ביטקוין (BTC) לעומת ביטקוין מזומן (BCH)

כאשר ה- Blockchain הוצג לראשונה באמצעות מסמך הלבן של ביטקוין בשנת 2009 על ידי סאטושי נקאמוטו, לא היה שום ויכוח כמו ביטקוין לעומת ביטקוין מזומנים והאם אחד מהם טוב יותר מהקריפטו השני. זאת בשל העובדה כי מזומנים של ביטקוין נבעו ממזלג קשיח מביטקוין, שהתרחש בשנת 2017. מזלג קשה מונע על ידי קהילת הכרייה וקורה רק אם הכורים אינם יכולים להתפייס לגבי עדכון הקרוב המתייחס לעתיד. של המטבע הממוקש. משמעות הדבר היא, למעשה, מטבע אחד עוקב אחר הבלוקצ’יין החדש והמשודרג, והמטבע השני ממשיך לאורך המסלול הישן.

אז אתה יכול לתהות, איזה שדרוג גרם לחילוקי דעות לגבי הדרך הפוטנציאלית של ביטקוין ומה זה ביטקוין מזומן?

התשובה טמונה בטרילמת הבלוקצ’יין, מונח שאביו של מייסד את’ריום ויטאל בטרין, המתאר את האתגר בפיתוח טכנולוגיית בלוקצ’יין המציעה מדרגיות, ביזור וביטחון, מבלי לפגוע באף גורם למען האחר..

לְמָשָׁל. ויטליק עצמו מאמין שברמה היסודית, חסימות יכולות להשיג רק 2 מתוך 3 מהתכונות הללו בו זמנית.

ביטקוין לעומת ביטקוין מזומן

בואו נראה אם ​​הביטקוין ישאר שורי או נחזור לדובי שובביטקוין (BTC) לעומת ביטקוין מזומן

אמרו כי ביטקוין למשל היה מבוזר ומאובטח, אך חסר משמעותיות בהרחבה, שכן רשת הביטקוין יכלה לעבד רק עסקה אחת לשבע שניות. בהשוואה לויזה, שמעבדת 1,700 עסקאות בשנייה, מהירות העסקה של ביטקוין היא איטית מדי בכדי לאפשר שימוש נרחב ואימוץ בהמוניה..

לפיכך, בריכות כרייה עיקריות המייצגות כמעט 90 אחוז מכוח המחשוב של ביטקוין הצביעו על שימוש בטכנולוגיה הידועה כעד מופרד (SegWit) ביולי 2017. העדכון נועד להקל על בעיית הגבלת גודל הבלוקצ’יין כדי להפחית את מהירות העסקה. זה מושג על ידי פיצול העסקה לשני פרגמנטים, הסרת החתימה (נתוני “עדות”) מהבלוק והוספתה כמבנה נפרד בסוף. החלק המקורי ימשיך לכלול את נתוני השולח והמקלט, ומבנה ה”עד “החדש יכיל סקריפטים וחתימות. חלק הנתונים המקורי ייספר כרגיל, אך קטע “העד” ייספר בתור רבע מגודלו האמיתי..

כל רשומה של יחידת ביטקוין נקראת “בלוק”, וכל הבלוקים מאוחדים יחד ברצף באמצעות חשיש קריפטוגרפי בבלוק הקודם ואחסון תפוקתו בבלוק הבא. זה יוצר את הבלוקצ’יין, שהוא בעצם רק שרשרת של בלוקים.

אסור לבלבל בין Segwit לבין Segwit2x, המזלג הקשיח שהיה מגדיל את גודל החסימה ל -2 מגה בייט, אך בוטל בגלל חוסר הסכמה..

SegWit פותר את יכולת הביצוע של Transaction ובכך מאפשר לרשת Lightning, פתרון קנה מידה מחוץ לרשת, ולפתור את בעיית קנה המידה על ידי אפשרות למספר בלתי מוגבל כמעט של עסקאות מיידיות בתשלום נמוך. רשת הברק היא פרוטוקול תשלומים הפועל על גבי מטבע קריפטוגרפי מבוסס בלוקצ’יין (כמו ביטקוין). זה מאפשר עסקאות מהירות בין הצמתים המשתתפים וקודם כפתרון לבעיית המדרגיות של ביטקוין. הוא כולל מערכת עמית לעמית לביצוע תשלומי מיקרו-מטבעות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות רשת של ערוצי תשלום דו-כיווניים מבלי לאשר את החזקת הכספים. יישום רשת הברק מפשט גם החלפות אטומיות, המאפשרות החלפה של מטבע קריפטוגרפי זה למשנהו ללא שימוש במתווכים, כגון חילופי חילופי ערכים..

סכסוכים מתמשכים סביב הטכנולוגיה של ביטקוין עסקו בבעיה מהותית זו של קנה המידה והגברת המהירות של תהליך אימות העסקה. ישנם שני פתרונות עיקריים לבעיה זו: או להקטין את כמות הנתונים שצריך לאמת בכל בלוק, וכך ליצור עסקאות מהירות וחסכוניות יותר, או להגדיל את גושי הנתונים, כך שניתן יהיה להוסיף יותר מידע. יעובדו בו זמנית.

מה זה ביטקוין מזומן?

הביטקוין מקפץ חזרההביטקוין מקפץ חזרה

Bitcoin Cash הלך בדרך הפוכה, ושדרג את גודל החסימה מ- 8MB ל- 32MB ב -15 במאי 2018. הכורים שלה סברו כי פתרון המדרג מונע מביטקוין להיות “מערכת עמיתים לעמית” אשר סותרת את התנאים המקוריים האמורים העיתון הלבן, ששוחרר על ידי סאטושי נקאמוטו בשנת 2009. בנוסף, הכורים מצאו כי התהליך מאחורי SegWit חסר שקיפות שעלולה לערער את הביזור והדמוקרטיזציה של הביטקוין.


זה גרם למזלג קשה באוגוסט 2017, שיצר מטבע חדש: ביטקוין מזומן. העלייה בגודל החסימה של ביטקוין קאש נועדה לזרז את שיטת האימות, עם רמת קושי ניתנת לשינוי כדי להבטיח את הישרדות הרשת ומהירות אישור העסקה, ללא קשר למספר הכורים התומכים בה. זה, כמובן, עורר סערה בשאלה האם האבטחה של ביטקוין מזומנים נותרה מובטחת.

בסופו של דבר Bitcoin Cash יכול לעבד עסקאות בפחות משלוש דקות. עם זאת, האבטחה של הבלוקצ’יין של Bitcoin Cash נותרת מוטלת בספק.

התומך העיקרי של ביטקוין קאש הוא רוג’ר ור, דמות מאוד בולטת ושנויה במחלוקת בעולם הבלוקצ’יין. הוא הבעלים של הדומיין bitcoin.com ומתייחס לביטקוין קאש כאל הביטקוין האמיתי מכיוון שהוא סבור שפתרון הגודל נוגד את הרעיונות המקוריים של סאטושי נקאמוטו, כפי שפורסם בעיתון הלבן..

איך ממירים ביטקוין מזומן לביטקוין?

הדרך הפשוטה ביותר היא לפתוח חשבון ב- Coinbase.com, בורסת מטבעות. לאחר ההרשמה תוכלו למכור ישירות את הביטקוין שלכם עבור ביטקוין מזומן.

מטבעות קריפטו ביצעו הבוקר מהלך שורי פתאומי

האם עלי לקנות ביטקוין או ביטקוין מזומן?

זה תלוי במה שאתה מאמין. עובדה שטרילמת הבלוקצ’יין טרם נפתרה ותומכי קנה המידה הם מאוד אופטימיים או בורים לגבי העובדה שפתרונות קנה המידה של ביטקוין אינם מתאימים בהכרח לרעיון המקורי של מערכת מזומנים מעמית לעמית. זה תלוי גם באילו סיבות אתה קונה ביטקוין, אם להרוויח רווחים כספיים, להתגונן כנגד סוגים אחרים של נכסים, כתחליף דיגיטלי לזהב או כדי לתמוך ברעיון אידיאליסטי של כסף בריא..

נכון לעכשיו, BCH היא בין המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר לפי שווי שוק.

האם אוכל לקנות ביטקוין מזומן בהודו?

כן, על ידי מעבר לכתובת Coinmama.com.

מהי הדרך הפשוטה ביותר לקנות ביטקוין מזומן?

בזמן כתיבת שורות אלה, Coinbase נותרה הדרך הפשוטה ביותר לקנות ביטקוין מזומן. אבל חלופה מאוד פשוטה היא לבקר ב- Bitcoin.com. אם אתה רוצה לקנות ביטקוין מזומן, זה הגיוני לתמוך בתומך הראשי שלו רוג’ר ור, על ידי ביקור בדומיין שלו Bitcoin.com.

ראוי לציין כי רוג’ר ור עשה הימור ציבורי בשנת 2013 על כך שביטקוין יחצה 1,000,000 $.

קרא עוד:

מה זה מטבעות קריפטוגרפיים?

10 המטבעות המובילים

בועת הביטקוין

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map