banner
banner

כיצד להשתמש בסימני מט”ח יומיים בחינם

אחת הדרכים החזקות ביותר לסחור בשוק ברווחיות היא באמצעות אותות מסחר במט”ח. אותות מט”ח עשויים להיות מושג חדש עבורך, אך אם משתמשים בהם נכון, השימוש באותות מט”ח יכול לפתח את חשבון המסחר שלך בקצב אחיד. כמובן, אותות המסחר במט”ח אלה צריכים להיות מונפקים על ידי ספק אותות מסחר אמין ומיומן, כמו FX Leaders.

הודות למומחיותם של סוחרים ואנליסטים מנוסים, אותות המט”ח היומיים החופשיים של FX Leaders השיגו תוצאות עקביות ומרשימות במגוון רחב של נכסים ותנאי שוק. אותות מט”ח אלה קלים לשימוש וניתן להעתיק אותם בקלות לחשבון המסחר האישי שלך.

השימוש באיתות הפורקס היומי הוא קל - FX Leadersכל שעליך לעשות הוא להעתיק את אותות המט”ח של מנהיגי FX לחשבון המסחר האישי שלך.

כיצד למצוא איתותים במסוף האותות?

סוחרים צריכים להכיר את עצמם כיצד להשתמש במסוף איתותי המט”ח שלנו, וזה ממש קל. הצעד הראשון לניצול אותות המט”ח היומיים בחינם של FX Leaders הוא פתיחת חשבון מסחר עם מתווך מט”ח אמין. בדוק את ברוקרי המט”ח המומלצים של מנהיגי FX כדי למצוא את המתווך המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלך.

השלב הבא הוא לבחון את מסוף איתותי המט”ח שלנו, בו ניתן למצוא את כל הפרטים של אותות המט”ח היומיים שלנו. ניתן למצוא את מסוף האותות בדף איתותי המט”ח שלנו. כך נראה מסוף אותות המט”ח:

שימוש במסוף אותות הפורקס - מנהיגי FXשימוש במסוף אותות הפורקס

מסוף איתותי המט”ח מכיל את כל אותות המסחר הפעילים או שעשויים להיות פעילים בקרוב. בטרמינל, תוכלו למצוא אותות מט”ח, סחורות, מטבעות מטבעות ומניות.

בטרמינל תראה את כל המידע הדרוש כמו המכשיר הספציפי (למשל EUR / USD, BTC, זהב), הסטטוס (‘התכונן’ או ‘פעיל’), הפסד העצירה ורמות הרווח לקחת. חברי פרימיום רואים גם את מחיר הכניסה.

כאשר הסטטוס מהבהב “פעיל” (ממש מתחת לסמל המכשיר) אות המסחר מוכן להעתקה לחשבון המסחר האישי שלך..

כיצד לנהל את הסיכונים של מסחר במט”ח?

למרות שהשימוש באותות הפורקס היומיים של FX Leaders הוא ממש פשוט, יש לעמוד בבסיסי מסחר מסוימים על מנת להפיק את המרב מהאותות הללו, כמו ניהול סיכונים נכון..

 1. גודל המיקום: כאשר משתמשים באותות המסחר היומיים של FX Leaders, צעד חשוב שעליכם לעשות הוא להשתמש בגודל המיקום הנכון. כאשר אתה מסתכן יותר מדי מחשבון המסחר שלך (למשל 25%) בעסקאות בודדות, הסיכויים עשויים להסתבך כנגדך, גם אם משתמשים באותות המסחר הרווחיים שלנו. לעומת זאת, על ידי סיכון של חלק קטן מחשבון המסחר שלך (למשל פחות מ -1%) על כל אות סחר בודד מעמיד אותך במצב המושלם להגדיל את חשבונך ובמקביל להגן עליו..
 2. חשיפה: אנחנו מדברים על רמת הסיכון הנובעת מהחזקת הון המסחר שלך במטבע מסוים. כל תנודתיות בערך המטבע שאתה מחזיק, או בחשיפה שיש לך, עלולה לגרום לרווחים או הפסדים על ההון שלך, תלוי לאופן בו המטבע הספציפי נע. מעקב אחר רמות החשיפה שלך על מטבעות שונים שאתה מחזיק בתיק שלך באופן קבוע הוא היבט מכריע בניהול הסיכון שלך. ללא ביקורות סדירות, יתכן שלא תוכל לבצע ניהול סיכונים הולם בעסקאותיך ועלול להפסיד כסף ניכר בתהליך.
 3. גדלי מגרש: בעולם המסחר במט”ח, הרבה מתייחס לגודל המסחר הזמין הקטן ביותר עבור עסקאות בשוק המט”ח. בתחילת הדרך אנו ממליצים לך להקפיד על מידות מגרש קטנות יותר כדי לנהל את הסיכון שלך טוב יותר ולהימנע מהפסד של סכום כסף גדול בעסק אחד. ברגע שאתה מרגיש בטוח ומסוגל להתגבר על החשש להפסיד בעסקאות, אתה יכול להגדיל בהדרגה את גודל העסקאות שלך כדי להרוויח רווחים גבוהים יותר..
 4. הגבלת השימוש במינוף: מינוף הוא כמות הכסף שמתווך המט”ח שלך יאפשר לך לסחור איתו והוא גבוה פי כמה מההון שיש לך בחשבון המסחר שלך. באמצעות מינוף, אתה יכול לבצע עסקאות פי 10 ואף פי 100 מכמות הכסף שיש לך בחשבונך, ובעצם “ללוות” את הסכום הנוסף מהמתווך שלך. ככל שהמינוף בו תבחר להשתמש גבוה יותר, כך פוטנציאל הרווחים שלך גבוה יותר; עם זאת, ככל שההפסדים הפוטנציאליים שלך גבוהים יותר יכולים להיות גם במקרה שהסחר לא הולך בדרכך. זה בטוח יותר להתחיל במינוף נמוך יותר כדי להגביל את ההפסדים שלך ולשמור על הון המסחר שלך. למרות שהרווחים שלכם עשויים גם להפחית, זכרו, זה עובד להיות בטוח יותר עבורכם בטווח הארוך.
 5. מגוון: זה בעצם אומר, אל תשים את כל הביצים שלך בסל אחד! כסוחר במט”ח, במקום לנצל את ההון שלך כדי לבצע עסקאות על זוג או מטבעות נבחרים בודדים, אתה יכול לנהל את הסיכון שלך טוב יותר על ידי פיזור הפורטפוליו שלך וניסיון בידך לסחור בצמדי מטבעות מרובים. גיוון על ידי הצבת עסקאות בזוגות מט”ח שונים מגביל את ההפסדים שלך במקרה שעסקאות מסוימות לא הולכות בדרכך. גם אם כמה נכשלים, רוב הסיכויים שחלק מהעסקאות שלך עדיין עשויות להרוויח ולהחזיר לך קצת כסף ולהשאיר את ההפסדים שלך גם בצד התחתון, כתוצאה מכך.

ניהול סיכונים נכון הוא חיוני! החדשות הטובות הן, שזה ממש קל. כל מה שצריך זה מתמטיקה פשוטה וכמובן משמעת.

כיצד נסגרים אותות המסחר?

האותות היומיים החופשיים של מנהיגי FX סגורים בשלוש דרכים:

 1. על ידי הגעה לצו הרווח.
 2. על ידי הגעה לצו העצירה.
 3. סגירת צוות האנליסטים למקרה שגורמים מסוימים מחייבים יציאה מוקדמת. במקרה זה יצוין בתיבת ההערות כי האות נסגר באופן ידני וכן באיזה מחיר הוא נסגר.

סגירת המסחר בעת הגעה להפסד הפסד - FX Leadersסגירת המסחר כאשר מגיעים להפסד הפסד

לפני שתתחיל לסחור במט”ח עם האותות היומיים החיים שלנו, עליך להכיר את המונחים החשובים האלה.

 1. מחיר כניסה – זו הרמה בה נכנסים למסחר, בין אם לרכוש או למכור זוג מטבעות מסוים. מחיר כניסה טוב הוא אבן בניין מכריעה המסייעת בביצוע סחר מוצלח.
 2. עצור הפסד – זו רמה שתוכל למקם במסחר שלך כדי להגביל את ההפסדים ברעיון סחר פוטנציאלי למקרה שהשווקים יהפכו לתנודתיות וצמד המטבעות ינוע מול התוכנית המקורית שלך..
 3. קח רווח – זו הרמה המומלצת על ידי אות הפורקס שבו, כאשר מגיעים אליו, סוגרת את העסקה באופן אוטומטי ומרוויחה סכום מסוים של רווח.

בנוסף למונחים אלה, תוכל ללמוד עוד על מונחים מרכזיים אחרים הקשורים למט”ח במילון המונחים שלנו. קרא עוד על מילון המונחים של FX Leaders.

ועכשיו הגיע הזמן לסחור!

ניתן לפתוח את המסחר במחיר השוק עם הפסד עצירה מוגדר מראש ולקחת רווח בהתאם לפרמטרים של האות. תמיד בטוח יותר לקבוע לפחות את הפסד העצירה שלך לפני פתיחת המסחר, למקרה שמהלך שוק חד פתאום יעבור כנגד המסחר שלך לפני שתוכל לבצע את הזמנת הפסד שלך.

לאחר פתיחת המסחר הוא ייסגר אוטומטית כאשר המחיר יגיע להפסד הפסד או לרווח לקחת.

בנסיבות מסוימות, האנליסטים שלנו עשויים לסגור את העמדה באופן ידני, ובמקרה כזה ההערה הבאה תופיע ממש מתחת לתיבה שבה מודפס מחיר הפסד הפסד: “האות נסגר באופן ידני במחיר xxx”. קח פרמטרים של רווח והפסד עשוי להתאים גם על ידי האנליסטים של FX Leaders, ובמקרה זה ההתאמות יפורסמו באותו שטח. חברי פרימיום מקבלים התראות מיידיות לנייד ולדוא”ל אם זה קורה. הערות אחרות עשויות להופיע גם במרחב זה, למשל, “אות סגור ברווח של קח”. ראה את צילום המסך למטה:

האות נסגר בתמונת ה- Take Profit - מנהיגי FXכדי לתבל את אותות המסחר שלנו, אנו מכסים נכסים רבים, כולל נפט גולמי.

כאשר הסטטוס מהבהב “התכונן” האנליסטים שלנו בוחנים מערך מסחרי מסוים ועומדים לפתוח אות מסחר חי. הודעה זו נותנת לך זמן לפתוח את תרשים המכשיר הספציפי ואת תיבת הזנת ההזמנות בזמן שהאנליסטים עוברים את הבדיקות הסופיות שלהם.

אם ברצונך לקבל הודעה (באמצעות דוא”ל ונייד) ברגע שמופיע אות מסחר במסוף האות, תוכל להירשם כמנוי לשירות האותות הפרימיום שלנו. זה יבטיח שלעולם לא תחמיץ עסק. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me