כיצד לבחור את פלטפורמת המסחר החברתי הטובה ביותר

Contents

כיצד לבחור את פלטפורמת המסחר החברתי הטובה ביותר

מתווך מצוין הוא כלי הכרחי לכל סוחר! האם אתה צריך לבחור מתווך חברתי אמין או פלטפורמת מסחר חברתית? יצירה זו היא חובה לקרוא המכסה את השיקולים החשובים ביותר.

גודל המתווך ומספר המשתמשים

המאפיין הבסיסי של פלטפורמות מסחר חברתיות הוא בכך שהם מאפשרים לך ליהנות מהידע של אחרים המסחרים באותה פלטפורמה. מובן מאליו שככל שיש יותר משתמשים אחרים, כך יש יותר ידע להסתובב. יתרה מכך, מחקרים הראו שככל שמגוון סגנונות המסחר והטכניקות הקיימים ברשת גדול יותר, כך גדלה ההזדמנות של כל חברי הרשת ליצור מאוזן ורווחי. מסחר בעותקים או תיקי מסחר ידניים.

בחירת פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר 1 (משאית מפלצת)

הגודל חשוב – למתווך חברתי גדול יש לרוב יתרונות רבים יותר להציע.

מצד שני, כאשר רשת מורכבת ממספר קטן יותר של סוחרים, מבחר סגנונות המסחר מובן יותר ויש לו נטייה גדולה יותר ליצור “בועות מסחר להעתקה”, כאשר אחוז גדול מהסוחרים ברשת מעתיקים כולם אותו דבר. קומץ אנשים ולכן אין להם שום דרך לגדר את ההשקעה שלהם על הסיכוי שהסוחרים האלה יסתלקו.

* חדש במסחר חברתי? הבט ב ‘מה זה מסחר חברתי‘.

כמובן שככל שפלטפורמת המסחר החברתית גדולה ופופולרית יותר, כך היא מוצאת את עצמה תחת פיקוח רגולטורי יותר. בתור סוחר, פירוש הדבר כי לא יהיה סיכון למניפולציות סחר מוצללות, ניגודי עניינים וכל שאר סוגי הזיופים של הונאת סחר מקוון. רק אם בכל מקרה, תמיד מומלץ לקרוא כמה ביקורות על סחר חברתי לפני שתחליטו להירשם.

מבנה הנציבות לסוחרים שהועתקו / משקיעים פופולריים

למתווכים חברתיים שונים יש מבני עמלה שונים מבחינת הרווחים של משקיעים פופולריים (סוחרים מועתקים). לדוגמה, ZuluTrade, מנחה / מתווך סחר חברתי פופולרי באמת, מציע עמלה קבועה לסוחרים המועתקים שלו של 0.5 פיפס לסחר סיבוב (למעט סוחרים עם עוקבים בארה”ב, שזוכים בדמי חבר חודשיים משתנים). כלומר, עבור כל מגרש סטנדרטי המועתק על ידי האנשים שמעתיקים סוחרים אלה, הסוחרים המועתקים יקבלו כ -5 דולר.

משקיעים וסוחרים צריכים להיות מודעים לכך שמבני עמלות שונים המוצעים לסוחרים שהועתקו עלולים להשפיע על האופן בו סוחרים אלה מנהלים את תיקיהם.

בחירת פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר 2 (צילום מסך של תכונות Zulutrade)

ZuluTrade הוא מתווך חברתי מצוין ומציע מגוון תכונות וכלי סחר במט”ח.

eToro, מתווך חברתי פנטסטי נוסף מפצה את המשקיעים הפופולריים שלו בדרכים שונות, כולל:


  • תשלומים חודשיים קבועים על פי רמת המשקיע הפופולרי.
  • עמלה של 2% על סכום הדולר השנתי בניהול (AUM). (רק למשקיעים פופולריים ברמת עלית).
  • הפחתות הנחות של עד 100%.
  • קצבאות שיווק חודשיות.
  • קצבות חינוך רבעוניות.
  • קצבאות לאירועים שנתיים.

* כל ההטבות לעיל, תשלומים קבועים ועמלות תלויות ברמת כל משקיע פופולרי.

מכשירים פיננסיים סחירים

מגוון הנכסים שמציעים מתווכים חברתיים הוא שיקול חשוב בבחירת מתווך חברתי. מגוון המכשירים הפיננסיים שמציעים מתווכים חברתיים משפיע על רמת הגיוון שעשויה להיות מושגת על ידי סוחרים ומשקיעים. כמו כן, זה עשוי להשפיע באופן משמעותי על פוטנציאל ההשתכרות שלהם מכיוון שמגוון רחב יותר של מכשירים סחירים יכול להוות יותר הזדמנויות להרוויח מהם.

*קריאה מומלצת: מה זה CopyFund?

מתווכים ופלטפורמות מסחר תואמות

ZuluTrade הוא מתווך חברתי / מנחה למסחר חברתי המתחבר למתווכים שונים במט”ח באמצעות פלטפורמת המסחר MT4. פירוש הדבר שסוחרים יכולים להשתמש בפלטפורמת המסחר MT4 של הברוקר בעצמם כדי לסחור עם ZuluTrade. ZuluTrade מציעה גם פלטפורמת מסחר משלה בשם ZuluTrade Platform.

מצד שני, eToro ו- Ayondo מציעות רק פלטפורמות מסחר משלהן לסחור (פלטפורמת eToro ו- TradeHub בהתאמה). פלטפורמות אלה מצוידות טוב יותר למסחר חברתי מאשר MT4 אך משתמשים רבים מעדיפים את MT4 מכיוון שהם רגילים לכך וייתכן שיש להם יועץ מומחה ל- MT4 בו הם משתמשים כדי לספק אותות מסחר לעוקבים שמעתיקים את עסקאותיהם..

האם המסחר האוטומטי מותר על ידי המתווך החברתי?

חלק מהמתווכים החברתיים כמו ZuluTrade מאפשרים מסחר אוטומטי עם יועצים מומחים (רובוטים מסחריים). גם למסחר ידני וגם למסחר אוטומטי יתרונות וחסרונות משלהם. סוחרים ומעתיקים שהועתקו עשויים להיות בעלי העדפות ודעות שונות לגבי מסחר אוטומטי ועליהם לוודא שהמתווך החברתי שלהם מקל על המסחר האוטומטי אם הם רוצים להשתמש בו..

* לא יודע איך לגשת למסחר בהעתקים? הבט ב ‘העתק אסטרטגיות מסחרלקבלת טיפים שימושיים.

האם מותרות אותות מסחר מעותקים מחשבונות הדגמה?

מתווכים חברתיים רבים דורשים מסוחרים שהועתקו / משקיעים פופולריים לספק את אותות המסחר שלהם מחשבונות מסחר בכסף אמיתי. דוגמה למתווך חברתי כזה הוא eToro. לאחר מכן, מתווכים אחרים כמו ZuluTrade ו- Ayondo מאפשרים לסוחרים שהועתקו לספק אותות מסחר עם חשבון הדגמה.

בחירת פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר 3 (סולם הסוחרים העליון של Ayondo)

עם אפשרות התגמול המבוססת על נפח של Ayondo לסוחרים המובילים שלה (סוחרים מועתקים), סוחרים אלה עשויים להשתמש בהדגמה או בחשבון חי כדי לספק אותות מסחר..

למרות שסוחרים ומשקיעים שמעתיקים סוחרים אחרים מעדיפים בדרך כלל להעתיק סוחרים שנסחרים מחשבונות מסחר אמיתיים, בהחלט ישנם סוחרים שהועתקו המשתמשים בחשבונות הדגמה שמניבים ביצועים טובים ממש. סוחרים לא צריכים בהכרח להוציא סוחרים שהועתקו באמצעות חשבונות הדגמה. בסופו של דבר, ביצועים הם מה שחשוב באמת.

מרווחים ועמלות

מתווכים חברתיים גובים בדרך כלל קצת יותר עמלה על עסקאות מאשר מתווכים רגילים. ההבדל הוא בדרך כלל לא יותר מדי וכשנחשבים ליתרונות הגדולים של מסחר חברתי, העלות הנוספת הזו באמת שווה את זה. סוחרים שרוצים לעסוק במסחר חברתי עשויים לרצות להשוות את המרווחים והעמלות בין מתווכים חברתיים שונים.

שְׁקִיפוּת

קריטריון מרכזי נוסף שבו פלטפורמות המסחר החברתי שונות מאוד הוא כמות המידע שהם נותנים על כל סוחר, כולל כמובן עצמך, לאחר שתירשם. למרות שכל סיבוב הפלטפורמות למסחר חברתי הוא להנגיש מידע מסחרי לאחרים, חלקם חולקים יותר נתונים מאחרים, או בדרכים שקופות יותר..

נדיר, למשל, שפלטפורמות המסחר החברתי מציגות את כל היסטוריית המסחר המסחרית לפי משתמש מכיוון שזה יהיה מסורבל מכדי לגלול דרכו. אז אמנם פעולות הסגירה והפתיחה של הפוזיציות יופיעו בעדכון שלך, אך לא יהיה שום תיעוד של פוזיציות סגורות שיוצגו בהמשך עבור כל סוחר בודד. במקום זאת, נתוני העבר מצטברים לסטטיסטיקה, המיוצגים בדרך כלל באמצעות תרשימים וגרפים שונים, כדי להקל עליך למדוד את ביצועי כל סוחר. כאן הדברים נעשים מעט מסובכים מכיוון שניתן להציג נתונים מסוג זה במיליון דרכים שונות, חלקן מטעות מאוד.

בחירת פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר 4 (נתוני המסחר של רוברט אדקוק)

ל- eToro כלים אנליטיים מצוינים ומשדרת במדויק את ביצועי הסוחרים.

פלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר שיש שם מספקות לך נתונים סטטיסטיים המשקפים את הסיכוי של כל סוחר להצלחה בהתבסס על תוצאות העבר, ואילו הגרועים שבהם מנסים לשאוב את ביצועי הסוחרים שלהם כדי למשוך מכונות צילום לא מוכנות. כפי שדנו במאמרנו “כיצד לבחור את הסוחרים החברתיים הטובים ביותר“, נתונים סטטיסטיים כמו” אחוז עסקאות רווחיות “הם הרינג אדום מכיוון שהם אפילו לא מעידים מעט על הרווח שהסוחר אכן צבר במשך תקופה מסוימת.

בעת בחירת פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר עבורך, חפש פירוט פורטפוליו מפורט, אשר מראה לך באילו מכשירים הסוחר משקיע וכמה מגוון התיקים שלהם, כמו גם אינדיקטור אמין לסיכון, כמו ציון סיכון, כמו זה גורם יכול להיות די קשה להעריך לבד.

כלים לפלטפורמה למסחר חברתי

כמו מסחר ידני, פלטפורמות מסחר חברתי מגיעות עם קבוצות שונות של כלי מסחר חברתיים שיכולים לעשות את ההבדל בתוצאת המסחר שלך. רוב אלה קשורים לניהול פעילויות המסחר בהעתקה לאחר שכבר בחרתם את הסוחרים שברצונכם להעתיק. אמנם, פונקציית חיפוש טובה עם הרבה משתנים שונים היא כלי חשוב ביותר בפני עצמו.

כלי אחד כזה, באופן מפתיע שלא נמצא במספר רב של פלטפורמות סחר חברתי, הוא תחזית לאיזה גודל סחר אתה יכול לצפות כשאתה מקצה כמות מסוימת של כספים להעתקת סוחר. זה אולי נראה כמו פרט גרידא, אך למעשה, זה יכול להיות בעל השפעה רבה על החלטתך כמה כסף להשקיע בסוחר מסוים. לדוגמא, אם חשבת להעתיק מישהו בסכום של 100 $ וההתחזית אומרת לך שעם השקעה זו אתה יכול לצפות לגודל מסחר ממוצע של 0.5 $ בלבד, אתה עלול להתפתות לגייס את סכום ההשקעה שלך, או למצוא סוחר אחר להעתיק..

בחירת פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר 5 (ילד עם מפתח ברגים)

האם המתווך המסחרי החברתי שלך מצייד אותך בכלי המסחר המתאימים?

כלי חשוב נוסף הוא Copy Stop-Loss. בדיוק כמו הזמנת Stop Loss רגילה, כלי זה מאפשר לך להציב מגבלה על הסכום שאתה מוכן להפסיד בהעתקת כל סוחר אחד. זוהי דרך בטוחה להגן על לפחות חלק מסכום ההשקעה שלך מפני שינויים בשוק ומסחר רע. פלטפורמות מסוימות מציעות גם אובדן עצירת נגררים, שדרוג ל- Copy Stop-Loss הרגיל, שמזיז את מגבלות ההפסקה להפסיק ביחס לכמות שההשקעה שלך גדלה ובכך מבטיחה רווחים שכבר צבר. באופן טבעי, בחלק מהפלטפורמות יש גם הזמנות Copy Take Profit, שהם עוד כלי שימושי שעומד לרשותך.

אחרון חביב, כלי חיוני לחיפוש הוא היכולת להשתלט על עסקאות מועתקות, ובכך לנתק אותה מיחסי ההעתקה ולהפוך אותה לעמדה מנוהלת ידנית. אם אינך מסתפק בפקוח עין על רווחי ההעתקים שלך ומי שמתכוון לפקח מקרוב על עמדות שהועתקו, כלי זה מאפשר לך לומר את דעתך אם עסקאות שהועתקו אינן לטעמך. לאחר שתנתק את המסחר תוכל להגדיל את השוליים, לערוך הזמנות עצירה או פשוט לסגור את המסחר אם אין לך אמון בעתיד. זה מעניק לך שליטה נוספת בתיק שלך, כך שלא תצטרך לשבת בחיבוק ידיים בזמן שמישהו אחר יקבל החלטות שאתה לא מסכים איתן. עם כל זה בחשבון, בדוק את שלנו ביקורות על פלטפורמת סחר חברתית – להתחיל לבחור את פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר עבורך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map