banner
banner

כיצד להפיק את המרב מאותות הפורקס

מאמר זה יסביר כיצד למקסם את הרווח שלך בעת ביצוע אותות FX Leaders. אותות מט”ח הן המלצות ורעיונות מסחריים. כשמישהו נרשם לקבלת שירות המספק להם שליטה מלאה בחשבונו. ספקי אותות אינם סוחרים בחשבונך; אתה סוחר בחשבונך. זה יכול למקסם את היתרונות שמקורם בסינרגיה של האותות ולשלב עם מערכת המיומנויות שלך. אם היית בעסק הזה זמן מה, ייתכן שיש לך איזשהו ידע מסחרי ותמיד יש לנו את זה מדור אסטרטגיית מט”ח לעזור. להלן טיפים:

הרחב את יעד הרווח לקחת – לספקי האותות בדרך כלל כמות קבועה של פיפס כיעד רווח לקחת. יעדי ברירת המחדל שלנו לקחת מטרות רווח משתנים בהתאם לנכס הנסחר. ברגע שאנו פותחים אות, לעתים נדירות אנו משנים אותם ולכן קל לך יותר לעקוב אחר האותות שלנו. פוטנציאל הזכייה בעסקאות מסוימות עשוי להיות גדול מיעד הרווח של האות. בהזדמנויות כאלה, כאשר אתה מרגיש שעסק יכול לרוץ עוד יותר, עליך להוסיף עוד 10, 20 פיפס או יותר ליעד הרווח של האות..

הרחב את עצירת הפסד כמו השיטה הקודמת, אתה יכול גם לשחק עם ה- עצור הפסד. מלבד יעדים קבועים של רווח לקחת, לספקי האותות יעדים קבועים של הפסד הפסד. אך לפעמים עצירת הפסד המסופקת עם האות עשויה להיות מעט מתחת לרמת התנגדות או ממוצע נע. אז אם המחיר מתקרב לאובדן העצירה עדיף שתעביר את התחנה מעל רמת ההתנגדות, מה שעשוי לחסוך את המסחר שלך. לחלופין, אם אתה חושב שאירוע ישלח את המחיר לכיוון ההפוך של המסחר שלך, סגור את העמדה הפתוחה. עליכם לעשות זאת לפני שהוא מגיע לאובדן העצירה. אם אתה עוקב אחר איתות מכירה של GBP / USD ונתונים כלכליים טובים מבריטניה ישלחו את הצמד הזה גבוה יותר, עדיף לסגור את האות בהפסד קטן. אם תחכה עד הפסד העצירה, אתה עלול לאבד די הרבה פיפס.

הסרת הרווח לקחת – לעתים קרובות השווקים עוקבים אחר מגמות. זה נכון, במיוחד אחרי מהדורות חדשות. פירוש הדבר שזוגות המט”ח נעים בכיוון מסוים במשך מאות או אלפי פיפס, מה שעלול לקרות תוך כמה שעות או בעוד מספר שבועות. גם אם אנו פותחים שניים או שלושה אותות רצופים במהלך אירועים אלה, רווח של 50-75 פיפ הוא רק חלק קטן מהרווח הפוטנציאלי. לכן, אם אתה חושב שמתחילה להיווצר מגמה, אני לא רואה סיבה לסגור את האות ברווח של 25 פיפס. בתרחיש זה, אתה יכול להשתמש באות הפורקס רק כאות נקודת כניסה ולהסיר את יעד הרווח של המסחר שלך. זה מאפשר לסחר לרוץ זמן רב ככל האפשר. ברגע שהמחיר יעבור לכדי 40-50 פיפס לכיוונך, תוכל למקם את הפסד בהפסקה. זה יעקוב אחריו 50 פיפס מהמחיר בכיוון הנכון.

בחר ערך טוב יותר – אנו מנסים לבחור את מחיר הכניסה הטוב ביותר בעת בחירת אות. אחת לכמה זמן, אנו עשויים לקפוץ על האקדח מעט מוקדם מכיוון שהשוק שקט, רק כדי לראות שהמחיר עולה 10-15 פיפס לאחר שפתחנו אות מכירה. אם אתה חושב שיש עדיין מקום שהמחיר יעלה גבוה יותר כאשר אנו מוציאים אות מכירה, מוטב שתמתין עוד קצת למחיר הכניסה הטוב ביותר. לפעמים אותות מפספסים את יעד הרווח לקחת בכמה פיפס. אם תחכה עד שהמחיר יעלה בכמה פיפס לפני שתמכור זה יכול לעשות את ההבדל.

תּוּת

במקרים מסוימים, תוכלו ליהנות מבחירת כניסה טובה יותר לסחר.

קצר את העסקאות המפסידות – בעסק הזה אתה לא תמיד יכול לחזות מה יהיה אחר כך. התרחשות פוליטית פתאומית או נתון כלכלי מאכזב עשויים להפוך את הדברים ברגע. כאשר אירועים כאלה מתרחשים והפסד ההפסד הולך להיפגע, אתה יכול גם לסגור את המסחר שם ברווח קטן או הפסד קטן. אחרי הכל, אתה אחראי על המסחר שלך ולכן יש לך אפשרות לסגור אותו בכל פעם שזה מרגיש נכון.

קנה מידה פנימה והחוצה – אם אתה חסיד של שירות האותות שלנו ראית שאנחנו מנפיקים 90-110 אותות מט”ח בחודש. חלקם ברורים והם בסופו של דבר ישיגו רווח בעוד שאחרים עשויים להיות קצת יותר בטוחים. אחרי הכל, אתה לעולם לא יכול להיות בטוח ב 100% במשחק הזה. אתה יכול להגדיל את גודל המגרש של האותות בעלי הסבירות הגבוהה יותר להצלחה ולהרחיב את אלה עם הסבירות הנמוכה יותר. כל מה שאנחנו יכולים לעשות כספק אותות הוא לספק רעיונות והמלצות לסחר. ניהול הכסף וכמות הסיכון שתרצו לקחת תלוי בכם. סוחרים יכולים לשחק עם גודל המגרש על פי ההסתברות להצלחה של כל אות.

עליכם לבחור במטבע מתואם חלש / חזק יותר. כשאתה מקבל אות מכירה על זוג מט”ח זה יכול להיות חכם לסרוק את הזוגות המתואמים כדי לבדוק אם יש זוג חלש יותר. לדוגמה, AUD / USD ו- CAD / USD מתואמים לרוב. אבל, אחת לזמן מה אחד הזוגות עשוי להיות קצת יותר חזק מהשני במגמת עלייה או חלש במגמת ירידה. הסיבה לכך היא שכלכלתם מושפעת מאותם גורמים (הם בכל זאת מדינות שונות). הוצאנו אות מכירה על AUD / USD מכיוון שצמד זה נקנה יתר על המידה ומבנה הפמוטים נראה נוח בקיצור. אם אתה מסתכל על התרשים היומי, הקיווי היה חלש יותר מהאוסטרלי, אבל החלטנו למכור את האוסטרלי בגלל הסיבות לעיל. אם היית מעיף מבט בשני הטבלאות והחלטת למכור את הקיווי במקום זאת, תהיה לך טרייד מנצח בתוך כ -15 דקות, מכיוון שהוא ירד מהר יותר מהאוסי. אות המכירה של AUD / USD פגע ביעד הרווח, אך רק כעבור כמה שעות, כך שהיית יכול לפתוח עסקאות נוספות במהלך אותה תקופה..

כלול את הממרח – לפעמים אנו מקבלים מיילים מהעוקבים שלנו השואלים מדוע האות שלנו עדיין פתוח בזמן שהסחר שלהם נסגר. הם גם שואלים מדוע חלק מהאותות שלנו והעסקאות שלהם מראים זמן סגירה שונה. זה בגלל שהם לא כוללים את התפשטות בסחר. כאשר אתה עוקב אחר אות מט”ח, עליך לחשב את המרווח גם בעת הצבת הפסד העצום ולקחת רווח. לדוגמא, אם אנו מוציאים אות מכירה של AUD / USD עם הפסד הפסד ב 0.7350 והמתווך שלך מציע 2 פיפס לזוג זה, עליך למקם את הפסד העצירה שלך ב 0.7352. לזוגות שונים יש מרווחים שונים, לכן כדאי להתאים את הפסד העצירה לכל זוג בעת פתיחת עסקאות. אנו גם מספרים לך על מרווחים משתנים, והאם עליך להישאר מחוץ לשוק במהלך מהדורות חדשות חשובות. ההתפשטות עשויה להתרחב בזמנים אלה שבהם התנודתיות גבוהה.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן דרכים רבות להפיק את המרב מהיתרונות שמגיעים מאותות מט”ח. אתה יכול למקסם את הרווח שלך על ידי הרחבת או הסרת הרווח הכללי ולתת למסחר לרוץ במלואו. אתה יכול גם לבחור נקודת כניסה טובה יותר או להגדיל את גודל המגרש. אתה יכול גם לקצץ את ההפסדים שלך על ידי קיצור עסקאות מאבדות או לנהל את הפסד הפסד. אפשרות נוספת היא לבחור זוג שמתואם יותר במקום זה שבאות. כפי שאמרנו מתחילת מאמר זה, ספקי האותות מספקים רק המלצות סחר. עליכם לדאוג לכל השאר כמו כסף וניהול סיכונים, פתיחה וסגירה ומעקב אחר העסקאות. אתה מנהל את חשבונך, כך שתצטרך להשקיע את כמות ההיגיון והנימוקים הנמוכים ביותר על עסקאותיך כדי למקסם את שירות האותות במט”ח..

כאמור לעיל, איננו כאן כדי לבחור מנצח בין ידני והאותות האוטומטיים. ישנם מספר ספקי אותות, עם ספקי אותות מוצלחים ולא מוצלחים משני הצדדים. המסחר האוטומטי הגיע לשיאו בסוף שנת 2000 אך ירד ביותר מ- 50%. עם אותות ידניים, לסוחרים יש סיכוי גדול יותר לזכות ונפח המסחר נמוך יותר. מי שמחפש אותות צריך לשקול את האפשרויות ולבחור את האותות המתאימים ביותר. אתה יכול גם להחליט להשתמש בשניהם כדי למקסם את היתרונות. כאשר השווקים תנודיים, שקול לעקוב אחר אותות אוטומטיים. כששווקים יותר הגיוניים תוכלו לעקוב אחר אותות ידניים.

התחל להשתמש ב- FX Leader’s אותות מט”ח בחינם היום!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me