Ripple (XRP) חיזוי מחיר Q4 2020: דובי לטווח קצר, שורי לטווח ארוך

Ripple (XRP), שהוקם יחד על ידי כריס לארסן וג’ד מק’לב, הוקמה בשנת 2012. היא החלה ברמה זעירה, אך התעוררה לחיים במרץ 2017, כאשר על פי רוב פלטפורמות המתווכים של Ripple היא קפצה מ- 0.0005 דולר. ל -0.07, מה שלא נראה כמו הרבה, אבל זה היה הסימן הראשון לכך שהמטבע הקריפטוגרפי הזה מקים את עצמו ושהוא יכול לשרוד. 2017 הפכה לשנה שורית מסיבית עבור מטבעות דיגיטליים, כאשר הביטקוין זינק קרוב מאוד ל -20,000 $ בדצמבר, מתחת ל -1,000 $ מוקדם יותר באותה השנה, בעוד Ripple זינק סביב $ 0.20 ל- $ 3.30, כלומר גידול של יותר מפי 15 בעוד כמה חודשים. אבל ה XRP / USD לאחר מכן ביצע מהפך חזק, כפי שמראים תרשימי ה- XRP שלהלן, ומאז הוא לא הצליח להפוך שוב לשורי בתרשימי מסגרת הזמן הגדולים יותר. הממוצעים הנעים ממשיכים לכסות את המטבע הקריפטוגרפי הזה, ומביאים לסיום ההתחלפות כלפי מעלה ודוחפים את המחיר נמוך יותר. כתוצאה מכך, התמונה הטכנית לא נראית מבטיחה מדי עבור Ripple, אך היסודות נראים מעט מעניינים יותר עבור הקונים, אז בואו נסתכל רחבה יותר על הגורמים שעשויים להשפיע על ה- XRP / USD ונחזה את הכיוון העתידי לכך. אלטקוין.

 

קרא את העדכון האחרון בכתובת Ripple (XRP) מחיר תחזית 2021

 

מחיר XRP / USD נוכחי: $

שינויים אחרונים במחיר האדווה

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים -0.053 דולר -17.4%
3 חודשים +0.057 דולר +22.8%
6 חודשים +0.109 דולר +43.6%
1 שנה 0.063 דולר 20.1%
5 שנים +0.243 דולר +97.2%

תרשים חי של אדווה

XRP

 

על פי קונצנזוס כללי, שוק הקריפטוגרפים התחיל עם ביטקוין בשנת 2009. אך העניין התעורר לאחר הזינוק הגדול בשנת 2017, בשיא “הבהלה לזהב של מטבע החוץ”. עם זאת, הזינוק הזה דעך ברגע שביטקוין הגיע לכמעט 20,000 $, על רקע שמועות על סחר חברתי, והקריפטו נסוגו נמוך יותר. ה XRP / USD פרץ גם הוא במשך מספר שבועות, לפני שנסוג גם הוא. למרות שההבדל בהשוואה לקריפטוסים אחרים הוא שבעוד שרוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים חידשו את המגמה השורית שלהם, אם כי באופן נורמלי יותר ממה שראינו בסוף 2017, הריפל עדיין דובי. מאז 2018, השיאים הולכים ומתמעטים בכל פעם והקונים ממשיכים לדחוף לשפל חדש. 100 SMA שומר על מכסה על הזוג הזה, לוחץ על קונים, כפי שנסביר בניתוח הטכני להלן. הקרנות בגובה 200 מיליון דולר שגויסו לאחרונה, החזירו קצת תשומת לב לאלטקוין הזה, וההתאמה של Ripple בעסקאות הייתה מבטיחה, מה שאומר שביסודות הם לא גרועים כמו שהתרשימים הטכניים מראים, אבל הם לא עוזרים ל- Ripple כל כך הרבה. כרגע מתרחש קרב בין יסודות לגורמים טכניים עבור ריפל, כאשר הטכניים עדיין על העליונה כרגע.

תחזית אדווה: רבעון 4 2020 תחזית אדווה: שנה אחת תחזית אדווה: 3 שנים
מחיר: 78-80 דולר 

מחיר נהגים: קוביד -19, סנטימנט הסיכון, שיעורי RBI

                                                                                    

מחיר: 78-80 דולר 

מחיר נהגים: קוביד -19, סנטימנט הסיכון, שיעורי RBI

                                                                                              

מחיר: 88-90 דולר

מחיר נהגים: מניעי מחירים: אינפלציה, התאוששות כלכלית, שווקים מתפתחים, פעולות RBI, אינפלציה


חיזוי מחיר אדווה לחמש השנים הבאות

מטבעות דיגיטליים מושפעים ממספר גורמים, אותם אנו יכולים לקבץ לארבע קטגוריות; 1. יסודות לכל מטבע דיגיטלי 2. טכני 3. התחושה של שוק המטבעות בכללותו ו 4. הביצועים של הדולר, שהפך להיות חשוב יותר ויותר השנה במיוחד. Ripple ערך אירוע גיוס תרומות מוצלח בסוף שנת 2019, שהפך את המטבע הקריפטוגרפי לשורי זה במשך מספר חודשים, אך אז התחושות בשוק הקריפטו הרחב יותר הדביקו אותו בחודש מרץ, כאשר וירוס העטרה פרץ וה- USD הצטרף למפלגה ועזר ל- XRP. / USD לשלוש ערך. למרות שהתמונה הטכנית לא נראית מבטיחה מדי עבור ריפל, היסודות נראים בהירים יותר לטווח הארוך, כפי שהראו החדשות האחרונות.

התפתחויות אחרונות עבור אדווה

Ripple Labs היא חברת האם של Ripple, שהחלה את דרכה כ- OpenCoin בשנת 2012. נכון לאוגוסט 2020, מבחינת שווי שוק, בהיקף של 11 מיליארד דולר, Ripple הוא האלטקוין הרביעי בגודלו. הוא מספק למוסדות פיננסיים מדיום להעברת ערך ברחבי העולם, בין מטבעות פיאט שונים. זהו בעצם מטבע גשר העומד בבסיס מוצר הנזילות והחילופי של ריפל xRapid. XRP Ledger הוא ה- DLT המספק יישומי XRP שאפשר לאמת, והוא פתוח לכולם. אם כן, אחד היתרונות של ריפל הוא שהוא מאוד מסתגל לציבור הרחב, מכיוון שהוא גם מטבע דיגיטלי וגם רשת תשלומים..   

פרויקט עמית לעמית נדחה                                                     

אם כבר מדברים על מטבע אדפטיבי, בשנת 2019, נעשה מוסד פיננסי כמו UBS Group AG, Barclays Plc, Credit Suisse ובנקו דה סנטנדר, ליצור חברה. המוסדות מימנו את פרויקט 50 מיליון ליש”ט. הרעיון היה / הוא שפתרון עמית לעמית יציע מטבעות מסומנים. שמה של החברה הוא Fnality, ומטרתה להציע לבנקים את המענה הדרוש להם, כלומר מטבע יישוב שירות. אולם כעת הניסיון התעכב מכיוון שהם ממתינים לאישור הרגולציה. לדברי רומאיוס ראם, מנכ”ל Fnality International, זמן התגובה המוקדם ביותר של הרגולטורים יהיה המחצית הראשונה של שנת 2021, שנמצאת כמעט שנה משם, וזה אפילו לא הצעד האחרון..  

גויס כספים בסך 20 מיליון דולר

לרפל הייתה שנה טובה בשנת 2019. למעשה, מנכ”ל ריפל בראד גארלינגהאוס כינה אותה “שנת הצמיחה החזקה ביותר עד כה”. רשת התשלומים של RippleNet צמחה ליותר מ -300 לקוחות בשנת 2019 והיא גם שותפה עם MoneyGram. Ripple ביצעה השקעה בהיקף של 30 מיליון דולר בתחילה, ובהמשך רכשה 20 מיליון דולר במניות MoneyGram, במחיר של 4,10 דולר, שהם שליש מעל שווי השוק. משמעות הדבר היא אחוז של 10% ב- MoneyGram. חברת ההעברות לעומת זאת, הסכימה להשתמש במוצרי ריפל להתנחלויות חוצות גבולות.

זה היה צעד נחמד של בכיר באפל, אבל זה לא היה הכל. Ripple גייסה 200 מיליון דולר בסוף שנת 2019, כאשר חברת SBI אחזקות יפנית ו- VC חברת Route 66 Ventures השתתפה בסבב המימון מסדרת C, שהובל על ידי חברת ההשקעות האלטרנטיבית Tetragon. מנכ”ל ריפל בראד גארלינגהאוס אמר: “אנו במצב פיננסי חזק לבצע נגד החזון שלנו. מכיוון שצמיחתם של אחרים במרחב הבלוקצ’יין האטה או אפילו נסגרה, האצנו את המומנטום והמנהיגות בתעשייה במהלך שנת 2019. ” ואכן, 2019 הייתה שנה טובה ביסודו של ריפל, והסנטימנט השתפר עבור אלטקוין זה, למרות העיכוב בפרויקט מטבע ההתיישבות..

פרשנות שוק

פעילות רגולטורית

 • משרד מבקר המטבע (OCC) מינה את בריאן ברוקס כמבקר בפועל. ברוקס מתכננת לחשוף אמנת תשלומים חדשה, בתקווה ליצור מסגרת פדרלית אחת לחברות טכנולוגיה להציע שירותים המוצעים באופן מסורתי על ידי בנקים. ה- OCC הוציא גם הודעה מתקדמת על ביצוע הצעת חוק, וביקש הערות בין היתר על אימוץ פעילויות הקשורות לקריפטו על ידי בנקים אמריקאים.. 
 • יו”ר CFTC לשעבר, ג’יי כריסטופר ג’יאנקרלו, פרסם מאמר שהסביר מדוע אין לראות ב- XRP ביטחון על פי החוק האמריקני ותקדים שיפוטי. הוא גם עומד בראש פרויקט הדולר הדיגיטלי שפרסם מאמר לבן על הצעתו ליוזמה ציבורית-פרטית משותפת ליצירת מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי בארה”ב (CBDC).. 
 • הלשכה להגנת מימון הצרכנים (CFPB) פרסמה את כלל ההעברה הסופית שלה, כולל האופן שבו נכסים דיגיטליים, במיוחד XRP באמצעות ODL, יכולים לסייע בהוזלה משמעותית של העברות העברות חוצה גבולות..
 • משרד האוצר ההודי הציע לאסור באופן חוקי מטבעות קריפטוגרפיים ולהטיל קנסות נוקשים על אזרחים המשתמשים בקריפטו. זאת בעקבות פעולה קודמת של בנק המילואים בהודו שהוציא הצהרה מבהירה כי הבנקים המסחריים בהודו עשויים לספק שירותי בנקאות לסוחרים ולפירמות העוסקות במטבעות קריפטוגרפיים. 
 • קבוצת העבודה הפיננסית הבין-ממשלתית (IFWG) של דרום אפריקה פרסמה נייר עמדה המציע מסגרת מדיניות קריפטו מחמירה לאזור. 
 • נציב ה- SEC, הסטר פירס, היה מועמד לכהונה נוספת של חמש שנים בסוכנות ניירות ערך. קרוליין קרנשו גם הייתה מועמדת למלא מקום פנוי דמוקרטי בנציבות. דיוני האישור שלהם נקבעו ליולי 2020.
 • האיחוד האירופי מחפש ליצור משטר רגולטורי חדש לנכסים דיגיטליים, המכסה נכסים לא מוסדרים למטבעות. 

מהלכי שוק

 • משקיע המאקרו, פול טיודור ג’ונס, קנה ביטקוין כהגנה מפני אינפלציה, ואמר כי הקרן שלו עשויה להחזיק באחוז חד-ספרתי נמוך מהנכסים שלה בחוזים עתידיים בביטקוין..
 • JPMorgan הציעה חשבונות בנק לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים החל מ Gemini ו- Coinbase. 
 • מתוך כמעט 800 משיבים מוסדיים לסקר Fidelity, 36% אמרו כי הם בעלי נכסים דיגיטליים או נגזרים.
 • המחלקה לשירותים פיננסיים בניו יורק העניקה את BitLicense לאריס X.
 • משתמשים משכו יותר מ -220 מיליון דולר ב- BTC מהבורסות לפני ומחצית חודש מאי.

שחקני התעשייה

 • סין השלימה את פיתוח ארכיטקטורת backend של היואן הדיגיטלי שלה. ההתפתחות המהירה של היואן הדיגיטלי עוררה כותרות סביב ההשפעה הכבדה והמנהיגות הכבדה של סין בענף התשלומים.
 • בנק העם הסיני (PBOC) הודיע ​​על תוכנית פיילוט לניסוי היואן הדיגיטלי החדש שלו עם 19 עסקים מקומיים, כולל רשתות ארה”ב סטארבקס, רכבת תחתית ומקדונלד’ס..
 • PayPal ו- Venmo מתכננים להוסיף קנייה ומכירה של קריפטו לפלטפורמות שלהם. 
 • ברזיל השעתה את שירות התשלומים של וואטסאפ, שבוע בלבד לאחר ההשקה הראשונית. 
 • ויזה חתמה על עסקת שותפות עם M-Pesa של Safaricom.
 • Binance השיקה אפליקציית תשלומי קריפטו בניגריה.  
 • Revolut הודיעה כי היא מעמידה לרשות המטבעות החופשיים את כל שבעת מיליון הלקוחות שלה.
מקור: Ripple.com

סנטימנט Covid-19 והקשר עם הביטקוין ושוק הקריפטו

וירוס הקורונה השפיע גם על שוק המטבעות הדיגיטליים. התפרצות הנגיף באירופה ובארה”ב לא התקבלה טוב מדי בשוק זה, וראינו התרסקות גדולה מאמצע פברואר ועד אמצע מרץ. זה מראה שהמטבעות הדיגיטליים לא הולכים לעצור את הלחץ בעיתות משבר, כפי שקיוו. אדווה התרסקה גם כן, כאשר ה- XRP / USD צנח סביב $ 0.35 ל- $ 0.11, כלומר הפסד של שני שליש מערכו.

 הביטקוין צבר ערך מאז פברואר, לפני ההתרסקות

זה תואם את שוק הקריפטו הרחב יותר, אך ההתאוששות מאז לא בדיוק תואמת את השוק. בעוד שערכו של את’ריום גדל יותר מפי חמישה מאז השפל בחודש מרץ, והביטקוין גדל פי 4 והעלה ל -12,500 דולר., XRP / USD עדיין לא פצה על הפסדי ההתרסקות ההיא, ושוויה עלה פחות מפי שלושה. משמעות הדבר היא כי קיימת סטייה מסוימת בין ריפל לשאר שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, כולל ביטוצין. ביסודו של דבר, אדווה בפיגור בתקופות שוריות, וכנראה תהיה בין הראשונות להפוך לדוביות כאשר המומנטום השורי יגמר, שכבר קורה. 

מתאם אדווה-דולר

לפני 2017, התרשים של Ripple ומרבית המטבעות הקריפטוגרפיים היה קו ישר, כך שאין טעם להסתכל על ההיסטוריה של ה- XRP / USD מוקדם יותר משנת 2017. בהשוואה למדד הדולר DXY, אנו יכולים לראות שהייתה ירידה תלולה. עבור האחרון בשנת 2017, שהתחזק במאי עד אוגוסט. זה נמשך עד סוף השנה. ראינו עלייה חזקה ב- XRP / USD ממאי ועד יולי, שהראתה מתאם לירידה ב- DXY, אך אז העלייה נעצרה, מה שאומר שהמתאם אבד. דצמבר 2017 ורבעון הראשון של שנת 2018 היו יוצאי דופן עבור שוק הקריפטו בכללותו, כאשר מרבית המטבעות הדיגיטליים זינקו גבוהים יותר מהפיכה נמוכה יותר, ולכן איננו יכולים לדבר על מתאם. אך מרבעון השני של 2018 ועד תחילת 2020, ריפל נמצאת בירידה מתמדת, ואילו ה- DXY נמצא במגמה שורית יציבה, שמראה שוב מתאם. השנה, המתאם גדל עוד יותר, כאשר הדולר הדולר זינק במהלך הפאניקה הראשונית בפברואר ובמרץ, ואז התהפך נמוך יותר ונשאר דובי עד סוף אוגוסט. ה- XRP / USD עבר ירידה משמעותית במהלך פברואר ותחילת מרץ, כפי שכבר הסברנו, אך הוא הפך לשורי עד סוף אוגוסט ומאז נסוג נמוך יותר. לכן, המתאם בין Ripple ל- USD גדל, מה שאומר שעלינו להשוות את שני הנכסים בעת סחר ב- Ripple, אך נותר לראות האם המתאם נותר לאחר נגיף העטרה.. 

המתאם עם הדולר לא היה חזק במיוחד מאז 2017

עם זאת, המתאם גדל השנה

ניתוח טכני – האם ממוצעים נעים ימשיכו לדחוף את ה- XRP / USD למעלה?

SMAs שומרים על המגמה הדובית בחיים

מכיוון ששוק הקריפטו לא קיים יותר מדי זמן, תרשימי מסגרת הזמן הגדולים יותר, כמו התרשימים החודשיים, לא עוזרים הרבה לניתוח. הדבר היחיד שאני יכול לראות שם הוא שה- 20 SMA (אפור) היה בראש מחיר ה- XRP / USD מאז נובמבר 2018, אז הוא עבר מעל לרמה זו. היא ניקבה שוב ושוב את הרמה הזו, כמו בחודשיים האחרונים, אך נראה שהמחיר התהפך מתחתיו כעת, והפך את התמונה לדובי. מלבד 20 SMA, שפועל כהתנגדות, מערך התרשים נראה דובי. ה- XRP / USD הקים באוגוסט פמוט דוג’י, המהווה אות היפוך דובי לאחר הטיפוס בחודש יולי, ואותו פמוט הוביל פמוט דובי בספטמבר עד כה, מה שמחזק את דפוס תרשים ההיפוך הדובי..

200 SMA שומר על המגמה דובי על לוח הזמנים השבועי

בתרשים השבועי, אותו ממוצע נע היה סוג של תמיכה כלשהי במהלך 2017, לפני “הבהלה לזהב” בדצמבר 2018. בפברואר 2018 היא החזיקה כתמיכה במשך זמן מה, שוב בעקבות המהפך הגדול, כעת היא פועלת שוב כתמיכה, יחד עם 50 SMA (צהוב), במשך שבועיים. 50 SMA סיפק התנגדות כמה פעמים, אך הוא משמש גם כרגע כתמיכה. עם זאת, ההתנגדות האולטימטיבית מאז דצמבר 2018 הייתה 100 SMA (ירוק). זה הפך להתנגדות מיד באותו החודש, אחרי שהוא נשבר מלמעלה, ואז ההפסקה חזקה יותר נעצרה במאי אשתקד, היא הפחידה את הקונים בפברואר 2020 והיא מספקת שוב התנגדות מאז יולי. אז, 100 SMA שומר על ירידת ה- XRP / USD והמגמה עדיין דובית כאן, שלא כמו ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים האחרים. אך הזמנים אינם תקינים כעת, ושתי שתי התארים האחרים מחזיקים מלמטה, כך שהעתיד אינו מאוד בטוח כרגע, אם כי הוא עשוי לשמור על הטיה דובית בטווח הקצר, ככל הנראה עד Q2-Q3 של 2021 ו אז מהפך שורי ועלייה מתמדת צפויים, מכיוון שאפל ממשיכה בתוכניות לפרויקט מטבע ההסדר של השירות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map