חיזוי מחיר של Teos Q4 2020: פספוס הביקוש האחרון בקריפטוסים

Teos (XTZ), המדורגת 18 לפי שווי שוק, בסביבות 1.55 מיליארד דולר נכון ל -15 בנובמבר 2020, החלה את החיים באמצע 2018, וזה לא היה הזמן הטוב ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים, מכיוון ששוק המטבעות הדיגיטליים היה באמצע נסיגה משמעותית, לאחר הזינוק בסוף 2017. כתוצאה מכך היא עקבה אחר הקריפטוסים העיקריים בחודשים הראשונים לחייה ואיבדה יותר מ -90% מערכה עד דצמבר של אותה שנה..

אבל, זה חזר לחיים בשנת 2019, כאשר השימוש בו גדל ושוק המטבעות הקריפטוגרפיים החל להחיות מחדש, ובאוגוסט 2020 הוא הגיע ל -4.38 דולר. עם זאת, היא לא נהנתה מהזינוק בשוק המטבעות הדיגיטליים במהלך אוקטובר ונובמבר, כאשר הביטקוין וקריפטואים אחרים זינקו גבוה יותר, מה שמעלה שאלות. אבל 20 SMA מחזיקים כתמיכה בתרשים החודשי, ויש כמה התפתחויות מהותיות לגבי Tezos, אז אני מקווה שהמומנטום השורי יחדש, אם כי זה לא כל כך בטוח כרגע..

קרא את העדכון האחרון בכתובת מחיר טזוס (XTZ / USD) מחיר 2021

 

 

שינויים אחרונים במחיר טזוס

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים +0.44 +19.9%
3 חודשים -0.92 -25.8%
6 חודשים -0.16 -5.7%
1 שנה +1.32 +100%
3 שנים -1.36 -0.34%

 

גורמים המשפיעים על טזו 

כמו בכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים, טזוס מושפע מהסנטימנט בשוק הקריפטו, אם כי בחודשים האחרונים הוא נפל מאחורי אלטקוינים גדולים אחרים, שהתנשאו גבוה יותר, בעוד ש- XTZ / USD נסוג לאחור, ונסחר בערך 2. $ חוץ מזה, היסודות שמאחורי הרשת מעט בהירים יותר, מכיוון שטזוס שותף עם בנקים מסוימים באירופה, במטרה להפוך לבלוקצ’יין המועדף על הבנקים המרכזיים באירופה. אבל, נותר לראות איך זה ילך, כי תגובת השווקים לחדשות לא הייתה אופטימית מדי.  

תחזית Teos: רבעון 4 2020 תחזית Tezos: שנה אחת תחזית Teos: 3 שנים
מחיר: 2.80 דולר

מחיר נהגים: סנטימנט שוק הקריפטו, טכני

                            

מחיר: 3.40-3.60 דולר 

מחיר נהגים: כניסה לשוק הבנקים המרכזיים, פיתוח Tezos, שוק Crypto


מחיר: 8-10 דולר

מחיר נהגים: התפתחות בטזוס, סנטימנט שוק הקריפטו

                     

תרשים חי של טזוס

TEZOS

 

חיזוי מחיר של Teos לחמש השנים הבאות

התפתחויות אחרונות עבור Tezos

רשת Teos משתמשת במנגנון Proof-of-Stake (POS), אותו מאמצת את’ריום גם כעת, מכיוון שהוא פשוט יותר לשימוש מאשר Proof-of-Work (PoW) ודורש פחות אנרגיה. רשת Teos היא רשת חוזה ויישומים חכמים מבוזרת. יש לו שכבת ממשל ברשת, על מנת לאפשר שדרוגים יעילים ברשת ולספק קהילת בעלי עניין שקופה.    

אבל ייתכן שטזוס נפל במידה מסוימת מהביקוש, מכיוון שמטבעות DeFi הפכו נפוצים יותר. עם זאת, יש כמה התפתחויות שעשויות להפוך את רשת Teos למדי פופולרית באירופה. מוקדם יותר בשנת 2020, בנק דה פראנס הודיע ​​כי בנק ההשקעות הצרפתי סוסייטה ג’נרל כמו גם ארגונים אחרים, יעבדו על פרויקט לניהול הסדרים בין בנקים באירופה, באמצעות מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי. זה יכול להיות חדשות גדולות אם זה יתממש, אם כי התגובה עד כה הייתה מינימלית, כפי שראינו אז, מה שמצביע על כך שהסוחרים לא מאוד אופטימיים לגבי זה, אם כי עדיין מעט מוקדם לספר..    

 

ניתוח טכני – האם ממוצעים נעים ימשיכו לדחוף את ה- XTZ / USD למטה?

טזוס התחיל את חייו בתקופה לא טובה, בסוף יוני 2018, כאשר שוק המטבעות הקריפטוגרפי ירד מאוד, לאחר הזינוק הגדול בסוף 2017. הוא התחיל בסביבות 4 דולר וטיפס ל -4.38 דולר, אבל אז התחיל ירידה וירדה ל- 0.325 דולר עד דצמבר של אותה שנה, שם היא נשארה כמה חודשים, ויצרה מספר פמוטי דוג’י קטנים, שהם אותות היפוך שורי, לאחר הירידה. המחיר התהפך גבוה יותר בתחילת 2019 ומאז נמצא במגמה שורית.

 הטרנד השורי מתחדש שוב בטזוס

20 SMA (אפור) סיפקו התנגדות למשך חודש בדצמבר 2019, אך הוא נשבר בינואר 2020 והפך לתמיכה באופן מיידי. זה התקיים בפעם השנייה בחודש מרץ, אז פרץ נגיף העטרה, שגרם לשוק הצפנה לצלול נמוך יותר, בגלל חוסר הוודאות. אך מאוחר יותר, חוסר הוודאות העולמי התגלה כחיובי עבור מטבעות דיגיטליים, וה- XTZ / USD טיפס ל -4.33 $ עד אוגוסט. עם זאת, העלייה לא עקבה אחר שאר השוק בחודשים הבאים, והמחיר התהפך נמוך יותר וירד ל -20 SMA בתרשים החודשי פעם נוספת. 20 SMA עדיין מחזיקים, וזה סימן טוב עבור הקונים.

 

 המהלך השורי של נובמבר עדיין נראה די חלש 

בתרשים השבועי אנו רואים כי ה- 20 SMA סיפק התנגדות כאשר המחיר ירד, אך הוא נשבר בתחילת 2019, זמן קצר לפני ה- 50 SMA (צהוב). 50 ה- SMA הפכו לתמיכה, והיא החזיקה אחרי הירידה הגדולה במרץ 2020. היא החזיקה שוב מספר שבועות בספטמבר / אוקטובר אך בסופו של דבר נשברה, אם כי 100 SMA (ירוק) הפכו לתמיכה. אך ההקפצה לא נראית משכנעת מדי, מכיוון ש- 50 SMA הפך להתנגדות בתרשים זה, כך שעל פי התרשים השבועי, העתיד אינו מאוד בטוח כרגע, מכיוון שהמחיר תקוע בין שני ה- MA הללו רֶגַע.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map