הצבר ההיברידי של פרוטוקול אוריון מגשר על הפער בין CEX ל- DEX

פרסומת פמקס

הזרמת הון משמעותית נכנסה למרחב הקריפטו בשנים האחרונות, אם כי תחרות עזה על נזילות הותירה את השוק מקוטע, עם גישה מלאה למגוון הנכסים הדיגיטליים הקיימים נושא מתמשך.. 

כתוצאה מכך, נאלצו המשתמשים לסמוך על בורסות דומיננטיות גדולות בכספיהם כדי לגשת לצמדי הנזילות והמסחר הרצויים, מה שהותיר אותם חשופים לפריצות ולסיכון של הצד הנגדי. מצד שני, Defi הופיעה, ומספקת פתרונות חליפין מבוזרים חלופיים לגישה לשווקי הצפנה תוך שמירה על משמורת, אם כי חסרים נזילות, זוגות מסחר וחווית משתמש של יריביהם הריכוזיים..

ניסיונות לצבור נזילות מקוטעת זו נעשו בחזיתות ריכוזיות (CEX) וגם מבוזרות (DEX). צוברים של CEX כמו Tagomi מספקים נוחות רבה יותר ונגישות שוק מרובת שרשראות על ידי איגירת נזילות מרכזית בבורסה ללא צורך במספר חשבונות. עם זאת, הם חסרים פוטנציאל פעולה הדדי של defi ועדיין משאירים משתמשים חשופים לאותם סיכוני פריצה משמורתית וצדדים נגדי. צוברי DEX כמו 1 אינץ ‘צמחו לפופולריות שלהם, ועזרו להקל על חלק מבעיות הנזילות ויתרון של יכולת פעולה הדדית. עם זאת, הם אינם מספקים נגישות מרובת שרשראות בעיקר מבוססת ERC20, ומתקשים להתחרות על מחזורי המסחר והחלקה. פרוטוקולי החלפה הם אלטרנטיבה פופולרית נוספת, אם כי לעיתים קרובות אינה גדולה מספיק בכדי להתאים אותה לביקוש, ולפתוח אותם למניפולציה.

בנוי על צובר הנזילות המתקדם ביותר שאי פעם פותח, פרוטוקול אוריוןהפתרון ההיברידי פותר כמה מהנושאים הגדולים ביותר ב- defi על ידי צבירת הנזילות של שוק הקריפטו כולו לפלטפורמה מבוזרת אחת. זה איפשר פיתוח של אוריון טרמינל ומוצרי defi אחרים הן לצרכנים והן לעסקים במרחב.

שער צרכני מבוזר לנזילות CEX ו- DEX

מוצר הצריכה הדגל של אוריון, טרמינל אוריון, הוא השער המבוזר הראשון לאגרגטור ההחלפות של קריפטוגרפי היברידי של אוריון פרוטוקול, שהושק בדצמבר. טרמינל אוריון מבקש להשלים ולא להתחרות עם השירותים הקיימים, ומספק נקודת גישה מועילה הדדית שיכולה לצבור את נזילות, פנקסי ההזמנות וזוגות המסחר של כל CEX, DEX ובריכת החלפות גדולה למסוף מסחר מבוזר אחד. היא מציעה יותר מסתם אסימוני ERC20, עם הגמישות להקל על סחר בין שרשראות בעתיד.

מנוע התאמת ההזמנות שלה, הממשק המוכר ומערך כלי המסחר המתקדם שלו מתחברים למאות פלטפורמות CEX ו- DEX מובילות עם למעלה מ -10,000 זוגות אסימונים, ומאפשרים למשתמשים להתחבר ולסחור ישירות מהארנק שלהם מבלי לוותר על שליטה, נתונים או משמורת פרטיים. של נכסים. טרמינל אוריון מבטיח ביצוע יעיל וניתן להרחבה של הזמנות והזדמנויות ארביטראז ‘על ידי צבירת ספרי ההזמנות מבלי להזדקק לניווט בתהליכי KYC או לניהול חשבונות בורסה מרובים.. 

זה עובד על ידי שילוב של פרוטוקול צבירת הנזילות של אוריון עם רשת מבוזרים מבוזרת כדי לספק ביצוע והסדר הזמנות שאינן משמורניות תוך גישה לנזילות גדולה יותר מהבורסות הגדולות כדי לספק את המחירים הטובים ביותר, המרווחים הנמוכים ביותר והחלקה מינימלית. תיווך מבוזר ייחודי זה מתאפשר באמצעות “הוכחת מתווך מוסמכת“(DPoB) מנגנון ממשל, המשתמש באסימון המקורי של פרוטוקול אוריון, אורן.

רשת המתווכים משתמשת בחשבונות בורסה מאומתים משלהם תוך כדי הפעלת תוכנת המתווכים של אוריון לביצוע עסקאות אוטומטית ממצב הנזילות המופעל על ידי חוזים חכמים של אוריון פרוטוקול ו אורן הימור. על הברוקרים להפקיד את ORN כדי להשתתף ולהרוויח תגמולי ORN מדמי מסחר בגין ביצוע הזמנות אלה. Stakers שאינם מתווכים יכולים להצביע להאציל לברוקרים על סמך ההטבות המשותפות המוצעות, לקבל הנחות בדמי המסחר של אוריון טרמינל ולקבל גישה לתכונות מתקדמות. ההימור הלא-אינפלציוני הזה הופך את DPoB ליעיל ולהרחבה להפליא, והוא בנוסף לאוריון המתמשך כריית נזילות הזדמנויות ויוזמה שלפני ההערכה שרצה לפני השקת המונטה.

זהו רק השלב הראשון עבור אוריון טרמינל, עם מאפיינים נוספים הכוללים הלוואות, מסחר בשוליים, תעודות סל ממונפות, נגזרים, ניירות ערך, והימור של סוגי נכסים אחרים המתוכננים במפת הדרכים. בהמשך, אוריון הלוואות יצטבר אפריל הלוואות מספקים מרכזיים ומבוזרים כדי להבטיח שלווים ומלווים יוכלו לגשת לתעריפים הטובים ביותר. לאחר מכן אוריון מרגין תאפשר ליצור הזדמנויות מרווח שהופרעו בעבר בפלטפורמות DEX, על ידי צבירת הנזילות והעומק של חילופי מרכזים באמצעות ביצועים מבוזרים..

מערכות אקולוגיות ארגוניות מבוזרות וקיימות

Orion Enterprise מספק גם פתרונות נחוצים לעסקים במרחב. אוריון קבעה תוכניות למספר מוצרים ארגוניים, כולל אורקלים, ערכת השקה של DEX, תוסף להגברת נזילות לבורסות, ווידג’ט לסחר ארגוני עבור פרויקטים של קריפטו עם לקוחות שאינם קריפטו. אלה יסייעו לעסקים לבנות מערכות אקולוגיות מבוזרות וקיימות, שיספקו את הנזילות, הנגישות והצמיחה הדרושים להן כדי להצליח.


ה אורקל מחיר אוריון יספק פיתרון אורקל עמיד למניפולציה עקב גזירת מחירים מכל פנקס הזמנות בשוק, החיוני למוצרי defi חיצוניים במניעת ניצולים על ידי חוסר יעילות בעבדות מחירים..

ה ערכת DEX של אוריון יאפשר לחסימות לבנות DEX חסכוני משלהן, ספציפי לשרשרת שלהן תוך מספר שעות, עם תוסף להגברת נזילות להתחבר לכל מקור שוק מרכזי או מבוזר כדי לשפר את עומק פקודות ההזמנות ואת הנזילות.

ה יישומון סחר ארגוני של אוריון יספק גם דרך יעילה לשרת לקוחות שאינם קריפטו ולבטל את המחסום בין אסימונים ללקוח. זה מבצע אוטומציה של רכישות אסימון ישירות באמצעות ניתוב הזמנות לתשלום מיידי או לספק אשראי עבור שירותים, מבלי שלקוחות יצטרכו לטפל באסימון עצמו..

בנוסף לייצור דמי רשת לסטייקרס וברוקרים, דמי רישוי ממוצרי ארגונים אלה משותפים גם עם המתווכים בהתאמה באסימונים של ORN, מה שמסייע לעודד את המשתתפים ולהבטיח את קיימות המערכת האקולוגית.. 

פתרון נזילות, נגישות, משמורת ומדרגיות

כל פיתרון הבנוי על פרוטוקול אוריון מטפל בנושאי נזילות, משמורת, נגישות ומדרגיות באמצעות פלטפורמה אחת.

הגישה לשוק הקריפטו לא אמורה להיות קשה, ופיצול לא אמור להרתיע את האימוץ. מימון מבוזר לא יצליח בכך שהוא יפריד את עצמו לחלוטין מפלטפורמות ריכוזיות, אלא על ידי מציאת דרך לשתף איתם פעולה בכדי לספק פתרונות היברידיים מבוזרים שאינם משמורת, הנהנים מהנזילות והסקלביליות שהם מציעים..

פרוטוקול אוריון הוא הפרויקט המוביל שעושה בדיוק את זה, ובאמצעותו האציל אינטראקציה עם פלטפורמות מרכזיות לעסקי תיווך. מתווכים ששמחים להחליף את הסיכונים הנלווים כנגד מנגנוני התמריצים המובנים ולספק למשתמשים גישה מבוזרת ליתרונות של עולמות ה- cefi וה- defi כתוצאה מכך..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map