banner
banner

תחזית מטבע מונרו (XMR) לשנת 2021: האם ה- XMR / USD ימשיך לעלות בשנת 2021? גורמים מרכזיים הוסברו!

מטבע מונרו (XMR) – סיכום תחזית

תחזית מונרו: רבעון ראשון 2021

מחיר: 280–300 דולר

נהגי מחירים: פריצת תבניות סימטרית

תחזית מונרו: רבעון שני 2021

מחיר: 360–400 דולר

נהגי מחירים: בולינג בולפי, תמיכה ב- EMA ו- MACD Crossover

תחזית מונרו: שנה אחת

מחיר: 800 דולר

נהגי מחירים: עמידות כפולה עליונה, תיקון דובי

בדיוק כמו ביטקוין ואית’רום, גם מטבע הקריפטוגרפיה מונרו הראה לאחרונה מגמה שורית דרמטית. בהתחשב בביצועים של החודש האחרון, צמד ה- XMR / USD צבר +150 דולר, וזינק בכמעט 300%, ונסחר במחיר של 220 דולר. לאורך שישה חודשים צמד ה- XMR / USD צבר +150 דולר, או 273.54%, במסגרת הזמן השנתית. נכון לעכשיו, XMR / USD תרשים המחירים החי מציע כי מונרו (XMR) נסחרת במחיר של 198 דולר. שווי השוק של מונרו הוא 3,653,624,934 דולר, וכעת, 17,837,278 ב- XMR מסתובב.. 

 

נוֹכְחִי XMR / USD מחיר: $

שינויים אחרונים במונרו

פרק זמן  שינוי ($) שינוי (%)
30 ימים  +42.73 30.94%
6 חודשים  +72.46 66.86%
1 שנה  +114.73 173.54%

תרשים Live של מונרו

עבור המתחילים, מונרו (XMR) הוא מטבע קריפטוגרפי שמתרכז בלהיות בלתי ניתן למעקב ופרטי. בכמה דרכים מרכזיות, העיצוב שונה מביטקוין, אך ניתן להבין אותו כקריפטוגרפיה כמו ביטקוין. ניתן להשתמש בו לקנייה ומכירה של דברים, וניתן להחליף אותו במטבעות או אסימונים אחרים. כאמור, מטבע ה- Monero XMR מתמקד בפרטיות ובאנונימיות, כך שניתן לבצע אנונימיות מלאה של עסקאות עם מטבעות XMR, כמו מזומנים פיזיים. מונרו נוצר בשנת 2012, וזה מזלג של בלוקצ’יין Bytecoin, אשר נקרא בתחילה Bitmonero.

אחת העובדות המעניינות על מונרו (XMR) היא שהיא פטרייתית, ויש לך שליטה מלאה על המטבע והעסקאות שלך. למונרו אין מגבלת גודל מוגדרת מראש, בדומה לביטקוין, מה שאומר שכורים זדוניים יכולים לסתום את המערכת עם חסימות ענקיות לא פרופורציונליות. יתר על כן, מונרו (XMR) אמור להיות אחד משלושת המטבעות הקריפטוגרפיים בעלי הביצועים הטובים ביותר בשנת 2020, לפי זמן האורקל, ומונרו צובר הסכמה עולמית בעקבות מדיניות הפרטיות שלה.. 

האם מונרו היא השקעה טובה בשנת 2021?

על פי התחזיות שלנו, מונרו (XMR) עשוי להיסחר באופן שורי, ומחירו צפוי לעלות בחדות, כמו מטבעות הקריפטו המקבילים שלו, ביטקוין ואת’רום. נכון לעכשיו, מחירו של מונרו הוא 193.42 דולר, אך בסוף שנת 2021 מחיר מונרו צפוי להמריא עד לרמה של 460 דולר..

למה לקנות את מונרו (XMR)? 

שווי שוק של מונרו הוא כ -2,553 מיליארד, והיא מדורגת במקום ה -14 מבין כל המטבעות הקריפטוגרפיים לפי שווי שוק. זו הסיבה שהמשתמשים בטוחים בסיכויים לפיתוח נוסף. וחוץ מזה, יש להעריך את מונרו, בדומה לקריפטוסים אחרים, כאל יותר מסתם אמצעי תשלום.

להלן מספר יתרונות משמעותיים של מונרו:

סודיות – סודיות נתפסת כאחד היתרונות המרכזיים של מטבע ה- Monero XMR. כתובות חד פעמיות וחתימות צלצול מאפשרות לשולחים ונמענים לכסות את מסלולי העסקה שלהם. עם Monero, המשתמשים מובטחים שהרכישות וההעברות שלהם מאובטחות מהדלפות ציבוריות. מלבד זאת, עסקאות שבוצעו עם מונרו בטוחות גם מפני האקרים. אם האקר יצליח לברר את הכתובות הספציפיות של אחד הצדדים, חבר המערכת יכול להכחיש את העסקה עקב ערפול..

אבטחה – מערכת ההוכחה לעבודה והבלוקצ’יין מאפשרים לא לכלול זיוף עסקאות או התקפות DDoS חמורות. תוכנת מונרו (XMR) פועלת ב- Mac, Windows, Android, Linux ו- FreeBSD.

פוטנציאל השקעה – בנוסף להיותו מטבע קריפטוגרפי, מונרו (XMR) הוא גם כלי השקעה נהדר. הרשו לי להזכיר לכם שערכו של מונרו (XMR) עלה מ -1 דולר ל -300 דולר בין 2016 למרץ 2018. מאז שנוצר, ערך הקריפטו עלה ב -8,900%. זו הסיבה שמומחים מובילים רבים מציעים כי יש להשתמש ב- XMR לתיקי השקעות, מכיוון שהוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים האמינים והסודיים ביותר..

קהילה חזקה – שום מטבע מטבעות לעולם לא ייחשב לא פופולרי כל עוד קיימת קהילה של כורים, בריכות, משתמשים ומפתחים. כדאי לדווח כי קבוצות מפתחים רבות מעורבות כיום ביצירה ויישום של תכונות פרוייקט חדשות. כורים ומשתמשים רגילים מעורבים גם בדיון על עתידו של מונרו. באופן מעניין יותר, מאות אלפי משתמשים ברחבי העולם משתמשים ב- XMR מדי יום, מה שהופך את נפח המסחר היומי למצוין.

מהירות עסקה – זה האהוב עלי; הזמן הממוצע להעברת מטבעות מכתובת אחת לאחרת לוקח רק 2 עד 30 דקות. כשמדברים על רשת הביטקוין, זמן ההעברה עשוי להגיע לשעתיים (עם ממול מעט טעון). מונרו היא אלטרנטיבה אמינה למערכות העברה בנקאיות מודרניות עם רמת פרטיות גבוהה.

עמלות נמוכות – העמלה אינה עולה על 0.05% מהסכום שהועבר. העברות בנקאיות מסורתיות, לעומת זאת, עשויות לעלות עד 1% ואף יותר.

XMR / USD – גורמים המשפיעים על מחיר מטבע מונרו (XMR)

גורמים משפיעים אלה יסייעו לך להבין את השוק ולחזות תקופות של צמיחה או ירידה, בהתבסס על האירועים הנוכחיים. התחזיות מבוססות בדרך כלל על עקרונות הניתוח הטכני. למרות זאת, כולנו צריכים להבין גורמים שונים שיכולים להשפיע על מחירו של נכס מסוים, אשר בתורו מאפשר לנו לקבל החלטות השקעות נבונות, בהתבסס על אירועים משתנים..

 בואו נסתכל על שלושת הגורמים החשובים ביותר שיכולים להשפיע על מחיר מטבע מונרו:

1- אספקה ​​וביקוש:

הקשר בין היצע וביקוש יכול להיחשב כגורם מפתח שתמיד ישפיע על מחירו של מונרו מטבע. ראוי גם לציין כי הקשר בין היצע וביקוש תלוי בעצמו בגורמים רבים ושונים. במילים פשוטות, מחיר הנכס יקטן אם ההיצע גדול מהביקוש, ולהפך, הוא יעלה אם הביקוש גדול מהמחיר. 

1: עלות עסקה (PoW / PoS) 

2: מערכת תגמולים 

3: קושי בכרייה (שיעור Hash) 

4: מחזור מטבעות 

5: מזלגות (שינויי כלל)

2 – שוקי מניות:

ישנם מספר סוגים של חדשות או אירועים המשפיעים על שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים, באופן שלילי או חיובי.

תן לי לחלוק כמה נקודות עיקריות:

אני) תַקָנוֹן: ממשלות ברחבי העולם מתחילות להבין מטבעות קריפטוגרפיים כנכס חוקי או כמטבעות בפועל. בדרך זו הם מסווגים אותם ומתנסים באמצעים רגולטוריים עבור סוג הנכסים החדשני. אמצעי הרגולציה בשווקים הגדולים ביותר של קריפטו מחייבים מחירים. אמצעי רגולציה שיגבילו את השימוש בנכסים דיגיטליים נלקחים בדרך כלל בצורה גרועה על ידי השוק.

ii) הפרות אבטחה: תחום הנכסים הדיגיטליים מפורסם בהפרות אבטחה של צוותי האקרים שמרוויחים סכומי כסף גדולים בדרך זו. לפיכך, המצב המסוכן של שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים בדרך כלל שולח מחירים מרמת התמיכה לרמת התמיכה בכל פעם שמתפרסמת ידיעה כלשהי בנוגע לפריצה.

iii) עניינים שוטפים:  כאשר משקיעים מודרניים נכנסים למרחב הנכסים הדיגיטליים, חדשות אלה ממלאות גם תפקיד מפתח בהשפעה על מחירי הנכסים הדיגיטליים. יותר אנשים מתחילים להתגבר על קריפטוסים, על מנת להבטיח את ערכם מפני חוסר הוודאות שמציעות מערכות מסורתיות.

3 – ריבית

מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים אינם מעניקים למשקיעים תשלומי ריבית, הריבית העלייה נוטה להפוך את המטבע הדיגיטלי פחות מושך לסוחרי השוק. אם הפדרל ריזרב קובע ריביות גבוהות יותר, מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים נוטים להתערער, ​​מכיוון שמשקיעי שוק מוציאים את כספם מהשקעות ספקולטיביות. ראוי להזכיר כי הדולר האמריקני החזק יותר פגע בערך המטבעות הקריפטוגרפיים, והעלאת הריבית תשמש רק להגברת הדולר.. 

ניתוח טכני – תבניות משולשים סימטריות של XMR / USD – סד לפריצה

נכון לעכשיו, צמד ה- XMR / USD נסחר עם הטיה שורית חזקה בסמוך לרמת 200 $, והצד הטכני של ה- XMR / USD נראה גם די שורי. צמד ה- XMR / USD יצר ערוץ כלפי מעלה במסגרת הזמן היומית, אשר צפוי לספק התנגדות סביב רמת 210 $. סגירת דפוס של שלושה חיילים לבנים במסגרת הזמן היומית תומכת בהטיה שורית חזקה בקרב המשקיעים; עם זאת, MACD ו- RSI מציעים כי מונרו נכנס לאזור שנקנה יתר על המידה. הוא אמור להציג מעט תיקונים לקראת המשך המגמה השורית. לפיכך, צמד ה- XMR / USD עשוי לחזור אחורה עד לרמת פיבונאצ’י של 177 $ (38.2%), לפני ביצוע הימורים שוריים נוספים. מצד שני, פריצה בסך 177 $ עשויה להאריך תיקון דובי עד לרמת Fibo של 61.8% בסך 157 $. בצד הגבוה יותר, פריצה שורית ב -210 $ עשויה להניע את מגמות הקנייה עד לרמה של 287 $..

XMR / USD – תרשים יומי – ערוץ כלפי מעלה מוגדר להיות מופר

צמד ה- XMR / USD סגר תבנית משולש סימטרית המרחיבה את ההתנגדות ברמת 200 $ בטווח הזמן החודשי. בהתחשב בפעולת המחירים השורית האחרונה, ה- XMR / USD עשוי לסגור נר בולע שוררי במסגרת הזמן החודשית, ואם זה יקרה, אנו עשויים לראות המשך מגמה שורית בצמד ה- XMR / USD. בצד הגבוה יותר, פריצה שורית בסך 200 דולר עשויה להניע קנייה חדה בצמד ה- XMR / USD; עם זאת, על הצמד לסגור כמה נרות מחוץ לדפוס המשולש הסימטרי, כדי לאשר את פריצת הדפוס. 

XMR / USD – תרשים חודשי – דפוס משולש סימטרי במשחק

האינדיקטורים המובילים והנותרים, כמו ממוצעים נעים, RSI ו- MACD, תומכים במגמת קנייה במסגרת הזמן החודשית. נכון לעכשיו, מחיר השוק של ה- XMR / USD נסחר בקרבת 200 דולר, ומחזיק לאורך 50 תקופות ה- EMA, דבר המצביע על מגמת קנייה. יתר על כן, ערכי MACD ו- RSI מוחזקים גם באזור קנייה, מעל 0 ו- 50 בהתאמה, מה שמצביע על הטיה שורית חזקה בקרב הסוחרים. פריצה שורית ברמת 200 $ עשויה לפתוח מקום נוסף למגמת קנייה עבור הצמד XMR / USD, עד 470 $, באמצע שנת 2021, ובהמשך, במחצית השנייה של השנה, ואולי נראה דובי תיקון ב- XMR / USD עד לטווח של 270 $. 

לקראת שנת 2021, בואו נתחזק, ולעקוב מקרוב אחר הצד הבסיסי של השוק, כדי לתפוס כל שינוי ברגשות ה- XMR. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me