banner
banner

אלה ברזי הביטקוין המתגמלים ביותר בספטמבר 2020

ברזי ביטקוין

ברזי ביטקוין הם דרך קלה להשיג ביטקוין ביחידות הקטנות ביותר המכונות סאטושי. עבור אלה שהתעניינו במטבעות קריפטוגרפיים ובביטקוין בפרט, הם יכולים להיות דרך נהדרת להרוויח כמה קריפטוסים בחינם. חלק מהברזים רק מקצים כמויות מסוימות של סאטושי לחשבונות המשתתפים תוך זמן רב, בעוד שאחרים דורשים לבצע פעילויות מסוימות, כגון צפייה במודעות, עריכת סקרים וכו ‘..

מאמר זה מדגיש את ברזי הביטקוין המתגמלים ביותר שתוכלו להשתמש בהם בכדי להשיג כמה סאטושי בחינם, ואם אתם מסתובבים מספיק זמן, בסופו של דבר תוכלו לקבל מספיק ביטקוינים להתנסות בעסקאות BTC או לעשות דברים מעניינים אחרים שאנשי הקריפטו משתמשים בהם בביטקוין..

חלקם עשויים לדרוש שתירשם בעוד שאחרים לא. לא משנה מה האינטרס שלך, יש ביטקוין בחינם לכולם, והברזים הבאים יוכלו לענות על העניין שלך. מספיק לדבר, עכשיו בואו ניכנס לזה. כאן תוכלו למצוא את ברזי הביטקוין המתגמלים ביותר של ספטמבר 2020.

FreeBitco.in

FreeBitco.in

זהו ברז BTC שבבעלות חברת כרייה, החבר’ה האחראים להבאת ביטקוין חדשים למחזור. זה מסביר מדוע הם נותנים כל כך הרבה ביטקוין בחינם. ביטקוין בחינם מאפשר לך לקבל BTC כל שעה. יתר על כן, הוא כולל משחקים והגרלות שבועיות, מה שמוביל ליותר ביטקוין. המטבעות שלך מאוחסנים בבטחה בארנק, ודמי העסקה שלהם נמוכים במידה ניכרת.

אם תישאר מספיק זמן כדי להרוויח עד 30,000 סאטושי, תתחיל להרוויח ריבית יומית מורכבת של 4%. הם גם מתגמלים אותך בנדיבות עבור הפניות, כלומר אם תשתף את קישור ההפניה שלך עם החברים שלך והם ישתמשו בו כדי להירשם, תקבל תגמול של 50% מהרווחים השעתיים שלהם ו- 25% ממה שהם מרוויחים בריבית. עם 18 מיליון משתמשים בברז הביטקוין הזה ולפחות 10 מיליון משתמשים בכל חודש, אתר זה לא יכול להיות יותר לגיטימי.

בונוס ביטקוין

בונוס ביטקוין הוא ברז נהדר של BTC בשל העובדה שאינך צריך לחכות זמן מה לאחר סיום המשימה כדי להתחיל מטלה נוספת. מבחינת ברז זה, אתה יכול להתחיל במשימה חדשה ברגע שתשלים אותה, ובכך לא מגביל את הרווחים שלך. תדירות התשלום מצטמצמת גם ל -15 דקות במקום המרווח של שעה שיש לברזים, כך שתוכל להרוויח לעתים קרובות יותר מאחרים.

אתה יכול לקבל עד 5,000 סאטושים לכל תביעה עם ריבית יומית אוטומטית של 5%. זה מבטיח שהרווחים שלך מוכפלים כמעט ולא עושים כלום. הם מציעים גם בונוס הפניה של 50% לכל החיים לכל מי שנרשם עם קישור ההפניה שלך, ואתה יכול למשוך את הרווחים שלך בכל עת ללא עלות..

FreeBitcoins.com

זהו עוד ברז ביטקוין מתגמל מאוד שנבנה תוך התחשבות במתחילים חדשים. אם אתה חדש בתחום הקריפטו ומחפש להרוויח קצת ביטקוין בקלות, זה המקום בשבילך. אם כי בעיקר עבור Bitcoin, הברז מציע כעת כמה Clamcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, DigiByte ו- מונרו.

FreeBitcoins.com מוכיח שניתן להרוויח ביטקוין בצורה מהנה על ידי משחק משחקים, ואינך צריך להירשם לחשבון. זהו אחד הבודדים שמוותרים על ביטקוין שלם רק עבור ביקור באתר כל עשר דקות. דבר מגניב אחד עם אתר זה הוא שהוא לא מאפשר לך רק להרוויח כמה מטבעות קריפטוגרפיים, אלא גם נותן לך את היכולת להחליף מטבעות בקלות בתוך הברז מבלי שתצטרך ללכת לבורסה. זה לא יכול להיות יותר ידידותי למתחילים.

מה עוד? אתה מרוויח עמלה של 50% עבור כל חבר אליו אתה מתייחס ויכול למשוך את הרווחים שלך בכל עת לארנק שלך ללא תשלום.

חייזרי ביטקוין

חייזרי ביטקוין הוא אחד מברזי הביטקוין המשתלמים ביותר במרחב הקריפטו. משתמשים יכולים להרוויח פרס של עד 4000 סאטושי על ידי משחקים ופעילויות אחרות באתר.

יש לו גם גרסה ניידת למכשירי Android ו- iOS. זה נותן לך את החופש להמשיך להרוויח ביטקוין בחינם בדרכים בכל מקום שאתה נמצא כל עוד אתה נמצא עם הטלפון הסלולרי שלך. הברז מתגמל משתמשים על בסיס שעתי, כך שתוכל להרוויח כמות נכבדה של ביטקוין מדי יום.

ירח ביטקוין

ירח ביטקוין הוא בין ברזי הביטקוין המתגמלים ביותר. כמו freebitcoins.com, הוא מציע תגמולים ב- Ethereum ו- Litecoin בנוסף לביטקוין. ברז זה נותן למשתמשים את החופש לבחור באילו מטבעות קריפטוגרפיים יקבלו תגמולים.

ישנם בונוסים רבים על הברז, והמשתמשים יכולים לתבוע תגמולים כל 5 דקות. דבר מגניב נוסף בברז זה הוא שיש לך חופש להחליט באיזו תדירות אתה תובע תגמולים. ככל שתישאר זמן רב יותר בכל מפגש, כך אתה טוען יותר ורק אתה יכול להחליט כמה זמן אתה נשאר.

סיכום

אלה ברזי הביטקוין הטובים והמתגמלים ביותר שיכולנו למצוא, ואם אתה מחפש היכן להרוויח קצת ביטקוין בחינם, אל תחפש עוד.

תמונה מוצגת: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me