מהו CopyFund?

מה זה CopyFund?

המילה של מסחר חברתי מתפתח במהירות הבזק ורואה לאחרונה תוספת נוספת למגוון האפשרויות שהיא מציעה לסוחרים מקוונים, בדמות eToro CopyFunds. eToro עשה לעצמו שם כמוביל של חדשנות בתחום המסחר החברתי. חשיפת CopyFunds בנובמבר 2016 הייתה צעד נוסף בהבטחת מקומה בחוד החנית של טכנולוגיית המסחר החברתי..

הרעיון העיקרי מאחורי CopyFunds הוא לקרב את הסוחרים המקוונים להזדמנויות ההשקעה העומדות בפני משקיעי קרנות גידור בשבריר מדרישת ההשקעה. כל CopyFund מורכב ממכלול של מכשירי השקעה שמורכבים סביב רעיון, נושא, שוק או אלגוריתם מוגדר מראש. eToro מציעה כיום מספר סוגים של CopyFunds:

CopyFunds של סוחר מוביל

CopyFund Top Trader מבוסס על העתקת מספר סוחרים (עד 50) שנבחרו על ידי אלגוריתם המערכת eToro או על ידי ועדת ההשקעות של eToro בהתבסס על קבוצה מסוימת של קריטריונים. במקום לעשות את העבודה הקשה בחיפוש אחר סוחרים והקצאת כספים להעתקתם בנפרד, באמצעות CopyFund של Top Trader, אתה יכול פשוט לאלגוריתם לעשות את העבודה בשבילך..

רוֹבּוֹט

ב- eToro, אנושי וגם מכונה עושים את העבודה הקשה בשבילך!

eToro מציע כרגע ארבעה CopyFunds: רווחים רבעוניים, סוחרים פעילים מובילים, סוחרים פופולריים בסיכון בינוני ומגמת מכונות צילום חיוביות. כשבוחרים באיזו קרן להשקיע, eToro מציג בנוחות את הרווחים החזויים וכן את ציון הסיכון עבור כל קרן.

רווחי רווחים נראים כמו ההשקעה הבטוחה ביותר. הוא מבוסס על העתקה של עד 50 סוחרים שנבחרו בשל הרווחים העקביים שלהם ברבעון האחרון עם סיכון נמוך. בשיעור של מעט מתחת ל -12% במהלך 12 החודשים האחרונים וציון הסיכון של 2 בלבד, זה נראה כמו השקעה סולידית מאוד. הקרן מכוילת כל רבעון מחדש כך שתכלול סוחרים חדשים המתאימים לקריטריונים של האלגוריתם ואינם כוללים את אלה שרווחיהם או ציון הסיכון שלהם אינם עומדים עוד בתקן. הקצאת הכספים מתבצעת על בסיס רווחים, ולכן מרוויחי הצמרת ישקלו יותר את הביצועים הכוללים של CopyFund, בעוד שלאלו עם תוצאות פחותות תהיה השפעה קטנה יותר..

נראה כי סוחרי אקטיב טופ מיישמים הרבה מאותם קריטריונים כמו CopyFund של Quarterly Gainers, למעט שהקרן כוללת כמה סוחרים מעט מסוכנים יותר ומפעילה עצירת הפסד מהודקת מאוד שאינה כוללת כל סוחר שמפעיל אותה. שוב ברווח של 19% במהלך 12 החודשים האחרונים וציון הסיכון הנמוך של 2, זוהי אפשרות השקעה נוספת שנראית כדאית מאוד..

שתי ההצעות האחרונות של CopyFunds eToro מבוססות על פופולריות מגמתית ולא על רווחים ומנוהלות על ידי ועדה ולא אלגוריתם או עצירת הפסד אוטומטית. סוחרים פופולריים בסיכון בינוני הוא הסיכון מבין כל הארבעה, כולל סוחרים עם ציוני סיכון שעולים עד 7. זה יכול להיות הכי בטוח לתת לו החמצה אלא אם כן יש לך תיאבון לסיכון. אחרי הכל, הנתונים הסטטיסטיים של הקרן מציגים כיום רווח של 60% ב -12 החודשים האחרונים.

ילדה על hangmat

eToro היא מובילה מצוינת בענף המסחר החברתי העומדת במגוון העדפות ההשקעה.

לבסוף, מגמת העתקים החיוביים מגמת CopyFund בוחרת סוחרים על סמך קריטריונים דומים למעט ציון הסיכון, המוגבל ל 4. כדאי לקחת בחשבון ששני CopyFunds אלה מבוססים על פופולריות בקרב רשת eToro ורבים מהסוחרים הכלולים בהם טרם הציגו תוצאות ארוכות טווח.

שוק CopyFunds


במקרה של סוג זה של מכשירי השקעה, זה קצת תעלומה למה מתייחס “העתק” ב- CopyFund, שכן הם זהים למעשה לקרנות השקעה קלאסיות בכך שהם משלבים מגוון מכשירי שוק המבוססים על נושא משותף. – לא מדובר בהעתקה כשלעצמה. המבחר של CopyFonds אלה הוא הרבה יותר גדול ממגוון ה- Top Trader ורובם מתמקדים בפלחים שונים בשוק המניות, עם כמה תעודות סל, מדדים ומתכות שנזרקות לשם מגוון..

למשל, אפשר להשקיע ב- CopyFund של Big Banks, שמאגד את כל מניות החברה הבנקאית בין הנפקת המניות של eToro, או ב- CopyFund למזון ושתייה, אשר … ובכן אתה מקבל את הרעיון.

חלק מהאופציות המעניינות יותר כוללות קרן “מצב פאניקה”, שמתקצרת בקצרה על המדדים הגלובליים העיקריים וארוכה על מתכות, שנועדה בעצם להפיק תועלת ממצב של קריסת שוק בה המניות קורסות והמשקיעים מתרוצצים אחר מקלטים בטוחים ביציבות. סחורות כגון מתכות יקרות. זה רעיון טוב בתיאוריה, אם כי נכון להיום, קרן זו מקרינה רווח של -32% בהתבסס על נתונים משלוש השנים האחרונות, ככל הנראה מכיוון ששוקי המניות היו משגשגים יחסית. עם זאת, קרן זו בהחלט תועיל בקמצוץ.

כל ה- CopyFonds של השוק מנוהלים על ידי ועדת ההשקעות של eToro, מה שאומר שהמכשירים נבחרים ומכוילים באופן ידני על ידי מומחים בשוק ולא על ידי אלגוריתם על בסיס תקופתי. זה קרוב ככל הנראה להשקעה מנוהלת קלאסית כפי שמתקבל המסחר החברתי, במיוחד בהתחשב בכך ש- eToro פתחה את הדלת בפני השותפים ליצור CopyFunds משלהם, כלומר לחברות השקעות מסורתיות יש סיכוי להסתבך גם כן..

יוני אסיה - חדשנית

מר יוני אסיה הוא המנכ”ל והמייסד של המתווך החברתי הדינמי, eToro.

יתרונות וחסרונות של CopyFunds

כאשר הכל נאמר, CopyFunds הם פתרון השקעות מנוהל עבור קהל המסחר החברתי, עם כל המשתמע מכך. השקעה באחד פירושה שתהיה לך מעט מאוד מעורבות בהשקעה שלך ושהרווחים שלך יהיו לרוב לטווח ארוך.

עבור אלה שמעדיפים את אופן ההשקעה הישן יותר של בית הספר הישן הזה ולא הצליחו להרשות לעצמם את הון ההשקעה המופקע הנדרש על ידי קרנות הגידור המסורתיות ביותר, CopyFunds הם בגדר חלום. רובם מסוכנים הרבה פחות משוק ישיר או מסחר בעותקים ויש מעט מאוד החלטות פעיל.

עם זאת, סוחרים רבים ימצאו כי אופן השקעה זה הוא פחות מרגש ממסחר בהעתקים, מכיוון שהוא מניף את האיזון של שימוש בשכל שלך להסתמך על המומחיות של מישהו אחר. יש שיגידו שהיופי במסחר בהעתקים הוא בכך שהוא משאיר מספיק החלטות ניהול בידי הסוחר המועתק תוך שהוא משאיר החלטות מסחר לידי הסוחרים המועתקים, ובמקרה של CopyFunds זה פשוט כבר לא המקרה.

בנוסף, דרישת הכניסה הנוכחית להשקעה ב- eToro CopyFund היא $ 5000. אמנם זה חלק קטן ממה שדורשות קרנות הגידור המוסדיות, אבל זה עדיין סכום נכבד למדי שלא כל הסוחרים המקוונים יכולים להרשות לעצמם. קח זאת בחשבון כאשר אתה מחליט אם CopyFunds הם כוס התה שלך או לא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map