banner
banner

חיזוי מחיר של Ethereum (ETH) לשנת 2021: האם הקונים ישברו את שיאי 2017 בקרוב?

Ethereum – סיכום תחזית

תחזית אתריום: H1 2021

מחיר: 2,500 דולר – 3,000 דולר

מניעי מחירים: סנטימנט שוק, COVID-19, תזרים מזומנים, כלכלה גלובלית

תחזית אתריום: שנה אחת

מחיר: 3,500 דולר – 5,000 דולר

נהגי מחירים: מעמד של מקלט בטוח, פוסט COVID-19, בנקים מרכזיים הוקיים?

תחזית אתריום: 3 שנים

מחיר: 25,000 דולר

מניע מחירים: כלכלה גלובלית, סנטימנט שוק הקריפטו, מצב מקלט בטוח

 

כמו רוב הקריפטוסים האחרים Ethereum ממשיך להשיג שיאים חדשים, כשהוא נשבר מעל 2,000 דולר, להגיע $ 2,130, אבל נסוג לסביבות 1,500 $ עכשיו, אחרי לאחר שירד קצת מתחת ל -1,300 דולר ביום האחרון של פברואר, שהיה יום מאוד תנודתי. את’ריום הייתה הראשונה לחדש את המגמה השורית בפברואר לאחר הנסיגה ברוב ינואר ושוב במרץ לאחר הנסיגה בשבוע האחרון של פברואר. המחיר שבר מעל לשיאי השיא של 1,427 דולר בשבוע הראשון של פברואר, כאשר הקונים דחקו את המחיר מעל לשיאי 2018. ETH / USD התקרב למדי לרמה הגדולה ההיא בתחילת החודש, אך לבסוף שבר אותה לאחר נסיגה קצרת מועד. זה היה מחסום פסיכולוגי גדול שצריך להוציא, ואילו השני היה הרמה של 2,000 $, דבר המצביע על מומנטום שורי נוסף באת’ריום, בעוד שביטקוין פרץ מעל 50,000 $ וכעת הוא עומד על 60,000 $. המומנטום השורי לקריפטו התחדש בקרוב, כאשר הביטקוין נשבר מעל 45,000 $ לאחר שטסלה רכשה מטבע זה בשווי של 1.5 מיליארד דולר ואת’רום עשה שיאים חדשים, ונסחר במחיר של $ 1,740s, החל מה -9 בפברואר. ישנם כמה אירועים קרובים נוספים עבור את’ריום כפי שציינו למטה, אשר ככל הנראה יוסיפו למומנטום השורי.

שוק הקריפטו היה בעיצומה של ריצה שורית חזקה כשפרסמנו את התחזית הקודמת שלנו לטווח ארוך עבור את’ריום, וגדלה מתחת למאה דולר במארס ליותר מ -400 דולר באוגוסט, המהווה עליית ערך מרשימה ביותר של 400%. חברי ארסלן ניבא כי המומנטום השורי ימשיך ברבעון הרביעי של שנת 2020 והוא צדק בעניין. אלא שהריצה השורית הפכה ל”מהר זהב “נוסף למטבעות קריפטוגרפיים, בדומה למה שהיינו עדים לו בשנת 2017, למרות שהיא הייתה גדולה יותר עבור מטבעות דיגיטליים מסוימים, במידה מסוימת. את’ריום היה אחד מאותם מטבעות, והוא הצטרף כרגיל לזינוק בשוק הקריפטו, שהובל על ידי ביטקוין.

בתחילת ינואר זינק הביטקוין מעל 40,000 $, בעוד שאת’ריום התקרב למדי לשיא כל הזמנים של 1,427 $ על פי רוב המתווכים באת’ר, אם כי לאחר הנסיגה בימים האחרונים של השבוע השני של ינואר, אנו יכולים לומר שרוכשי Ethereum נכשלו בניסיון הראשון. עם זאת, אם לשפוט על פי היסודות העומדים מאחורי את’ריום, ובמיוחד על פי הסנטימנט הנוכחי בשווקים הפיננסיים ובשוק הקריפטוגרפי, אנו יכולים לומר שלא יעבור זמן רב עד שאת’ריום ישבור את שיא 2017 ויוצר חדש בשלב כלשהו השנה. ככל הנראה במוקדם ולא במאוחר, אם לשפוט לפי פעולת המחירים והתנודתיות בחודשים האחרונים.

 

נוֹכְחִי ETH / USD מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר האתריום

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
3 חודשים +1,218 +235%
6 חודשים +1,415 +404%
1 שנה +1,510 +493%
3 שנים +865 +79%
5 שנים +1,624 +9,800%

את’ריום מצאה את עצמה באמצע ריצה שורית מסיבית במטבעות קריפטוגרפיים; בעוד שרוב השוק זינק גבוה יותר, כמה קריפטוסים חשובים נותרו עומדים, כאשר את’ריום היה בין האלטקוינים הטובים ביותר שמאחורי [[ביטקוין]]. יש לכך לא מעט סיבות, כאשר הסנטימנט הופך לשורי מסיבי למטבעות דיגיטליים מטעמי בטיחות, בתקופה בה אף מטבע פיאט אינו בטוח. נגיף העטרה וכלכלת העולם היורדת הפכו את המשקיעים לעבר מטבעות קריפטוגרפיים, אך השינויים הפוליטיים ברחבי העולם הוסיפו גם דלק נוסף למומנטום השורי הזה, שהועיל מאוד לאת’ריום, מכיוון שהוא משך משקיעים גדולים. יסודות אחרים היו חיוביים גם עבור Ethereum, כאשר Ethereum 2.0 נמצא בתהליך השקתו המלא, מה שהופך את רשת Ethereum לאמינה יותר ככל שתנופת עסקאות DeFi.

אירועים קרובים שישפיעו על מחיר אתריום

 

הצעה לשיפור אתריום (EIP) הקרובה 1559

המרת DNATags ™ בקרוב מאת’רום לקרדנו גוגן.

 

תרשים חי של Ethereum

חיזוי מחיר אתריום לחמש השנים הבאות

 

המטבעות הקריפטוגרפיים תופסים לפתע את כל תשומת הלב בשווקים הפיננסיים. בעוד שמניות מסוימות, כמו אמזון וטסלה, ביצעו ביצועים טובים בזמנים של COVID-19, שוק הקריפטו עלה על הכל. הערך של שוק זה גדל פי כמה, מכיוון שמטבעות דיגיטליים זכו למעמד של מקלט בטוח. הביטקוין זינק מעל 40,000 $ בשבוע שעבר, בעוד את’ריום הלך בעקבותיו. במאמר זה, נבחן את הגורמים השומרים על ה- ETH / USD השורי ואת התחזיות לעתיד..

 

את’ריום הופך למקלט בטוח במהלך וירוס הקורונה

 

COVID-19 התגלה כמועיל ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים. באופן מסורתי, מטבעות קריפטוגרפיים נתפסו כנכסי סיכון לאורך חייהם הקצרים, מה שאומר שהם עולים בערכם כאשר סנטימנט השוק חיובי והסוחרים מחפשים תשואות גבוהות יותר על מכשירים פיננסיים מסוכנים יותר. כשהסנטימנט הופך להיות שלילי, נכסי הסיכון הופכים לדוביים, וזה מה שעשה את’ריום כשוירוס הכורון עשה את דרכו לראשונה לאירופה בפברואר אשתקד. השווקים עדיין היו במצב רגיל אז, והמטבעות הקריפטוגרפיים נפלו נמוך יותר. אבל מאז אמצע מרץ 2020, העולם השתנה, והמטבעות הקריפטוגרפיים הפכו מנכסי סיכון למקלטים בטוחים, שלפיהם סוחרים פונים לביטחון בעת ​​צרה..

ביטקוין מוביל את שוק הקריפטו כמו תמיד, אך לאת’ריום היה חלק ניכר מהרווחים שלה כמקלט בטוח במשך כמעט שנה. כל המדינות ברחבי העולם עברו התרסקות קשה באביב 2020, בתקופת הנעילה, ולמרות הקפיצה בקיץ, הכלכלה העולמית עדיין סובלת, כאשר כלכלות מסוימות, כמו גוש האירו והאיחוד האירופי, כנראה הולכות לכיוון כפול לטבול מיתון. ממשלות ובנקים מרכזיים נשפכו כמויות מופרזות של מזומנים ללא הפסקה, וימשיך לעשות זאת לפחות כמה שנים. בסביבה זו, עם ההתמוטטות הכלכלית העולמית וכמות המזומנים המוגזמת בשווקים, שום מטבע מסורתי אינו בטוח להחזיק, ולכן סוחרים ומשקיעים פונים יותר ויותר למטבעות קריפטוגרפיים..

מלבד הקשיים הכלכליים, פוליטיקה גלובלית עזרו גם לתדלק את המומנטום השורי במטבעות קריפטוגרפיים. הנוף הפוליטי המערבי משתנה, מה שהופך את המצב ליותר ודאי מבחינה כלכלית וחברתית. בצד השני של כדור הארץ, נראה כאילו סין מפילה הון פרטי ואנשי עסקים. מייסד עליבאבא וקבוצת הנמלים, ג’ק מא, לא נראה מזה זמן, ויש הטוענים כי הוא נעדר. חלק מהכספים הוקפאו, מה שמבהיל אזרחים סינים עשירים אחרים, שמעבירים את כספם למטבעות קריפטוגרפיים. לכן, השוק הדיגיטלי נהנה מסטטוס מקלט בטוח זה החדש, וכפי שנסביר להלן, Ethereum עשוי לשמור על סטטוס זה, מכיוון שעסקאות DeFi ממשיכות לנסוק.

 

ניתוח עסקות DeFi נהדר עבור Ethereum

 

חוסר הוודאות הגובר למשקיעים, או לכל מי שיש לו מזומנים פנויים לצורך העניין, הביא לביקוש גבוה יותר למטבעות קריפטוגרפיים, מה שבתורו הגדיל את השימוש במערכת הפיננסים המבוזרת (DeFi). למעשה, עסקאות DeFi זינקו לחלוטין במהלך תקופה זו. בינואר השנה, הערך הכולל הנעול (TVL) ב- DeFi עלה לראשונה אי פעם על 20 מיליארד דולר. המשמעות היא שיש הון בשווי של יותר מ -20 מיליארד דולר בפרוטוקולי DeFi שונים במערכת. גל זה נובע מהעובדה ש- DeFi אינו כפוף לבנקים מרכזיים ולמוסדות מתווכים אחרים.

זה נהדר עבור Ethereum, מכיוון שחלק גדול ממערכת DeFi בנוי ברשת Ethereum. לכן ככל שעסקאות DeFi מהירות יותר גדלות, כך יתרונות Ethereum רבים יותר. לכן, הצמיחה המהירה של המערכת האקולוגית של Ethereum בשנה האחרונה היא בעיקר תוצאה של צמיחת DeFi. באמצע השנה שעברה, הערך הכולל שננעל בעסקאות DeFi עמד על מיליארד דולר. כעת הערך גדל פי 20, וזה צפוי להמשך בעתיד, כאשר הביקוש של המשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים יגדל, וימשוך גם כורים וגם ספקולנטים למשחק..

הכרכים לחוזים עתידיים באתריום ממשיכים להגיע לשיאי שיא

ההיקפים החודשיים של את’ריום זינקו גם הם מאמצע שנת 2020, והקצב הולך ומתגבר עוד יותר. היקף החוזים העתידיים על אתריום הגיע בדצמבר ל -257.06 מיליארד דולר. המשמעות היא עלייה של 4.4% בהשוואה לחודש הקודם. נפח הנקודות בבורסות קריפטוגרפיים הגיע בשיא השיא גם בדצמבר, והסתכם ב -379 מיליארד דולר. כל הנתונים הללו פירושם שרשת את’ריום תמשיך לצמוח, ותועיל לקריפטוגרפיה עוד יותר. זה משמש גם ככרית במקרה של התרסקות בשוק הקריפטו. במקרה זה, Ethereum תאבד ערך ניכר, אך הוא עדיין יישאר הרבה מעל לרמות המסחר של נגיף העטרה. לא שזה יקרה בקרוב, אבל עלינו רק לקחת את זה בחשבון.

 

אתריום 2.0 ושדרוגים אחרים

 

רשת את’ריום מבוססת על מימון מבוזר, ודפי מכונה “כסף לגו”. ניתן להפריד בין הזמנות DeFi לחלקים בודדים, אשר לאחר מכן ניתן למקם אותם יחד כדי ליצור אצווה אחרת של הזמנות. החוזים החכמים, היישומים המבוזרים (DApps) והפרוטוקולים מנוהלים בעיקר ברשת Ethereum המבוזרת.

אך ככל שנפחי DeFi גדלים, רשתות הבלוקצ’יין Layer 1 הופכות פחות אמינות עבור היקף עסקאות כה גבוה. עסקאות אלה עלו על 20 מיליארד דולר נכון לדצמבר 2020, כאמור לעיל, ולכן הן על גבולותיהן. יכולת הבלוקצ’יין שכבה 1 לעיבוד עסקאות מוגבלת למדי, מה שאומר שמספר העסקאות בשנייה (TPS) מוגבל. זה צפוי להיפתר עם הצגתו של Ethereum 2.0, שהוצג ב -1 בדצמבר, אך הוא עדיין לא יצא לפעול לחלוטין. לדברי ויטליק בוטרין, יש ליישמו לחלוטין בשלב כלשהו בשנת 2021.

הציפיות ל- Ethereum 2.0 הן שהוא יהפוך לגרסה מהירה במיוחד של גרסת ה- Blockchain הקודמת של Ethereum. המעבר לאלגוריתם הקונצנזוס של Power of Stake (PoS) ושילוב ערוצי התשלום Layer 2 יאפשרו זאת. ערוצי התשלום של שכבה 2 בנויים על גבי חסימות קיימות אלה. זה מגדיל את מהירות העסקאות באופן משמעותי, מה שאומר שעסקאות שכבה 2 יתאימו יותר לעסקאות קמעונאיות יומיומיות קטנות.

ניתוח טכני

את’ריום התחילה בסביבות 10 דולר והיא נסחרה סביב הרמה הזו משנת 2015 ועד תחילת 2017, אז היא החלה את המהלך השורי שלה, וגדלה עד 400 דולר עד יוני באותה שנה. זה אומר עלייה של 4,000% בערך. זה היה הסימן הראשון לכך שהמטבע הקריפטוגרפי הזה יהיה מועדף בשוק וכי הקונים ישתלטו עליו. לאחר שנסחר בין 200 ל -400 דולר למשך מספר חודשים, הגיעה הביקוש יוצא הדופן למטבעות קריפטוגרפיים, ואת’ריום זינק גבוה יותר, והתקרב למדי ל -1,500 דולר בינואר בשנה שלאחר מכן. אבל זה לא יימשך, והמהלך השורי הגדול הביא בעקבותיו היפוך דובי גדול בשנת 2018, שהוריד את המחיר ל -20 SMA (אפור) בתרשים החודשי, שם הוא הקפיץ את הרווח, למרות שהקפיצה לא ‘ לא יימשך זמן רב מדי. המגמה הדובית התחדשה שוב, ודחפה את המחיר מתחת לממוצע הנע, שהפך להתנגדות, והוא נשאר שם עד אוגוסט אשתקד. הירידה נמשכה, כאשר ה- ETH / USD צנח מעט מתחת ל 100 $, אך זו לא הייתה הפסקה ראויה, והיא שוב עלתה מעל לרמה זו. ואז Ethereum נסחר לצדדים עד אוקטובר 2020, אז סוף סוף התרחשה הפריצה, המיוצגת על ידי 3 הפמוטים השוריים הגדולים.

בואו נראה עד כמה הפמוט החודשי הזה שורי

בתרשים מסגרת הזמן השבועית, האזור סביב רמת $ 100 הפך לתמיכה באת’ריום, וזה נמשך כמעט שנתיים, בעוד שהאזור סביב $ 400 סיפק התנגדות והשאיר את המחיר בטווח עד קיץ 2020. ממוצעים נעים סייע גם לשמור על מחיר מאופק בחלק העליון, תחילה 100 SMA (ירוק), אשר סיפק התנגדות, ולאחר מכן 200 SMA (סגול). את’ריום עבר מעל 200 SMA בקיץ שעבר, כאשר הביקוש לקריפטוסים גדל, ואז הממוצע הנע הזה הפך לתמיכה. לאחר מעקב חוזר קל במהלך אוגוסט וספטמבר, למרות ש- PayPal אימצה את Ethereum כאחד הקריפטוסים לעסקאות באתר שלה, 20 SMA תפסו את התרשים השבועי והחלו לדחוף את Ethereum גבוה יותר. בסופו של דבר המומנטום השורי תפס את הקצב, ובתחילת ינואר ראינו את הפמוט השבועי הגדול ביותר אי פעם. המחיר עלה ל -1,340 דולר, אך השבוע הנוכחי נראה דובי. עם זאת, הפמוט הזה הוא רק חצי מגודל הקודם, מה שאומר שלחץ המכירה השבוע לא היה חזק כמו לחץ הקנייה בשבוע שעבר..

המחיר הותיר את 20 SMA מאחור מאז אוקטובר

במסגרת הזמן היומית, גם המגמה השורית מאז אוקטובר ניכרת לעין. המחיר נסוג במהלך ספטמבר, אך 100 SMA (ירוק) הדביקו אותו והפכו מיד לתמיכה. זה התחיל לדחוף את אתריום גבוה יותר, כאשר הוא עלה גבוה יותר מאשר הממוצעים הנעים האחרים, עם 20 MA נמוך (אפור) ו- 20 SMA גבוה (סגול). עשרת הימים הראשונים של ינואר היו שוריים ביותר, מכיוון שאת’ריום כמעט הוכפל בערכו, אך לאחר היוו פטיש הפוך, שהוא אות היפוך דובי, המחיר התהפך למטה. עם זאת, כפי שהראו תרשימי מסגרת הזמן האחרים, נראה כי הירידה נעצרה לאחר אותה התרסקות של יום אחד. הממוצעים הנעים מתקרבים, ונראה שהקונים קופצים שוב, כשהמחיר מתחיל לטפס גבוה יותר. לסיכום, היסודות והטכניקות מצביעים על Ethereum גבוה יותר, אם כי נסיגה חמורה אינה מחוץ לתמונה. אבל הניתוח הכללי לטווח הקצר והארוך עבור מטבע קריפטוגרפי זה הוא שורי.

החיסרון כבר נעצר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me