויחמיצו את הסירה שהחברות הגדולות ייקחו. צ’רלס הוסקינסון גם הזכיר כי הם מכוונים למשוך את החברות הגדולות לבלוקצ’יין שלהן.

לאחרונה, מייסד קרדאנו, צ’רלס הוסקינסון, הוסיף כי קרדאנו היה במשא ומתן עם שותפים פוטנציאליים וחברות רבות וחשובות בענף, כמו פריים טראסט, צלזיוס, Fireblocks וכו ‘..

הצוות של Cardano עובד על מספר התפתחויות בכל התחומים, אחד מהם הוא Volatire. מטרתו של וולטייר, הכוללת את אזור הממשל של בלוקצ’יין, היא להתפתח את Cardano לפלטפורמת ניהול חדשנות מצטיינת. Cardano תשחרר גם את Goguen – המאפיין הראשוני של עסקאות המטא-נתונים כבר יצא. השלב הבא של ההפיכה ממערכת נכס יחיד למערכת רב נכס יגיע בתחילת השנה הבאה, מה שיאפשר למשתמשים ליצור אסימונים משלהם. מלבד זאת, הצוות מפתח גם את תכונת ממיר האסימונים ERC20, שתקל על המעבר מאת’רום לקרדנו. וולטייר הבטיח אחריות על מימון בקרדנו. עם וולטייר, עידן הממשל של הבלוקצ’יין, בסופו של דבר יתפתח קרדנו לאחת מפלטפורמות ניהול החדשנות הטובות ביותר בשוק, מכיוון שאלפי אנשים ישתתפו בתהליך האחריות של הבלוקצ’יין..

סנטימנט לקארדנו המסתייג משוק הקריפטו

הסנטימנט לקארדנו היה דומה למדי לסנטימנט בשוק הקריפטו. אבל, במהלך השבוע האחרון של פברואר נראה שהם מתפצלים די מהר. שוק הקריפטו עבר את אחד השבועות הדובים ביותר בחודשים האחרונים, ואילו קרדאנו ממשיך לעלות גבוה יותר. במהלך שיגעון הקריפטו בסוף 2017 שגרם ל- ADA / USD לעלות ל -1,40 ובתחילת 2018 שקרדאנו התרסקה חזרה למטה, הסנטימנט היה בקנה אחד עם שוק הקריפטו הרחב יותר. בשנתיים הקרובות, השוק החדש הזה נסחר לצדדים, התאגד קרוב לתחתית וכך גם קארדאנו.

הקריפטוסים העיקריים החלו לעלות בחודש נובמבר, בעוד ש- ADA / USD השיג רק רווחים קלים. קרדאנו החל להדביק את הסנטימנט בשוק הקריפטו בחודשים ינואר ופברואר כאשר הזינוק התחדש שוב. אבל נראה שבשבוע האחרון של פברואר קרדאנו ושאר השוק נבדלים זה מזה. בעוד שראינו נסיגה עמוקה ברוב המטבעות הדיגיטליים, Cardano ממשיכה לעלות, ועושה שיאים חדשים, כאשר היא עברה ל -1.55. אחת הסיבות העיקריות לסנטימנט החיובי בקרדאנו היא שדרוג ה- EDO החדש, כפי שהסברנו לעיל. זה הולך לטובת Cardano, מכיוון שכאשר הסנטימנט יחזור להיות שורי, המטבע הקריפטוגרפי הזה ירוויח עוד יותר.  

ניתוח טכני של Cardano ADA – האם ה- 20 SMA עתיד להתעדכן בקרוב? 

ADA / USD התחילה את החיים בצורה נמוכה למדי ונסחרה קרוב ל 0.10 $ למשך כמה חודשים, עד נובמבר 2017, אז הביקוש למטבעות קריפטוגרפיים שלח ביטקוין לירות של עד 20,000 $, בעוד ADA עלה ל- 1.40. המחיר התחיל לרדת בינואר 2018, עם סיום הבהלה לזהב לקריפטוסים, ובסוף אותה שנה, המטבע הזה איבד את כל הרווחים. אזור תמיכה נוצר בסביבות 0.02 בתחתית, בעוד שממוצעים נעים סיפקו התנגדות בצמרת, עד ליולי, כאשר הקונים דחקו את המחיר ל 0.1550, כאשר הביקוש למטבעות קריפטוגרפיים חזר. המחיר ירד בסופו של דבר, עם זאת, ADA לא החזירה כמעט את כל הרווחים שלה, כמו גם כמה קריפטוסים אחרים. במקום זאת, ההחזרה למטה נעצרה ב- SMA 50 (צהוב), שנראה שהפך מהתנגדות לתמיכה. אמנם, כעת לאחר הזינוק ייקח זמן מה עד שהממוצעים הנעים ישיגו את המחיר, במיוחד לאחר הזינוק של השבוע האחרון, שהעלה את המחיר ל -1.55 דולר..  

 

ADA / USD עשה הפעם שיאים חדשים 

בתרשים החודשי התמונה פשוטה אפילו יותר. תמונה זו מציגה U גדול עם הזינוק הגדול בסוף 2017 והזינוק השני עדיין בעיצומו. במסגרת זמן זו, 20 ה- SMA (האפור) הפכו לתמיכה בסוף 2020 והמחיר קפץ חזק מהממוצע הנע. קצת מוקדם לדעת אם Cardano יחזור על התרחיש הקודם, אבל בהתחשב בכך שהוא מחזיק את הרווחים בעוד ש- crypto אחרים החזירו 20-25%, אני חושב שנראה שיאים חדשים בקרדאנו..

ייקח זמן עד שממוצעים נעים יתעדכנו כעת

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map