banner
banner

בחירת המתווך הנכון בשבעה שלבים – חלק 1

האם המתווך שלך כן?

האם המתווך שלך כן?

כאשר אתה מחליט להיכנס לעסקי מט”ח, עליך לבצע מספר צעדים. ראשית, עליכם ללמוד את יסודות המסחר ואת העולם הפיננסי. תוכלו לקבל חלק מחוכמה זו כאן באתר שלנו, תוך קריאת אסטרטגיות הפורקס שלנו, וגם הניתוח היומי ו / או השבועי. שנית, עליכם להפריש כמה כספים ולפתוח חשבון אצל המתווך. אבל לפני שאתה זורק את כל הכסף שהרווחת קשה על מתווך אחד, עליך להעריך ולהשוות בין מתווכים שונים לבין חשבונות חיים מינימליים. רק כך תוכלו לפתוח חשבון ולממן אותו בצורה סבירה. בחירת מתווך אינה כה פשוטה; יש תהליך לטירוף ואנחנו נעזור לך להבין איך לבחור מתווך שמתאים לך.

אבטחת מתווכים

כנות היא הכלל הראשון בכל הנוגע לבחירת מתווך. ישנם סוגים שונים של מתווכים, חלקם אמינים יותר מאחרים. חלק מהמתווכים יאבדו את חשבונך בדרכים שונות, כגון מניפולציה במחירים, עצירת ציד הפסדים או פשוט סירוב להחזיר את כספיך. לכן, לפני שאתה פותח חשבון חי עליך לערוך מחקר על פרטי הכניסה שלהם … האם הם מורשים ואם כן היכן הם רשומים? אני לא רומז שכל המתווכים במדינות העולם הראשון הם מלאכים או שכל המתווכים במדינות מתפתחות לא, אבל ממה שראיתי כמה מתווכים מפוקפקים רשומים במדינות כמו קפריסין, מאוריציוס, איי קיימן וכו ‘. אז יהיה לך יותר טוב אם המתווך שפתחת איתו חשבון אמיתי יירשם באחת מסוכנויות הרגולציה הבאות:

ארה”ב – נציבות הסחר בחוזים עתידיים בסחורות (CFTC) והאיגוד הלאומי לחוזים עתידיים (NFA).

בריטניה – הרשות להתנהלות פיננסית (FCA) והרשות להסדרת זהירות (PRA).

גרמניה – הרשות הפיקוחית הפיננסית הפדרלית (BaFin)

צרפת – Autorité des Marchés Financiers (AMF)

שוויץ – רשות הפיקוח על השוק הפיננסי בשוויץ או (FINMA) והאגודה למממנים פיננסיים רומנדה דה אינטרמדיה (ARIF).

הונג קונג – ועדת ניירות ערך והונג קונג בהונג קונג (SFC).

איטליה – הנציבות הנשיונל לכל le Società e la Borsa (CONSOB)

אוסטרליה – ועדת ניירות ערך והשקעות אוסטרלית (ASIC)

ניו זילנד – רשות השווקים הפיננסיים (FMA)

דנמרק – ה- FSA הדנית

אם יש התנהלות לא נכונה, או אם המתווך שלך מצהיר על פשיטת רגל, ייתכן שאתה זכאי להחזר. זה נובע מהפקדון הבטיחות המחייב של המתווך, שהוא תנאי מוקדם בכדי לקבל רישיון מהרשות הרגולטורית. ההחזר תלוי בתקנה הפיננסית של המדינה. לחלק מהמתווכים הללו יהיו משרדים תפעוליים, מוקדים טלפוניים או אפילו מטה במדינות אחרות על מנת להוזיל עלויות, אך המדינה בה הם מורשים היא החשובה, לכן אל תרתעו ממבטאים זרים. יש הרבה מתווכים טובים שמורשים ורשומים במדינות אחרות, אך כמו תמיד להיות אסרטיביים בבדיקה ראשונה. כשאתה פותח חשבון חי, עליך לבצע הפקדה קטנה ואז למשוך אותו כדי לראות כמה מהר המתווך הוא בהליכים אלה.

מתווך או מתווך היכרות (IB)?

האם עדיף לך עם מתווך או עם מתווך מציג?

האם עדיף לך עם מתווך או עם מתווך מציג? השלב הנוסף בבחירת מתווך הוא להחליט אם ברצונך לפתוח חשבון אצל מתווך ראשי או עם מתווך מציג / נושא (IB). אתה יכול לבדוק את החלק המשפטי באתר שלהם ו / או להתקשר לחברה ולשאול אותם אם הם מתווך ראשי או מתווך מציג. ישנם יתרונות וחסרונות לשניהם. כשאתה פותח חשבון עם מתווך ראשי, אתה חותם על חוזה ישירות עם המתווך כדי שלא תצטרך לעבור את הצד השלישי / האמצעי אם יש בעיות. כאשר אתה פותח חשבון עם IB, הכספים וניירות הערך מופקדים אצל המתווך הראשי. מתווכים ראשוניים בדרך כלל מציעים מרווחים נמוכים יותר מכיוון שאחת הדרכים בהן מרוויחים המתווכים המציגים היא הוספת 0.2-2 פיפס לממרח שמספק המתווך. IB עשוי להיות אמין מאוד, אך אין כמעט כלום שה IB יכול לעשות אם אינך מעוניין להעביר את חשבונך מאותו מתווך ראשי מסיבות מסוימות (כלומר ביצועים גרועים)..

מצד שני, להיות עם מתווך מציג יש את היתרונות שלו. ברוקרים ראשוניים רבים מקבלים רק לקוחות עם הון גדול, כך שאם יש לך כספים מוגבלים הדרך הטובה ביותר היא לעבור דרך IB אשר אוספת את הכספים של לקוחות קטנים רבים ואז מפקיד אותם אצל המתווך הראשי. המתווך הראשי עשוי לקיים קשרים עם מתווכים שונים, כך שתהיה לך אפשרות לבחור בין המתווך או הפלטפורמה המתאימים לך. בחלק מהאינטרנטים הגדולים יש מחלקות של עורכי דין, רואי חשבון, מנהלים, חברות אירוח IT וספקי נתונים שיכולים לעזור ללקוחות שלהם. זה יכול להיות שימושי מאוד לסוחרים קמעונאיים קטנים שלא יכולים לנהל משא ומתן עם המתווכים הראשיים בכוחות עצמם, ולכן הם חסרים הגנה משפטית. כרגע הלקוחות הקטנים של אלפארי בריטניה מייחלים שהם סחרו באמצעות IB כי אלפארי בריטניה פשטה את הרגל לאחר הסרת מכסת EUR / CHF על ידי SNB וחברת הפירוק (KPMG) החליטה לרדוף אחר היתרות השליליות שנגרמו על ידי אותו אירוע. הלקוחות לא יכולים לנהל משא ומתן על כך בעצמם או לנקוט בצעדים משפטיים מכיוון שזה יהיה יקר מאוד עבורם, אך אם הם היו סוחרים עם Alpari UK דרך IB אז המשרד המשפטי IB היה דואג לכך. IB יכול לעתים קרובות לעזור גם בהקדמה הונית.

סגנון המסחר שלך

האם המתווך מתאים לסגנון המסחר שלך?

האם המתווך מתאים לסגנון המסחר שלך?

סוחרים חדשים רבים מתאימים את סגנון המסחר שלהם, בהתאם לסגנון הפעולה של המתווך, כאשר זה אמור להיות הפוך. אתה צריך למצוא מתווך שמתאים לסגנון המסחר שלך. לכן, עליכם לקרוא ביקורות, לשאול ולנסות מתווכים שונים כדי שתוכלו למצוא את המתאים ביותר לסגנון המסחר שלכם.

קשקשים – אם אתה סוחר לטווח ארוך, הרי שהמרווחים לא כל כך חשובים עבורך, אבל אם אתה סולם יותר, המרווחים יכולים לעשות את ההבדל בסופו של יום. עליכם למצוא מתווך המאפשר קודם כל הקרקפת ומציע מרווחים נמוכים והכי חשוב.

סוחרי חדשות- ישנם סוחרים רבים אשר סוחרים בחדשות ברגע שהיא מתפרסמת או אפילו לפניה אם הם חושבים שהם יכולים לצפות את תגובת השוק. אך אנו יודעים שהשוק מגרד מאוד ותנודתי בכמה דקות לפני ואחרי החדשות, אז אם אתה סוג זה של סוחר אתה רוצה לבחור מתווך ביצוע שוק שמבצע את העסקאות במהירות. תמיד יש איזושהי החלקה כאשר השוק הוא תנודתי, כך שמתווכים עם החלקה הקטנה ביותר הם הטובים ביותר למסחר בחדשות. חוץ מזה, היית רוצה מתווך שלא מקפיא את המסך או מרחיב את המרווחים יותר מדי בזמן חדשות.

סוחרים אקזוטיים-ישנם אנשים רבים המתגוררים במדינות המשתמשות במטבעות מינוריים, ולכן הם עשויים להיות בעלי ידע מעמיק יותר לגבי מעמדה הכלכלי של המדינה, הפוליטיקה וכו ‘, ולכן ברור שהם מעדיפים לסחור במטבע שלהם. לא רבים המתווכים כוללים מטבעות אקזוטיים בפלטפורמות שלהם ואלה שיש להם מרווחים רחבים במיוחד, ולכן סוגים אלה של סוחרים צריכים לבדוק בצורה יסודית יותר את רקע המתווכים בענף זה. זהו החלק הראשון של מאמר זה הכולל את שלושת השלבים הראשונים: אבטחת מתווך, מתווך או היכרות עם מתווך (IB) וסגנון המסחר. אלה היבטים חשובים מאוד בתהליך בחירת המתווך, אך ארבעת השלבים האחרים חשובים באותה מידה והם: אגרות, פלטפורמות, אמינות ותוספות. לך ל;

בחירת המתווך הנכון בשבעה שלבים – חלק 2

זה עשוי גם לעניין אותך:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me