מהו מסגרת הזמן הטובה ביותר לסחר במט”ח?

סחר בשוק המט”ח יכול להיות משתלם מאוד – במיוחד כאשר אתה משתמש בכלים הנכונים. עם זאת, יש עשרות אסטרטגיות שונות, אינדיקטורים טכניים ודרכים פוטנציאליות לסחור בשוק המט”ח. למרות שזה יכול להיות קל לחלק בשוק הפורקס ברווחיות, זה בהחלט קשה מאוד לאחרים. למעשה, סחר בשוק המט”ח עשוי להיות מבלבל מאוד למתחילים שאין להם מושג לגבי ניתוח טכני. לכן, נכון שיש לשלוט ביסודות המסחר לפני שחושבים לצלול עמוק לפרטי הניתוח הטכני.

בתוכן זה אני רוצה להציג בפניכם רמה בסיסית מאוד של ניתוח טכני, תבינו את המשמעות של לוחות זמנים שונים וכיצד להשתמש בהם בשוק המט”ח..

סגנונות מסחר שונים – זהה את אישיותך

למעשה, מסחר אינו תהליך רציונלי במיוחד, אם כי, בתיאוריה, הוא כן. אולם במציאות, ראשית עליכם להבין איזה סוג אישיות אתם לפני כניסתכם לשוק המט”ח. יש שפע של סגנונות מסחר שונים, שכולם שונים בתדירות, בנפח ובגודל המיקום. 

מסחר לטווח קצר

מסחר יומי, קרקפת, ומסחר בתדירות גבוהה וכו ‘- כל המסחר לטווח הקצר. מסחר לטווח קצר נעשה בדרך כלל על ידי אנשים המסיימים את כל פעילות המסחר שלהם בסוף היום כדי לקבל קצת שינה מתחדשת, מבלי לדאוג למה שקורה כרגע בשוק והשקעותיהם. יתר על כן, מסחר לטווח קצר מתאים לאנשים הנוטים להיות חסרי סבלנות יותר, יש שפע של רעיונות מסחר שונים ואוהבים להפוך את הרעיונות הללו לעמדות רבות. מטרת המסחר לטווח הקצר היא שרווחים קטנים יותר שונים יהפכו בסופו של יום לרווח גדול. תדירות העסקאות גבוהה למדי, בעוד שגודל הפוזיציה קטן יחסית. לפיכך, כל עוד רוב העסקאות שלך רווחיות, בסופו של דבר תרוויח כסף. 

סוחרים לטווח קצר משתמשים לעיתים קרובות בתרשים היומי כסקירה רחבה של המגמה. ואז, סוחרי יום מנוסים עוברים בדרך כלל מהמקרו למיקרו. כתוצאה מכך, הם בדרך כלל עוקבים אחר תרשימים של 4 שעות, שעה ו -15 דקות. לדוגמא, אם סוחר יום מכיר במפגש של אינדיקטורים רבים ושונים המציגים שוריות בתרשים היומי, הוא יכול היה לחפש טיעונים שוריים ודוביים בתרשים של 4 שעות. אם הוא מצא יותר ויכוחים שוריים מאשר דובי בארבע שעות, הוא יכול היה להיזהר מאותה מפגש בתרשים של שעה. אם השעה של שעה תהיה גם שורית, הוא יכול לחכות לתרשים של 15 דקות לקבלת כניסה מושלמת לתפקיד ארוך. זה יכול לכלול נגיעה באזורים שנמכרו ב- RSI, קרוסאובר שורי בחלק התחתון של ה- MACD וכן הגעה לאזור תמיכה.. 

חשוב להבין מכיוון שככל שמסגרת הזמן גבוהה יותר, כך התנודתיות היחסית גדולה יותר. אם התרשים היומי מציין שנר דובי עומד להיווצר בטווח הקרוב, זה יביא לסדרה מסיבית של נרות דובי בטבלה של 15 דקות. אם היית סוחר רק בטיעונים השוריים בתרשים של 15 דקות מבלי להסתכל בתרשים היומי, אתה יכול לעשות הפסדים עצומים למרות שהניתוח הראשוני שלך היה נכון בתרשים של 15 דקות.. 

לכן, קיום סקירה רחבה של לוחות הזמנים הגבוהים יותר מאפשר לסוחרי יום למזער את הסיכון לפעילות המסחר שלהם.

מסחר לטווח בינוני

מסחר לטווח בינוני מיועד למי שלא יכול לסבול שיש מספר פוזיציות ביום ואשר יכול לשאת עם עמדות פתוחות בזמן השינה. ואכן, שיש לך כסף במשחק בזמן שאתה ישן נשמע מטורף; עם זאת, פקודות הפסד הפסד מאפשרות לך למזער את הסיכון שלך. לכן למסחר אמצע טווח אין חסרונות של ממש והוא מאפשר לך להפחית את פעילות המסחר שלך באופן משמעותי בהשוואה למסחר יומי מבלי להקטין את כמות הרווח. למעשה, לרוב סוחרי הנדנדה יש ​​גדלי מיקום גדולים בהרבה ותדירות נמוכה בהרבה של עסקאות, ולכן הרווחים יכולים להיות מדהימים אם כי אינכם סוחרים כמו סוחרי יום..


עם זאת, מסחר בתנופה אינו אומר שעליך לעבוד פחות. זה רק אומר שאתה באמת מקדיש זמן רב יותר לניתוח מכשירי ההשקעה שלך מאשר שאתה משקיע בפועל בעסקאות שלך. סוחרי נדנדות לעיתים קרובות בוחנים את הגרפים החודשיים, השבועיים והיומיים ונכנסים לעסקאות לעתים רחוקות יחסית. כדי לתת סקירה רחבה, סוחרי נדנדות לרוב מבצעים עסקאות אחת עד עשרים בשנה בלבד. אם אתה נכנס למסחר רק אם ישנם אינדיקטורים רבים המצביעים לאותו כיוון תוך הסתכלות על לוחות הזמנים הגדולים יותר, אז פעילות המסחר שלך יכולה להיות משתלמת מאוד. לפיכך, סוחרי נדנדות ממנפים לרוב גודל מיקום גדול בהרבה מכיוון שיחס תגמול הסיכון שלהם גדול בהרבה. 

מסחר לטווח ארוך

מסחר לטווח הארוך לא באמת קיים, אלא הוא מכונה בדרך כלל “השקעה”: אם אתם מתכננים להחזיק נייר ערך כלשהו במשך שנים, ישנם גורמים סוציולוגיים, פוליטיים וכלכליים רבים העולים על יכולות הניתוח הטכני. השקעה נעשית בעיקר על ידי ניתוח יסודי.

יחס תגמול סיכונים

יחס תגמול הסיכון מתאר כמה אתה יכול להרוויח ממסחר לעומת כמה אתה יכול להפסיד ממנו. לדוגמה, אם אתה סוחר בתבנית משולש יורדת, התגמול שלך הוא היעד לתבנית. אם אתה מציב הפסד עצור באחוזים מתחת לרמת הכניסה שלך, הסיכון שלך הוא שני אחוזים. נניח שהיעד של התבנית הוא רווח של 50 אחוזים, מה שאומר שיחס תגמול הסיכון שלך הוא 25 עד 1. זה, כמובן, יחס מעולה לתגמול סיכון ויהיה מסחר מושלם, במיוחד אם הרבה אינדיקטורים שונים הצבע לאותו כיוון.

בכל מקרה, אתה צריך תמיד לחפש יחס תגמול סיכון גדול מ -1: 1. יחסי תגמול סיכון טובים מאוד הם 4: 1 ומעלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map