מתווכי מט”ח לפי מדינה

עבור סוחר מט”ח מתחיל שמחפש מתווך, נראה שיש כמות אינסופית של מתווכים בפורקס לבחירה, והבחירה עשויה להיראות בלתי אפשרית. באמת יש הרבה מאוד ברוקרים במט”ח ואפילו סוחרים מנוסים מתקשים לפעמים להחליט עם מי לסחור. מתווכים שונים מציעים תכונות שונות ומספקים שירותים שונים, חלקם אמינים יותר מאחרים ולבחור מתווך שאתה יכול לסמוך עליו הוא חשוב מאוד. המפתח לבחירת מתווך מט”ח נכון הוא לדעת מה לחפש. מהם ההבדלים החשובים ביותר בין מתווכי המט”ח השונים וכיצד נדע לחפש אותם?

ברצוני לכסות שלושה היבטים שונים השונים בין מתווכי מט”ח זה לזה. אני מאמין כי ראשית יש לקחת בחשבון את שלושת הגורמים הללו בבחירת מתווך מט”ח לעבודה. גורמים אלה חשובים מאוד ואין להתפשר עליהם בשום פנים ואופן.

אמינות פלטפורמה מסחרית

לכל מתווך מט”ח יש פלטפורמת מסחר משלו שהיא הממשק שלך עם המתווך. פלטפורמת מסחר זו מגיעה בצורות שונות (מבוסס דפדפן, פלטפורמה שולחנית, פלטפורמה ניידת) וכממשק ישיר שלך עם המתווך שלך הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בבחירת המתווך שלך..

יש לבחון גורמים רבים בעת בדיקת השונה פלטפורמות למסחר במט”ח אך בסך הכל החשוב ביותר הוא יציבותו. חשוב שיש את כל התכונות הדרושות לך, אך לא משנה כמה תכונות שונות מספקת הפלטפורמה אם היא מתרסקת כאשר אתה זקוק לה ביותר..

התקופות החשובות ביותר למסחר בפורקס הן כאשר אירועים כלכליים גדולים משפיעים על השוק, אך אלה גם הפעמים שפלטפורמות המסחר יהיו העמוסות ביותר. אם ברצונך להשתמש בחלונות ההזדמנות החשובים הללו כדי להרוויח, עליך לוודא שהפלטפורמה שלך תוכל לעמוד בעומס ולא תתרסק בדיוק כאשר ברצונך לפתוח או לסגור עסק..

אם אתה סוחר אגרסיבי המעוניין להרוויח מעסקאות גדולות ותכופות, שם את היציבות של הפלטפורמה שלך בראש סדר העדיפויות. סוחרים עדינים יותר, שאינם עוקבים אחר השוק יום אחר יום יכולים להתפשר על יציבות הפלטפורמה אם היא באה במקום יתרונות שונים.

לאחר שהערכתם את יציבות הפלטפורמה תוכלו גם לבדוק היבטים שונים בפלטפורמת המסחר. האם זה ידידותי למשתמש או שהניווט בו יבזבז אתכם הרבה זמן? האם הוא מספק את כל התכונות שאתה מחפש?

תַקָנָה

ההיבט השני שאני רוצה לציין הוא רגולציה. האם מתווך המט”ח שלך מוסדר ואם כן, על ידי אילו מדינות או גופים?

לכל מדינה יש חוקים משלה בכל הנוגע לרגולציה והבנת האמינות של גופי הרגולציה השונים היא קריטית בבחירת מתווך מט”ח למסחר. ארה”ב, יפן, בריטניה, אוסטרליה, שוויץ וגוש האירו מציעות רגולציה קפדנית שאפשר לסמוך עליה. אם תבחר מתווך מט”ח שמבוסס מחוץ לאזורים אלה, ודא שהמתווך מוסדר על ידי גופי רגולציה מתאימים.

תקנות מט

היה מודע לתקנת המתווך שלך כיוון שמתווכים שאינם מוסדרים יכולים לעשות מה שהם רוצים בכסף שלך והיה ידוע כי סוחרים מפסידים הרבה השקעות מכיוון שהמתווכים שלהם לא פעלו לפי הכללים.

היוון


הגורם השלישי והאחרון שאביא לגבי מתווכי מט”ח הוא היוון שלהם. מתווכים בפורקס שאין להם היוון נכון אינם יכולים להישאר תחרותיים בשוק של ימינו. מהימנותו של מתווך לאורך זמן מבוססת על מספר הכספים שהפריש.

רוב המתווכים מפרסמים את סטטוס ההיוון שלהם, אלה שאין להם כנראה מה להסתיר ועליך להתרחק מאלה אם ברצונך לשמור על ההשקעות שלך..

רשויות הפיקוח דורשות ממתווכים שיהיה להם הון מינימלי, אך הסכום שונה מגוף לגוף. בארה”ב ההון המינימלי למתווך מט”ח הוא 10 מיליון דולר והוא צפוי להיות מוגדל ל -20 מיליון בתקופה הקרובה.

היזהר ממתווכים שאומרים שהם אמינים כי הם סוחרים ברשת הבין-בנקאית. הרשת הבין-בנקאית אינה מוסדרת כראוי ומשמשת בעיקר תאגידים גדולים ובנקים מרכזיים ולא על ידי סוחרים פרטיים.

אלה, לדעתי, שלושת הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת מתווך מט”ח. בדוק בעצמך את האפשרויות השונות והחליט אילו גורמים הם החשובים ביותר עבורך.

לקרוא על סוכני מט”ח בבריטניה

לקרוא על מתווכי מט”ח גרמניים

לקרוא על מתווכי פורקס אוסטרלים

לקרוא על מתווכי מט”ח אסלאמיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map