כיצד להגן על חשבונך (ולהימנע ממט”ח מהימורים)

כולנו יודעים שהכלל הראשון והבסיסי ביותר להגיע לטווח הארוך בעולם המט”ח הוא להגן על חשבונך. מרבית סוחרי המט”ח איבדו חשבון אחד או יותר לאחר תחילת העבודה. הפיכת חשבונך לבלתי פעיל עם כספים נמוכים היא מפחידה גדולה, במיוחד עבור סוחרים טריים. אבל, זה הסיכון שאנחנו מוכנים לקחת כדי להפיק את היתרונות של מסחר במט”ח. זה יהיה הרבה יותר קל אם זה היה משחק ללא סיכון, אבל אתה לא יכול להרוויח בלי להסתכן בשלל. אנחנו לא יכולים לבטל את הסיכון ממט”ח או מהחיים לצורך העניין, הדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות זה למזער את הסיכון. כאן יש לנו מספר אסטרטגיות ומאמרים כיצד למזער את הסיכון ולבנות אסטרטגיית מסחר במט”ח משלך:

כאשר הימורים במט

אם ישנם תרשימים המופיעים בחלומותיך, כנראה שאתה זקוק להדרכה מסוימת!

מאמר זה יעסוק כיצד תוכלו להילחם בדחף לסחור באובססיביות במט”ח, ולמקד מחדש את אסטרטגיית המסחר שלכם. ברגע שמתחילים מתחילים להבין את עולם המט”ח ורואים את התוצאות החיוביות הראשונות, הם הופכים לאובססיביים ורוצים לסחור ללא הפסקה. הם עוקפים יתר על המידה גם בתקופות לא ודאיות ובהכרח בסופו של דבר מאבדים את כל חשבון המט”ח שלהם. אני עוסק בעסק הזה כבר יותר מעשר שנים ולפעמים אני חוזר אחורה ופשוט צופה בשוק בתקופות לא ברורות או צופה בפעולת המחירים בשוק כשהוא הופך להיות לא רציונלי.

הבעיה עם סוחרים חדשים היא שאחרי שהם היו רווחיים במשך כמה שבועות הם חושבים שהכל הבין. הם הופכים לביטחוניים מדי, סוחרים יתר על המידה ופותחים עמדות מרובות שאינן יכולות לנהל. שוק המט”ח משנה את אופיו ברציפות; זה יכול להיות שליו במשך כמה שבועות או חודשים, רק להפוך פתאום למפלצת כהרף עין.

היו לנו רק כמה מהמקרים הללו: במהלך דצמבר אשתקד ובינואר השנה שוק המט”ח היה שקט למדי, עם טווח יומי ממוצע של 30-40 פיפס ברוב הזוגות. ואז, בתחילת פברואר, פתאום מישהו לחץ על כפתור הבהלה והכל השתגע עם תנועות יומיות בשווי של כמה מאות פיפס. זו הסיבה שאנחנו, כסוחרי מט”ח, חייבים לשמור על קור רוח ולא לסחור באובססיביות.

שאל את עצמך: האם אתה אובססיבי לגבי מסחר במט”ח?

אם סוחר במט”ח הופך לאובססיבי, זה מתחיל להפוך להימורים. עלינו להילחם בזה ולנסות לראות את המט”ח כמשרה, המשתרעת כמובן על פני כמה עשורים. ראשית כל, חשוב להבין האם אנו סוחרי מט”ח אובססיביים ומקבלים זאת. אבל, איך נוכל לדעת אם אנחנו אובססיביים? זה לא כל כך קשה באמת, אתה רק צריך לשאול את עצמך כמה שאלות:

  • האם אתה מרגיש צורך לסחור במט”ח ללא הפסקה גם כשאין שום פעולה בשוק?
  • האם אתה סוחר ללא הפסקה, גם כשהתרשימים לא מספרים לך כלום?
  • האם אתה ממשיך להגדיל את עמדת המסחר שלך ביחס לחשבון המט”ח שלך?
  • האם אתה פותח יותר מדי (תלוי בסוחר וביכולתו) עמדות שאתה לא מצליח לנהל?
  • האם הרסתם או סיכנתם עבודה, זוגיות או כל היבט חשוב אחר בחייכם עקב מסחר במט”ח?
  • האם אתה חושב על מסחר במט”ח גם כשאתה רחוק מהפלטפורמה שלך או בסוף השבוע, חופשה וכו ‘.?
  • האם ניסית להתאפק, לשלוט או לצמצם את מספר העסקאות ונכשלת?
  • האם אתה מקצר את העסקאות ברציפות?

כיצד להתמודד עם סוגי אישיות מסחרית גרועה

אם אתה חושב שאתה סובל מאחת או יותר מהתופעות הללו, ייתכן שאתה סוחר אובססיבי. כולנו מראים אחת מהתופעות הללו מעת לעת, אך הבעיה היא כאשר אתה עושה את הטעויות הללו לאורך תקופה ארוכה. אבל תמיד יש תרופה למחלה:

היצמד לאסטרטגיית המט”ח שלך

כמובן, כפי שאולי קראתם במקום אחר, הקפדה על אסטרטגיית המט”ח שלך חשובה. אנו עשויים לשנות את האסטרטגיה אם תחזית השוק משתנה, אך איננו יכולים לשנות את דעתנו בכל פעם שהשוק מבצע עקירה חוזרת או שהמחיר יעבור כמה פיפס מול המסחר שלך. אלא אם כן קורה משהו מהותי באמת, כמו הבנק המרכזי האירופי (ECB) שמתחיל להדק את המדיניות המוניטרית שלהם, הישאר בסחר המט”ח שלך במטבע EUR / USD לטווח הארוך למרות שהזוג הזה עשוי לעלות בכמה מאות פיפס. זה מונע ממך לפתוח ולסגור עסקאות רבות והאפקט הפסיכולוגי יגבה ממך את מחירו. מלבד זאת, עלות הממרח מצטברת כמובן, כך שבסופו של דבר תשלמו יותר.

נסו לעשות כלום

בעקבות ההיגיון של הוויכוח הקודם, לפעמים עדיף לעשות דבר. אתה לא סוחר רק לצורך העניין, המטרה שלך היא להרוויח כסף. לכן, אם התגמול הוא קטן מאוד, עדיף שלא לעשות כלום. זה הולך לשני הכיוונים, בין אם אתה בעסק או מחוץ לשוק.

בואו ניקח דוגמא אמיתית לטווח ארוך. אם קנית USD / CAD לפני כשנתיים, כאשר ה- FED התחיל להדק את המדיניות המוניטרית שלהם ומחיר הנפט התחיל לקרוס, ואז נתת לסחר להתנהל במלואו עד לתחילת השנה הזו כאשר מחיר הנפט נפל. בחוץ – היית עושה 40 סנט (4,000 פיפס). לכן, לא לעשות כלום ולתת לסחר לעשות את כל העבודה עבורך משתלם לעתים קרובות. אותו היגיון תקף כשלא יצאת מהשוק; אם אינך רואה הזדמנות ברורה או שפעולת המחיר קהה אל תסחר כי מתחשק לך. לא לעשות כלום זה הדבר הטוב ביותר לעשות בזמנים אלה, כי לעתים קרובות כאשר התמונה אינה ברורה ואתה עדיין סוחר במט”ח, זה הסיכוי שתפסיד יותר. תעשו לעצמכם טובה ואל תעשו כלום או תלכו להשיג אוויר צח!


לפעמים אסטרטגיית המט

עיין בתרשים זה: אם קנית USD / CAD ב- 7/2014 ולא עשית דבר עד 1/2016, היית סוחר בר מזל!

סחר באותו גודל למשך חודש

אם יש לך חשק להגדיל את גודל המיקום שלך בכל עסק, אתה באמת סוחר אובססיבי. אתה יכול להגדיל את גודל המיקום עד כדי כך שהמסחר יהפוך להימור. אנו יודעים שלא נוכל לזכות בכולם, והגדלת גודל הסחר שלך ברציפות רק מגדילה את הסיכון שלך.

אחת מאסטרטגיות המט”ח הטובות ביותר עבור סוחרים מסוג זה היא לשמור על אותו גודל סחר למשך חודש, למרות הצמיחה של חשבונך. בבחירת סיכון לחשבון ההון, הייתי מציע 1-2% מקסימום, שעשוי להיות מגרש אחד, ופשוט לסחור במגרש אחד בכל החודש. ואז, בסוף החודש, אם חשבונך צמח ב -20%, אתה מגדיל את גודל הסחר בחודש הבא ב -10%. זה לא נראה כמו הרבה במבט ראשון, אבל תאמין לי, ההתקדמות הגיאומטרית תדאג לרווחים. בסוף השנה חשבונך יגדל פי עשרה.

ראה את התמונה הגדולה יותר

כשרואים סוחר מט”ח אובססיבי, העצה הטובה ביותר שתוכלו לתת להם היא להראות להם כמה תרשימי זמן גדולים. יש הרבה רעש בתרשימי הזמן הקטנים יותר ורמות התמיכה וההתנגדות הן לא כל כך חזקות. סוחרי מט”ח אובססיביים משתמשים בדרך כלל בתרשימים של דקה וחמש ומתרכזים בכל טיק. אנחנו יודעים שהמחיר לא הולך בכיוון אחד בקו ישר, תמיד יש עליות וירידות, אבל אנחנו לא יכולים לסחור בכל מהלך קטן. לכן, התבוננות בתמונה הגדולה מנקה את התרשים ומקלה על המסחר. אם אתה מתרכז במסגרות זמן קטנות במשך זמן רב (כמו תרשימים של 1, 5 או 15 דקות), אתה עובר לתרשים של שעה או 4 שעות ותרגיש די טיפשי לראות כמה קשה עשית זאת לעצמך לפני כן. בדרך זו, סוחר המט”ח האובססיבי יסחר פחות ויקיים עסקאות זמן רב יותר.

אסטרטגיית מט”ח היא חלק מהפתרון

כפי שאתה יכול לראות, ישנן דרכים לעזור לסוחר מט”ח אובססיבי להתגבר על מצבן וישנן אסטרטגיות מט”ח שיכולות לעזור לו להפוך לסוחרים טובים יותר. שוק המט”ח אינו משחק מלא אקשן; אתה לא יכול לסחור במט”ח רק כדי להרוויח קצת אדרנלין. אם אתה מתרגש מדי במהלך המסחר אז אתה סוחר בדרך הלא נכונה. לכן, נסה להסתכל בתרשימי הזמן הגדולים יותר, היצמד לאסטרטגיית המט”ח שלך, קח צעד אחורה והירגע במקום לסחור בפורקס כמו שחייך תלויים במספר העסקאות. וברור – אל תמשיך להגדיל את גודל המסחר שלך מעבר לתבונה. אנו מקווים שכל העצות הללו יעזרו לך להפוך לסוחר טוב יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map