banner
banner

סקירת BitBargain

קריפטוסים

מידע נוסף

  • 1% מוכר, דמי קונה לפי דמי מסחר של מוכר
  • [email protected] דוא”ל

שוק היעד

  • הממלכה המאוחדת

לְהַפְקִיד

  • בנק תיל, Neteller, Paym, Pingit

מטבעות

  • ליש”ט

יתרונות

  • קל ומהיר
  • בחר מתווך משלך מרשת המוכרים הגדולה
  • קנה בהעברה בנקאית מקומית בבריטניה

חסרונות

  • הקונה משלם פרמיה
  • נזילות על בסיס רשת מוכרים

סיכום

בשל מספר גורמים, שוק הביטקוין בבריטניה פיתח שוק עמית לעמית בו קונים ומוכרים מעוניינים מחוברים ישירות זה לזה להמרה מסחרית. BitBargain הוא אחד מהשווקים הגדולים ביותר, המשמש כמתווך וכנאמנות להקל על אבטחת עסקאות. משתמשים נהנים ממגוון אפשרויות תשלום מקומיות ומסחר מהיר, אך הם יכולים לצפות לשלם פרמיה שכן עמלות נוספות הנקלטות על ידי מוכר הביטקוין – העברות בנקאיות בינלאומיות, שערי חליפין ודמי מציאת סיביות – מתומחרות במחיר המכירה..

בִּטָחוֹן

BitBargain נועד להקל על החלפת עמיתים לעמית של ביטקוין, ואין להשתמש בו לאחסון מטבעות. למשתמשים נוצר ארנק עם ההרשמה אליו יזוכו רכישות, bitbargain מתעקש ביותר שיש להעביר מטבעות קנויים מיד לארנק חיצוני. משתמשים יכולים להגדיר זיהוי של שני גורמים בכדי לאבטח כניסה. עם זאת, זה לא מגן מפני סיכון בצד השרת. במילים של bitbargain – “אם האתר היה אמור לרדת אי פעם, לא תהיה לך גישה למטבעות שלך. אם האתר נפרץ, אתה מאבד את המטבעות שלך לנצח. ” מסיבה זו גובים דמי אחסון של 1% לאחר שבוע, בכל שבוע, עבור כספים המוחזקים ב- BitBargain. זה לא אמור להיות שיטה ערמומית לתפוס כספי לקוחות – אלא הם לא רוצים את האחריות להחזיק מטבעות לקוחות, והמס משמש כהרתעה חזקה מפני לקוחות שעושים זאת. עבור מוכרים, אשר חייבים לשמור על נזילות בפלטפורמה לצורך עיבוד מהיר של הזמנות רכישה, דמי אחסון אלה מוותרים.

גרביטאס

BitBargain הייתה השוק הראשון בבריטניה להעברות בנקאיות מיידיות, ואספה מסד נתונים של 85,000 משתמשים, עם קרוב ל -7,000 מאומתים לחלוטין. מבחינת נפח המסחר, BitBargain עוקב אחר מקומי-ביטקוין בלבד בשוק הבריטי, עדות לקהילה הגדולה והפעילה שנבנתה לאורך השנים. Bitbargain מציע הוכחה קריפטוגרפית בזמן אמת לעתודות כדי להוכיח שכל מטבעות הלקוחות מוחזקים, ואין אסטרטגיית מילואים חלקית..

פתיחת חשבון

לאחר הגדרת שם משתמש וסיסמה, רוב המשתמשים רשאים לרכוש כמות מוגבלת של ביטקוין מבלי לספק מידע אישי נוסף. העלאת המגבלות מחייבת העלאת מסמכי KYC הסטנדרטיים כולל תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה, שטר אחרון, הצהרת בנק או מסמך רשמי אחר המציג בבירור כתובת ושם נוכחיים, ותמונת סלפי המחזיקה בתעודת הזהות יחד עם פיסת נייר שעליה “מציאת ביט” כתוב.

איך עובד BitBargain

Bitbargain מספקת את המסגרת לקנייה ומכירה של ביטקוין ישירות בין קונה למוכר. המערכת שלהם מעודדת זמני סחר מהירים – ארבע דקות מההתחלה ועד הסיום בממוצע – תוצאה של תמריץ לפעולה מהירה באמצעות מערכת מוניטין, כמו גם מנגנון מסחר מעוצב היטב המחזיק את היד של הקונה והמוכר גם בכל שלב של תהליך כדי להבטיח השלמה מהירה. Bitrating – מערכת ניהול המוניטין של Bitbargain Bitbargain מעסיקה מערכת מוניטין שמקצה bitrating לכל הקונים והמוכרים. הקמה ושמירה על bitrating טוב מאוד חשובות – עבור קונים, מוכרים רבים לא יעשו עסקה עם קונה עם bitrating גרוע. עבור המוכרים, השפעות ביטרציה חזקות שבהן תוצב הצעה בדף הרישום “קנה btc”, והיא גורם חשוב עבור הקונים בבחירה עם מי לבצע עסק. ציון ביטרייטינג זה הוא בסולם שבין 0-100, ומייצג את ההסתברות שקונה או מוכר מסוים ישלים עסק ללא בעיות. על פי bitbargain, הרשמה חדשה ישנה קצת ערך של 50 – או במילים אחרות, קיים סיכוי של 50% שמסחר יושלם ללא הנפקה. דירוג הסיביות משופר באמצעות אימות חשבון, השלמת עסקאות בהצלחה, ובדרך כלל להיות אזרח טוב לעסוק בסיביות. רכישת ביטקוין בביטקוין BitBargain, Litecoin ו- Namecoin זמינה לרכישה בקטע Buy BTC, נגישים מסרגל הניווט העליון. כברירת מחדל, ההצעות ממוינות לפי מוכר ולפי מחיר ומוניטין, אך קונים יכולים לסנן את התצוגה לפי כמות המטבע הרצויה ואמצעי התשלום המועדף. ישנן מספר אפשרויות תשלום מקומיות זמינות, כאשר כל המוכרים מציעים העברה בנקאית מקומית בבריטניה – שיטת העסקה הזולה ביותר שיש – ורבים מציעים את Pingit, Paym ו- RBS / Natwest PYC, שבדרך כלל מוסיפים כ -3% למחיר המכירה. לאחר שקונה איתר את ההצעה המועדפת עליו, לחיצה על כפתור “קנה עכשיו” תפתח חלון המפרט את המחיר, אפשרות התשלום וזמן המסחר הממוצע של המוכר. אם הכל בהתאם לדרישות הקונה, לחיצה על כפתור “התחל לסחור עכשיו” תשלח הודעת טקסט פנימית למוכר, שיש לו 200 שניות לאשר את מוכנותם לבצע. בנקודה זו, הביטקוין הרצוי יונח מחשבון המוכרים לשירות הנאמנות של bitbargain, ותיבה עם פרטי החוט של המוכר – או הפרטים של כל אפשרות תשלום שהוסכם עליה – מוצגת למשתמש. לאחר שליחת הכסף, לאחר מכן הקונה צריך ללחוץ על כפתור “התשלום נשלח”, שיודיע למוכר לבדוק את התשלום הנכנס. לאחר שהמוכר אישר את קבלת התשלום יקבל הודעה על bitbargain והמטבע הרלוונטי ישוחרר לארנק הקונה. מכירת ביטקוין בביטברגין מתווכים המעוניינים למכור מטבע ב- bitbargain חייבת לעבור תהליך בקשה הכולל מעבר של בדיקת מוכר והשלמת אימות חשבון bitbargain הכולל. לאחר שנרשמת לתוכנית המוכר, התהליך הוא בעצם המראה ההפוך מקניית ביטקוין – פשוט רשום את המחיר שבו תרצה למכור, אפשרויות התשלום המקובלות ואז המתן לקונה שיעסוק. חשוב לוודא שאתה מסמן את עצמך במדויק או במצב לא מקוון, מכיוון שלא יגיב לקונים במסגרת SLA של 200 שניות יביא לציון מוניטין נמוך יותר. לאחר שנכנסת למסחר, המטבע הרלוונטי יועבר מחשבונך לנאמנות. לאחר מכן יש לרוכש 30 דקות להעביר את הכספים לחשבונך – אי ביצוע זה יביא להחזרת המטבע שלך מהנאמנות, וציון המוניטין של הקונה יסבול..

תמיכה ב- Bitbargain זמינה באמצעות דוא”ל וצ’אט מיידי, ובדרך כלל ניתן לצפות לתגובות תוך דקות ספורות.

עמלות

יש עמלה בשיעור של 1% על המוכרים, מה שמפצה מציאת סיביות על השימוש בשוק שלה ובשירותי נאמנות. בצד הקונה, אין עמלה מעל המחיר הנקוב, אולם המחיר כולל פרמיה כלשהי שקבעה המוכר לכיסוי עלויות העסקים שלהם..

BitBargain לא יכול להיות בשבילך אם:

אתה לא גר בבריטניה.

Bitbargain הוא מוצר שתוכנן עם התחשבות בשוק בריטניה, המציע אמצעי לרכישת ביטקוין בסביבת בנק לא ידידותית. אם אתה גר מחוץ לבריטניה אינך זקוק לשירות מסוג זה, ומוטב לך לבחור אחת מחילופי הביטקוין הטובים ביותר מתוך הרשימה המובילה שלנו..

אתם מתכננים לבצע רכישות גדולות יחסית.

תמורת סכומים קטנים, עמלת התשלומים הבנקאית תקזז את העמלות הנמוכות יותר באופן שולי שתוכלו לקבל מחליפות באמצעות בנקאות שאינה בריטניה. ברכישות גדולות המצב בדיוק הפוך. מתכננים מסחר פעיל? כנראה הכי טוב להעביר את הביטקוין שלך לבורסה גלובלית נזילה כמו bitfinex. בדוק את כל האפשרויות לרכישת ביטקוין בבריטניה.

שורה תחתונה

BitBargain מציעה שוק נוח ביותר לסחר בין עמיתים לעמית בביטקוין. אפשרויות תשלום מקומיות מוצעות, ומספר עצום של מוכרים וקונים הוביל לתמחור תחרותי. תוך שמירה על ממשק פשוט ואינטואיטיבי, הקונים יכולים לבחור עם מי המוכר לעבוד, בניגוד למקרה עם, למשל, קטנוני.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me