תחזית מחיר Dash (DAS) Q4 2020: האם התמיכה תחזיק מעמד?

המטבע הקריפטוגרפי, דאש, שהתחיל כמזלג של ביטקוין בשנת 2014, נקרא XCoin, Darkcoin ולבסוף Dash, זינק יותר מ -1,500 דולר בשנת 2017 וכך גם כל מטבעות הקריפטו, ובראשם ביטקוין, שהחלו באותה שנה בסביבות 10 דולר ועלו. מעל 1,600 דולר, כאשר הבהלה לזהב למטבעות דיגיטליים הגיעה לשיאה. אבל, הבהלה לזהב הסתיימה מיד עם תחילת שנת 2018, ומאז, מחיר ה- DASH / USD ירד, והוא עומד כעת מול אזור התמיכה לטווח הארוך בסביבות 37 $ עד 38 $..

התמונה הטכנית לא נראית מבטיחה עבור שורי דאש; השיאים הולכים ומתמעטים והמדדים הטכניים מספקים התנגדות בתרשימי זמן גבוהים יותר. אחד הסימנים הדובים ביותר הוא העובדה, בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים כמו ביטקוין ואת’רום גדלו מאז מרץ, דאש כבר עומד במקום, והמוכרים בדקו את החיסרון בספטמבר. זה משאיר אותנו עם הטיה דברית עבור Dash.  

 

 

נוֹכְחִי DAS מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר המקף

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים -4.52  -6.7%
3 חודשים -3.22 -4.7%
6 חודשים -14.45 -21.2%
1 שנה +10.30 +15.1%
3 שנים +62.40 +91.8%

 

 

אז, פעולת המחיר ותרשימים [[DAS]] מצביעים מטה, וגם היסודות לא מבטיחים במיוחד. צוות דאש אמר באוקטובר כי אין לראות בדש מטבע פרטיות, מה שמנוגד לחלוטין למה שדש עמד בראשיתו. לא הייתה לכך השפעה משמעותית, אם כי הלחץ לחיסרון עדיין נותר.

לכן, למרות דש בשותפות עם Secure Digital, על מנת להציע מתקני מסחר מעל שולחן OTC שלהם, תוך ביצוע שיפורים נוספים ושוק הקריפטו גדל מאז מרץ, הקונים לא מראים אמון רב באלטקוין הזה, שאינו מעיד על עתיד מזהיר. כפי שהדברים עומדים כרגע.    

 

תחזית דאש: רבעון 4 2020 תחזית דאש: שנה אחת תחזית דאש: 3 שנים
מחיר: 80 $ – 85 $

מחיר נהגים: סנטימנט דאש, מתאם דולר, אינדיקטורים טכניים


                                

מחיר: 40 $ – 45 $ 

מחיר נהגים: ניתוח טכני, סנטימנט שוק הקריפטו

                                                                       

מחיר: 180 דולר – 200 דולר

מחיר נהגים: התפתחויות דאש, סנטימנט שוק הקריפטו, סנטימנט דאש, אירועים גלובליים

תרשים חי של דאש

DAS

 

חיזוי מחיר מקף לחמש השנים הבאות

התפתחויות אחרונות עבור DASH / USD

היו התפתחויות חיוביות ושליליות גם עבור Dash, אם כי השווקים לא התרכזו יותר מדי ביסודות. כאמור לעיל, דאש נחשב כקריפטוגרף הממוקד באנונימיות, יחד עם מונרו ו- ZCash, אך צוות דאש השליך את כל זה בתחילת אוקטובר. פרננדו גוטיירז, סמנכ”ל מקבוצת Core Core, אמר את ההצהרה הבאה על Cointelegraph כשנשאל אם Dash צריך לשמור על סטטוס הפרטיות שלה: 

“לא, Dash הוא מטבע מטבעות בתשלומים, עם התמקדות חזקה בשימושיות, הכוללת מהירות, עלות, קלות שימוש והגנת משתמשים באמצעות פרטיות אופציונלית.”

זה לא מבשר טוב עם סטטוס הבטיחות שהיה לו פעם, אך נראה כי פקידי דאש מעבירים אותו ממצב מטבע בטוח / אנונימי לקל יותר קל, שאיתו ניתן לבצע עסקאות. הם נכנסו לשותפות נזילות חדשה עם שוקי הדיגיטל המאובטחים. SDM מוסדר על ידי FINTRAC בקנדה, והיא פלטפורמת סחר נכסים דיגיטליים ממוקדת בעולם עבור מוסדות. SDM השלימה מעל 2 מיליארד דולר בהעברות נכסים דיגיטליים ללא מרשם (OTC). עם השותפות החדשה הזו, SDM תסייע למשקיעים מוסדיים לקנות, למכור ולסחור בדש דרך שולחן OTC של Secure Digit Markets..

פסטה, אחד המפתחים של קבוצת Core Core, הסביר את הפיתוח של Dash Core v0.16.0.1, שמוכן לפריסה על ידי מפעילי הצומת. שיפורים אלה יהיו חובה עבור כל ה- masternodes והכורים של Dash, והוא כולל שיטות אישור עבור התוכנה המתאימה למחזיקי masternode ורמות גבוהות יותר של אנונימיות בשימוש בשיפור ממשקי PrivateSend וארנק. Dash שותף גם עם Taurus.io, שהיא בורסת מטבעות חליפין מקסיקנית, לשחרור כרטיס החיוב הקריפטו הראשון של ויזה באמריקה הלטינית, אך כפי שאמרנו, אין לכך כל השפעה על פעולת המחיר..

ניתוח טכני – האם אנשי תואר שני ידחפו את ה- DASH / USD מתחת לתמיכה?

כפי שמראה התרשים החודשי בראש מאמר זה, ה- DASH / USD זינק ביותר מ- 15,000% בשנת 2017, סביב $ 10 ל- $ 1,570. אך הזינוק הסתיים באותה שנה, ובשנת 2018 שוק הקריפטו התרסק, ומשך איתו את דאש. ה- DASH / USD איבד כמעט את כל הרווחים שלה בשנת 2018, אך בסיס נוצר בסביבות 37 $ ל 38 $. מלבד העלייה בדצמבר אשתקד, השיאים ממשיכים לרדת, וה 20 SMA (אפור) מספק התנגדות ל תרשים חודשי. הוא נוקב כמה פעמים, אך הוא לא נשבר, מכיוון שאיננו רואים פמוטים שנסגרו מעליו. אז 20 SMA שומר על הלחץ לחיסרון עבור ה- DASH / USD.  

 

הטווח הולך וצר עבור דאש

בתרשים מסגרת הזמן השבועית, 20 SMA סיפקו תמיכה במהלך הצעד השורי, לפני 2018. אך הממוצע הנע נשבר לאחר המהפך הגדול בפברואר 2018, והמחיר של ה- DASH / USD נותר מתחת לכל הממוצעים הנעים. מאז. כעת, 100 SMA (ירוק) נותרה ההתנגדות האולטימטיבית בתרשים השבועי. היא דחתה את המחיר ביולי / אוגוסט והפכה את דאש נמוך יותר. התמיכה בסכום של 37 דולר החזיקה הפעם שוב, אך הלחץ נותר לחיסרון, כך שאנחנו לא חושבים שזה יימשך זמן רב מדי, מכיוון ש- Dash לא נהנה מהמומנטום השורי בשוקי הקריפטו של מספר האחרונים. חודשים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map