banner
banner

מהם אותות מסחר במט”ח?

מערכות איתות מסחר במט”ח משמשות סוחרי פורקס בכל רחבי העולם כדי לסייע להם בקבלת החלטות קריטיות לגבי עסקאותיהם. הם אחד הכלים החשובים ביותר שיש לסוחר במט”ח וכמעט כל הסוחרים בוחרים להשתמש בהם בצורה כזו או אחרת. ישנם סוגים רבים של מערכות איתותי מט”ח, חלקם מוצעים בחינם בעוד שאחרים בתשלום, אך קחו בחשבון ששירות אמין צריך לכלול מידע על תצורות רווח והפסד הפסד.

מהם אותות מסחר במטודא שספק האותות שלך במט”ח נותן לך מידע על הפסד הפסד ולקחת רמות רווח

כיצד נוצרים אותות מט”ח?

אותות מסחר במט”ח נוצרים בשתי דרכים: אוטומטית וידנית. אותות מט”ח אוטומטיים מתפרסמים על ידי תוכנת מסחר שפותחה על ידי סוחרים מקצועיים בשיתוף עם מפתחי קוד. הם ממנפים אינדיקטורים טכניים שונים כדי לנתח נתונים היסטוריים על פעולת המחירים של צמדי מטבעות כדי לזהות מגמות שאותם הם שולחים כהמלצות סחר. מסחר באמצעות אותות אוטומטיים מכונה גם algo trading ולרוב ממונף לצורך ביצוע עסקאות לטווח קצר.

אותות מט”ח ידניים מתפרסמים באמצעות ניתוח המבוצע על ידי סוחרים מקצועיים ו / או אנליסטים, אשר מבצעים ניתוח שוק לזיהוי הזדמנויות מסחר. לאחר מכן הם משתמשים באינדיקטורים טכניים בתרשימים כדי לזהות רמות כניסה ויציאה להמלצות הסחר שהם מוצאים. שלא כמו אותות שוק אוטומטיים, אלה הידניים ממנפים מודיעין ואינטואיציה אנושית, משתמשים בניתוחים בסיסיים כדי לסחור בחדשות ו / או ברגש השוק כדי לגלות רעיונות סחר מבטיחים..

אותות ידניים נבדלים מאותות אוטומטיים מכיוון שהם בדרך כלל ממליצים על יעדי רווח גדולים יותר, וכתוצאה מכך הם מסוגלים להציע סיכון טוב יותר לתגמל יחסים על פי המלצותיהם. שפורסמו על ידי בני אדם, אותות מט”ח ידניים מותאמים הרבה יותר לתנודות שוק ותנודתיות פתאומיות, מכיוון שספקי האותות יכולים להרחיב את יעדי הרווח של עסקאות שעוברות טוב או לסגור ידנית את האותות הנוגדים את ההמלצה המקורית, ומציעים סיכוי גבוה יותר רווחים והפסדים נמוכים יותר.

מצד שני, אותות מט”ח אוטומטיים מסירים את היסוד האנושי מהמסחר ומספקים המלצות ללא שום קשר רגשי כלשהו, ​​מה שלעתים מסתדר היטב בעולם המסחר במט”ח. הם גם נבדקים לאחור כדי להשרות רמות גבוהות יותר של ביטחון במערכות שלהם. בניגוד לאותות מסחר ידניים במט”ח, אלה האוטומטיים יכולים לבצע עסקאות במהירות מהירה יותר ויכולים להציע אותות במגוון רחב יותר של מכשירים מאשר במערכת אותות ידנית..

מהם איתותי המט”ח הנפוצים ביותר?

חיפוש מהיר באינטרנט יראה לכם עד כמה אתם מפונקים לבחירה בכל הנוגע לבחירת שירותי איתותי מט”ח פופולריים שתלויים בהם. עם כל כך הרבה גישות מסחר שונות, ישנן מספר אפשרויות לבחירתך, כולל:

  • אותות מט”ח ידניים – ניתן לקבל אותות ידניים מקהילות מקוונות של סוחרי מט”ח, בלוגים בפורקס ואפילו רשתות חברתיות, במיוחד טוויטר, פייסבוק ומברק.
  • אותות אוטומטיים – אותות כאלה מתפרסמים על ידי אלגוריתמי מסחר או בוטים במט”ח ושירותיהם זמינים בתשלום.
  • אותות ידניים אוטומטיים – המלצות סחר אלה משותפות בדרך כלל על ידי בנקים מובילים, קרנות פנסיה, קרנות גידור, חברות ואפילו כמה מערכות איתותים מקוונות. כמה מתווכי פורקס מובילים המציעים אינטגרציה עם רשתות מסחר חברתיות כמו eToro ו- ZuluTrade מפרסמים גם סוגים אלה. ניתן גם לגשת לאותות ידניים אוטומטיים דרך רשת MQL, משם ניתן להעתיק עסקאות המומלצות על ידי סוחרים מקצועיים או תוכנות מסחר.

בחר שירות שאתה מסוגל להבין היטב, למצוא אותו נוח לשימוש ותואם את הדרישות שלך, כלומר מציע אותות רבים לזוגות המטבע שאתה רוצה לסחור ומספק מספיק המלצות סחר במהלך סחר המסחר הפעיל שלך. יש לך גם אפשרות להירשם ליותר משירות אחד, כך שתוכל לבחור באותות אוטומטיים וידניים כאחד שיעזרו לך להיות סוחר מט”ח טוב יותר. אתה יכול להסתמך על אותות אוטומטיים כאשר השוק נראה מאוד תנודתי וכאשר השוק נע בצורה הגיונית וצפויה יותר, פנה במקום זאת לאיתות ידניות..

כיצד פועלות מערכות איתותי FX בפועל?

כל מערכת איתותי מסחר במט”ח הינה ייחודית ונשענת על ניתוח שונה של השוק, אך בסך הכל ישנן שתי שיטות עיקריות המנחות את מומחי השוק המייצרים את האותות..

הראשון הוא ניתוח טכני של השוק כולל כל המידע העבר אודות המחיר והמגמה הקיימת. השני מבוסס על אירועים עכשוויים וניתוח כיצד הם עשויים להשפיע על פעולת המחיר לאורך פרקי זמן קצרים וארוכים.

חלק ממערכות האותות מבוססות על ניתוח מחשב אוטומטי של השוק. סוחר מנוסה מלמד את המערכת האוטומטית להגיב לאירועים שונים והמערכת מייצרת את האותות בכוחות עצמה. חסרון מרכזי של מערכת מסוג זה היא שהיא אינה כוללת את ההשפעות השליליות של הפסיכולוגיה האנושית שעלולות להשפיע על שיקול דעתו של האדם ולגרום לו לקבל החלטה שגויה. החיסרון הוא כמובן אובדן השיפוט האנושי בפועל וחוסר הגמישות של מערכת מחשוב.

קרא עוד על אופן השימוש באותות המסחר במט”ח.

מערכת האותות שלנו

מערכת האותות של FX Leaders מבוססת על אנליסטים מסחריים שמכניסים את החלטותיהם ישירות למערכת והופכים אותם לאותות קנייה / מכירה. אנו מבססים את האותות שלנו בעיקר על אינדיקטורים טכניים אשר המומחים שלנו עוקבים אחריהם מקרוב לצד א ניתוח בסיסי של השוק ומגמה. ‘רמות תמיכה והתנגדות’, ‘רמות פיבונאצ’י’, ‘להקות בולינגר’, ‘פריצות’, ‘ממוצעים נעים’, ‘מתנדים’ (קובעי מגמה) ו- ‘קווים סטוכסטיים’ (אינדיקטורים קנויים יתר על המידה) הם האינדיקטורים הטכניים המועדפים. על ידי האנליסטים שלנו.

רמות פיבונאצ'י - מובילי FXמחוון פיבונאצ’י הוא אחד מכלי המסחר בארסנל שלנו.

בדוק את כישוריך – פתח חשבון הדגמה בחינם!

שקול לבדוק את כישוריך בחשבון הדגמה לפני רכישת גישה למערכת אותות כדי לא לזרוק את כספך. ב- FX Leaders תוכלו לקבל גישה לשירות אותות מתקדם ומקצועי בחינם! התראות קול, הודעות אימייל וניידים בשידור חי, מחיר כניסה ודוחות ביצועי אותות הם חלק מהתכונות המדהימות הזמינות למשתמשי חשבון הפרימיום של FX Leaders.

תמונת מצב של שני אותות עבור: מהם אותות המסחר במטמסוף אותות המסחר של מנהיגי FX

השגרה האופיינית היא לקבל את אותות המסחר ישירות לדואר האלקטרוני שלך או לטלפון באמצעות הודעת טקסט. שגרה זו משפרת את יכולתך לעקוב אחר עסקאותיך ומבטיחה שלא תחמיץ הזדמנויות קנייה / מכירה מכיוון שלא שמת לב אליהן או בגלל שהיית מאוחר מדי.

מערכות אותות הפכו פופולריות מאוד בקרב סוחרי מט”ח ובכל זאת אנו ממליצים לכם לוודא את אמינות המערכת לפני התחייבות יקרה. כאמור לעיל, שימוש במערכת אותות בחינם עם חשבון הדגמה היא דרך נהדרת לבחון את היכולת שלך להרוויח כסף לפני שמסתכנים בכסף אמיתי. ברגע שאתה מרגיש בנוח שאתה יכול להרוויח כסף באמצעות חשבון ההדגמה שלך אל תהסס לעבור לחשבון אמיתי ולעשות קצת כסף אמיתי.

זכור שמערכות האות אינן תואמות את כל מסגרות הזמן. קרקוף היא שיטה שלא תעבוד עם אותות מכיוון שהאות כבר ייסגר עד שתראו אותו. כשעובדים עם מערכת איתותים שקול עסקאות עם מסגרות זמן ארוכות יותר, כי זה המקום בו הן שימושיות ביותר.

צמדי המטבעות המספקים את האתגר הגדול ביותר עבור אנליסטים הם GBP / USD, USD / CHF, USD / JPY ו- EUR / USD. לכל מערכות האות יש פגמים ואף אחת מהן אינה מדויקת 100% מהזמן. השתמש באותות המסחר במט”ח אלה ככלי לשיפור מערכת המסחר שלך אך אל תסמוך עליהם באופן מלא שכן הם רק חלק אחד בסל מורכב של כלים ואסטרטגיות המרכיבים את ערכת הכלים המסחרית של הסוחר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me