תחזית מחיר USD / SGD Q4 2020: טווח שמירה על טווח מאז 2015

הדולר האמריקני נהג להחליף כמעט 2 דולר סינגפורי SGD בתחילת שנות התשעים, אך מאז ה- SGD תופס מקום מול הדולר האמריקני, ומשגר את הצמד הזה נמוך יותר. אחת הסיבות לכך היא הזינוק בכלכלה הסינית בשלושת העשורים האחרונים, וה- SGD נהנה מכך, מכיוון שכלכלת סינגפור קשורה קשר הדוק לכלכלה הסינית, מה שדוחף את ה- SGD למעלה ושולח את ה- USD / SGD נמוך יותר..

נוֹכְחִי USD / SGD מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר USD / SGD

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
30 ימים +0.007  +0.05%
6 חודשים -0.07 -5.1%
1 שנה -0.015 -1.1%
5 שנים -0.05 -3.6%
מאז 2000 -0.33 -24.1%

היה חיסרון בסוף שנות ה -90 ובתחילת שנות האלפיים, ושלח את הצמד הזה מ- 1.40 ל- 1.85, בין השאר בגלל המשבר הכלכלי ביפן אז. אך מגמת הירידה חודשה שוב, וצמד זה נותר שורי עד 2010, ואחריו עלה מעקב חוזר עד 2015. מאז, הדולר / SGD נסחר לרוחב, ולאחר העלייה ב- SGD בחודשים האחרונים, צמד זה פונה לתחתית הטווח. אבל נראה ש- 100 SMA מחזיקים, כך שהטווח יימשך ככל הנראה ויציע כמה הזדמנויות מסחר טובות בטווח הארוך.   

תחזית USD / SGD: רבעון 4 2020 תחזית USD / SGD: שנה אחת תחזית USD / SGD: 3 שנים
מחיר: 1.40 דולר

מנהלי מחירים: COVID-19, בחירות בארה”ב, טכני,

                                                                                       

מחיר: 1.45-46 דולר

מחיר נהגים: לאחר הבחירות בארה”ב, מלחמת הסחר בין ארה”ב לסין, טכני, FED

                                                                      

מחיר: $ 64 – 

מחיר נהגים: יסודות ארה”ב וסינגפור, ההתקדמות הצבאית של סין בנושא סינגפור, פוליטיקה גלובלית

   

תרשים חי USD / SGD

USD / SGD

חיזוי מחיר USD / SGD לחמש השנים הבאות

SGD נהנה מבום כלכלי סיני  

מלבד התרחבות הכלכלה הסינית, שעזרה לכלכלת סינגפור, ה- SGD מתואם במקצת ל- CNY של יואן הסיני, ולכן הוא נהנה מכך, כפי שניכר בחודשים האחרונים, שכן סין השאירה את נגיף העטרה מאחור. , בעוד המגפה ממשיכה להשתולל בארצות הברית. אבל, היתרון עובר דרך ארוכה, וכנראה גם בעתיד.


הכלכלה הסינית הפכה מגורם חיצוני של ה- G20 בשנות התשעים למיקום השני בקנה מידה עולמי. זו אחת הסיבות העיקריות למגמה הדובית בת 30 השנים בזוג זה. הכלכלה הסינית תמשיך לצמוח וכלכלת סינגפור תמשיך ליהנות ממנה, מה שאומר בתורו שהדולר הסינגפורי ימשיך לגדול, וישלח את הדולר / SGD נמוך יותר. עם זאת, מלחמת הסחר בין ארה”ב לסין מסבכת מעט את המצב מכיוון שהיא תגרום לצמיחה הכלכלית של סין, אך בסך הכל מדובר במינוס ארוך טווח לזוג זה..   

הבנק המרכזי של סינגפור ו- COVID-19

נגיף הקורונה השפיע השנה על כל הכלכלות ברחבי העולם, וכלכלת סינגפור צפויה להתכווץ בסביבות 1-4% בשנת 2020 בגלל אמצעי ה- COVID-19. צפויה גם אינפלציה של מדד המחירים לצרכן, הממוצעת השנה היא בין -1% ל -0%. עם זאת, נראה כי סין ומזרח אסיה השאירו את מגפת הנגיף הקורונאית כעת, והמצב הכלכלי השתפר במידה ניכרת, הן בסין והן בסינגפור..

ה- SGD איבד כ -12 סנט במהלך הרבע הראשון, מכיוון שסינגפור וסין הציבו מגבלות לריסון הנגיף, וה- USD / SGD זינק מ- 1.3450 ל- 1.4650. אבל אז הנגיף החל להתפשט באירופה ובארה”ב, וה- USD / SGD התהפך, והוא נותר דובי מאז. הצעדים הקיצוניים שננקטה על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור (MAS), הפועלת כבנק המרכזי, עזרו גם הם. הם קיצצו את השיפוע (ריביות) ל -0%, לעומת כ -1.75% מוקדם יותר השנה, והציגו סיוע של 100 מיליארד דולר בסיוע וירוס. אז, הזוג הזה נשאר דובי עכשיו, אם כי הוא מתקרב לתחתית הטווח.  

USD / SGD – ניתוח טכני – החלק התחתון של הטווח יחזיק 

 

200 SMA הוסיף להתנגדות מעל 1.45

כפי שצוין לעיל, הדולר / דולר סינגפורי נסחר בסביבות השעה 2 בתחילת שנות ה -90, אך אז הוא חזר למטה, מכיוון שסין החלה לתפוס תאוצה, ועד 1997, 20 SMA (אפור) סיפקו התנגדות בתרשים החודשי. . זה הראה שקצב הירידה היה חזק למדי. במשך חמש השנים הבאות ראינו מעקב חוזר גבוה יותר, עד מעל 1.85, כאשר המשבר הכלכלי ביפן הפחיד את השווקים במזרח אסיה, ו -20 ה- SMA הפכו לתמיכה. המגמה הדובית התחדשה בשנת 2002, והפעם ה- 50 SMA (צהוב) נכנס לתפקיד כהתנגדות במהלך משיכות. הדולר / הדולר ה- SGD חזר שוב לשנת 2012 עד 2015, אך מאז הוא נסחר לצדדים, כאשר 100 SMA (ירוק) הופך לתמיכה כעת, בעוד אזור ההתנגדות, בסביבות 1.45, מהווה את החלק העליון.   

 

אנשי התואר השני הפכו להתנגדות בספטמבר

אם כבר מדברים על תמיכה והתנגדות, בטבלה השבועית ניתן לראות אותם בצורה ברורה, כמו גם הטווח. הטווח אינו קפדני, שכן היו הפסקות מעל ומתחת, אך המחיר ממשיך להקפיץ מעלה ומטה באזור שבין השורות. אנו יכולים לראות כי במהלך הזינוק ברבעון הראשון, עם התפרצות נגיף העטרה בסין, המחיר הפך דובי ממרץ. התארים המתקדמים הפכו להתנגדות בתרשים השבועי והמחיר מתקרב לתחתית הטווח, שם אולי נלך זמן רב על הצמד הזה בעוד מספר שבועות, לאחר שהבחירות בארה”ב יסתיימו וה- USD יחזור למסלול.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map