חיזוי מחיר EOS ברבעון הרביעי 2020: מסחר ב- EOS על משולש דובי

EOS היא מערכת שרשרת בלוקים הדומה לאת’ריום. היא נוצרה בסוף 2017 ושווי השוק שלה עמד על 2.68 מיליארד דולר נכון לאוקטובר 2020. היה לה ריצה נהדרת בחודשים הראשונים לחייה. זה הגיע בזמן הנכון, רגע לפני ש”המהרת הזהב “למטבעות קריפטוגרפיים החלה אז. כידוע, הביטקוין זינק קרוב ל -20 דולר, בעוד ה- EOS / הדולר זינק מתחת ל -3 $ ל -18.50 $ בינואר 2018. ואז המחיר נסוג לאחור מתחת ל -4 $, אך הוא זינק שוב במהלך החודשים הראשונים של אותה שנה. , בעוד שאר שוק הקריפטו נסוג לאחור. EOS הגיעה לרמה הגבוהה ביותר שלה באפריל 2018, והסתכמה ב -23.30 דולר, אך מאז היא נמצאת במגמה דובית ארוכת טווח, והמצב לא נראה מבטיח מדי, עם משולש דובי שנוצר בתרשימים גדולים יותר של מסגרת זמן..   

 

שינויים אחרונים במחיר EOS / USD

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים +0.09  +3.4%
3 חודשים -0.35

-11.7%
6 חודשים -0.11 -4.0%
1 שנה -0.61 -18.7%
מאז 2017 +2.23 +531.5%

גורמים המשפיעים על EOS 

התמונה הטכנית לא נראית בהירה מדי עבור EOS, מכיוון שהמגמה נותרה דובית מאז אפריל 2018, כאשר השיאים נמוכים יותר והממוצעים הנעים מספקים התנגדות במהלך ההתחלפות. פעולת המחירים האחרונה לא נראית אופטימית במיוחד גם עבור ה- EOS / USD, מכיוון שמטבעות הקריפטוגרפיה העיקריים האחרים עולים בקצב ניכר, בעוד ש- EOS נמצאת בירידה מאז אוגוסט. עם זאת, ישנן התפתחויות חיוביות שקשורות ל- EOS, כגון “EOSIO לעסקים”, המכוון לעולם הארגוני, אך יחד עם זאת, יש גם חשש מפני ביזור ההימור, עם החלק הגדול ביותר של גופים השולטים. הרשת ממוקמת בעיקר בסין.     

 

תחזית EOS / USD: רבעון 4 2020 תחזית EOS / USD: שנה אחת תחזית EOS / USD: 3 שנים
מחיר: 3 $ – 3.20 $

מחיר נהגים: טכני, סנטימנט שוק הקריפטו, סנטימנט EOS

    

מחיר: $ 4.50 – $ 5

מחיר נהגים: התאמת EOS לעסקים, סנטימנט שוק הקריפטו

מחיר: 8 $ – 10 $ 

מחיר נהגים: התפתחויות חדשות מ- EOS, הנפקת בעלי המניות, שוק הקריפטו


תרשים Live / EOS / USD

EOS / USD

חיזוי מחיר EOS לחמש השנים הבאות

התפתחויות אחרונות עבור EOS / USD

EOS פועלת על מערכת EOS.IO, שהיא מערכת בלוקצ’יין מבוזרת המאפשרת אירוח וביצוע של יישומים מבוזרים, או Dapps, ופיתוח של Dapps על הפלטפורמה שלה. כאמור לעיל, מערכת רשת זו דומה לזו של את’ריום, אך בעוד את’ריום מעוניין לעבור משבוי הוכחה לעבודה להוכחת היקף, EOS כבר פועלת על קופה, מה שהופך אותה לזולה יותר מכרייה..

EOS אינה מחייבת לקוחות בודדים עבור עסקאות, ויש לה את היכולת להציע מיליון עסקאות לשנייה (TPS) ומדרגיות רבה. היא משתמשת באינפלציה במקום, שקהילת ה- EOC הצביעה להפחתה מ -5% ל -1%. אך נושא אחד עבור EOS כרגע הוא הריכוז של חלק גדול מבעלי המניות שלה בסין, מה שהופך אותו לפחות רווחי עבור משתתפים אחרים, וגם פחות דמוקרטי. EOS פרסמה כעת את “EOSIO for Business”, לאחר שדגמנה את התוכנה שלה עם Blockchain-as-a-Service (BaaS) לגרסה המתמקדת בארגונים. LimeChain יצר את הכלי EOSLIME לאחר שקיבלו מענק EOS VC, כדי להתאים אישית מודול קיים של EOSIO או לפרוס מערכת שלמה.

ניתוח טכני – ממוצעים נעים ממשיכים לדחוף את ה- EOS / USD למטה?

 

20 SMA מספקים התנגדות ל- EOS בשנת 2020

EOS נוצר בזמן הנכון, בסוף 2017, אז התחיל הזינוק במטבעות קריפטוגרפיים. הצמד EOS / USD זינק במהלך דצמבר באותה שנה ובינואר 2018, אך נסוג לאחור בחודשיים שלאחר מכן. בחודש אפריל ראינו נחשול מאסיבי נוסף שהעלה את המחיר ל 23.30 דולר. מאז, הלחץ היה כלפי החיסרון, והנסיגות הגבוהות הולכות ונחלשות בכל פעם. עם זאת, אזור תמיכה נוצר סביב רמת 1.50 $, אשר מתקיים מאז סוף 2018, וזה יצר משולש יורד, יחד עם קו המגמה הדובי. ה- 20 SMA עוזר גם לשמור על EOS למטה בתרשים החודשי, והיא מספקת התנגדות למשיכות לאחרונה, למרות שננקבה כמה פעמים..

 

הסטוכסטיקה נמכרת כעת יתר על המידה ומופיעה בטבלה השבועית

בתרשים השבועי נראה גם המגמה הדובית, כאשר השיאים יורדים בכל פעם, מה שמעיד על לחץ במכירה, אם כי המוכרים לא הצליחו להגיע לשפל חדש. במסגרת זמן זו, ה- 100 SMA היווה את ההתנגדות האולטימטיבית עבור ה- EOS / USD, לאחר שסיפק התנגדות בפברואר 2020, דחה את המחיר והפך אותו למטה, לאחר פמוט דוג’י מתחתיו, המהווה אות היפוך דובי לאחר לחזור אחורה גבוה יותר. 100 SMA דחו את המחיר שוב באוגוסט, מכיוון שהמדד הסטוכסטי הפך לקניית יתר. אבל עכשיו, הסטוכסטיות נמכרת יתר על המידה ופונה כלפי מעלה, כך שנראה מעקב חוזר גבוה יותר ב- 100 SMA עד סוף השנה, ואז דחייה נוספת והיפוך דובי.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map