העתק אסטרטגיות מסחר

העתק אסטרטגיות מסחר

אם כי מסחר בעותקים נראה שלכאורה מורכב ממסירת החלטות מסחר לסוחרים אחרים, זה עדיין משאיר הרבה מקום לבחירות אסטרטגיות בכל הנוגע לבחירת הסוחרים שברצונך להעתיק, קביעת כמות ההון להקצות לכל סוחר שהועתק, הצבת עצירות, לדעת מתי להפסיק להעתיק סוחר, וכן הלאה וכן הלאה. לכן, זה חכם להיכנס לזירת המסחר בהעתקה כשהוא חמוש בכמה אסטרטגיות מסחר בהעתקים בארסנל שלך, כדי להשתמש אם וכאשר מתעוררים מצבים מסוימים..

מכה כשהמגהץ חם

בדומה לכל סוג אחר של מסחר, המפתח לאסטרטגיית מסחר בהעתקים מוצלחת הוא הידיעה מתי להיכנס ליחסי העתקה ומתי לצאת ממנו. כמו בשווקים פיננסיים שונים, סוחרים חווים עליות וירידות, ואתה רוצה להקפיד להתחיל להעתיק אותם בתחילת הקודם ולא האחרון..

מכה כשהמגהץ חם

איך תוכלו לדעת באיזה שלב סוחר נמצא? אין שום דרך לדעת בביטחון מלא מכיוון שהסוחרים אינם צפויים כמו השווקים בהם הם סוחרים, אך ישנם כמה סימנים לספר. מקום טוב להתחיל לחפש את הסימנים הללו נמצא ברשימת העסקאות הפתוחות של הסוחר. הרבה פעמים הנתונים הסטטיסטיים בפרופיל של סוחר ישקפו רק את ביצועיהם על סמך עסקאות שהשלימו, אך אינם לוקחים בחשבון את התפקידים שהם מחזיקים כיום..

אם לסוחר יש הרבה עמדות כאלה, במיוחד אם רבים מהם נמצאים במינוס והיו כך זמן מה, וחסמים סיבוב פתאומי בשוק, סוחר זה הולך לכיוון נפילה. אין טעם להעתיק אותם כעת. אבל אולי כדאי לך לפקוח עין עליהם בעתיד, מכיוון שאחרי שהעסקאות המפסידות נסגרות סוף סוף, הסוחר עשוי להיות מוכן לשלב כלפי מעלה חדש..

לעומת זאת, סוחר שסבל לאחרונה מכמה ירידות, אך בעל שיא ביצועים טוב ומעט עסקאות פתוחות בשלות עם פוטנציאל להיטיב עתה, כאשר לוח הצבעים שלהן נמחק. זכרו, אסטרטגיית מסחר בהעתקים טובה כוללת התבוננות לא רק בביצועי העבר אלא גם במצבו הנוכחי של סוחר, תוך התמקדות לעתיד..

דע מתי להרפות

לא פחות חשוב לדעת מתי להתחיל להעתיק סוחר, זה לדעת מתי לעצור. זה יכול להיות קשה ממה שאתה חושב, בגלל הגורמים הפסיכולוגיים השונים המעורבים. בנוסף לכישלון בעלויות השקועות הפוקדות כל סוחר פיננסי (ככל שאתה שוקע יותר כסף בהשקעה, כך קשה יותר לנטוש), עם מסחר בהעתקים אנשים נוטים להיקשר רגשית לסוחרים שהם מעתיקים. ומסיבה טובה: לרוב היו מתקיימים לפחות איזושהי אינטראקציה עם סוחרים אלה, אולי אפילו הכירו אותם ברמה האישית.

יודע מתי להרפות

עם זאת, להמשיך ולהעתיק סוחר שגורם לך להפסיד כסף פשוט לא הגיוני כאסטרטגיית מסחר בהעתקה. לכן, הצעד ההגיוני היחיד, ברגע שהסוחר עובר מסלול במורד ההר, הוא להרפות מהם. דרך טובה לשמור על עצמך ולוודא שהנאמנות שלך לסוחר אינה שוקעת את ההשקעה שלך, היא להשתמש בכלי Copy Stop Loss שחלקם מסחר חברתי פלטפורמות מספקות. בדרך זו, אתה מגדיר מראש כמה כסף אתה מוכן להפסיד ביחסי עותק נתון, והניתוחים הרגשיים שלך לא יפריעו לניהול השקעות סולידי..

גיוון הוא המפתח

מסחר בהעתקים עשוי להיות שונה במהותו מהמסחר בשוק המסורתי, אך חלק מהדברים נשארים נכונים לגבי כל אסטרטגיית מסחר פיננסי, כלומר העובדה שגיוון התיק שלך הוא הדרך הבטוחה להפחתת הסיכון ולהבטחת רווחיות לטווח הארוך. עם זאת, עם מסחר בעותקים, השגת מגוון עשויה לדרוש קצת יותר מחקר ואסטרטגיות זהירות מאשר מסחר בשוק המסורתי, שבו המגוון די ברור מאליו.

כדי להדגים, בואו נסתכל על דוגמה באיזו קלות אפשר להגיע לתיק מסחר עותקים לא מגוון. בואו נגיד שהתחלתם לסחור בפלטפורמת סחר חברתית חדשה, ומבחינת אסטרטגיות המסחר בהעתקה לא תוכלו לחשוב על שום דבר מקורי יותר מאשר להעתיק את חמשת הסוחרים ברשת שהראו את אחוז הרווח הגבוה ביותר השנה האחרונה. עם זאת, לאחר קשרי העותקים שלך נוצרו, מתברר שכל חמשת הסוחרים הללו נסחרים אך ורק בשוק EUR / USD. לפיכך, למרות שלכאורה השקעתם בחמישה סוחרים שונים, בסופו של דבר קיבלתם תיק לא מאוזן ביותר, או אם השתמשתם בשפת דברים, עם כל הביצים בסל אחד..


גיוון הוא המפתח

כדי להימנע מסיום של תרחיש מסויט כל כך, אסטרטגיית סחר ההעתקים שלך חייבת להיות מורכבת מבדיקה מדוקדקת של תיקי הסוחרים שאתה שוקל להעתיק. הדרך הבטוחה ביותר היא לבחור סוחרים שהשקעותיהם מכסות מגוון סוגים של מכשירים – כלומר מניות, מדדים, מטבעות, סחורות וכו ‘..

קח כמובן בחשבון שסוחרים עשויים לשנות את אסטרטגיות המסחר שלהם בזמן שאתה מעתיק אותם. אחרי הכל, הם אינם מחויבים להישאר עקביים בבחירת ההשקעות שלהם ועשויים לבחור להסתעף לשווקים שבעבר לא שקלו. לכן מומלץ מאוד לפקוח מקרוב על תיק העותקים שלך בכללותו כדי לוודא שאף סוחרים שהיו “תואמים” בעבר – כלומר סוחרים שהשקעותיהם יוצרים תיק מאוזן – לא יתחילו להתנגש, או שלא תהפוך לכבד מדי. מושקע בכל מכשיר אחד. במקרה כזה, רצוי להפסיק להעתיק את אחד הסוחרים שמשליכים את יתרת הפורטפוליו שלך מכל עבר ולמצוא סוחר שמתאים יותר לאסטרטגיית סחר ההעתקים שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map