דברים שכדאי לדעת לפני שנסחר ב- Binance

בינאנס חילופי הדברים מניבים חדשות גדולות כמעט כל שבוע. לאחרונה השיקה Binance בורסה מבוזרת משלה במיינט לפני המתוכנן. המסחר בפלטפורמה החדשה אמור להתחיל בימים הקרובים. ל- DEX שלהם יש סיכוי מוצק לעקוב אחר ההובלה של חברת האם שלה Binance ולהיות מובילה בתחום שלה. המוצר העיקרי שלהם הוא חילופי הקריפטו הגדולים ביותר מבחינת משתמשים יומיומיים ונפח מותאם ב- Coinmarketcap. במאמר של היום, אנו נבדוק את מה שהפך את החליפין הצעירים יחסית לדמות מרכזית בקריפטומרקט.

מבוא לביננס

פלטפורמת Binance הפכה לזמינה למשתמשים בספטמבר 2017. בתחילת דרכה, מטה החברה היה בסין, אך מאז עברה את המשרד הראשי בטייוואן ופתחה משרדים ברחבי העולם. Binance הייתה הבורסה הראשונה שהשיקה מטבע מטבע משלה, BinanceCoin (BNB), כאשר שווי השוק עלה על 3 מיליארד דולר נכון לרגע כתיבת שורות אלה..

כיצד להתחיל לסחור?

אין צורך בהליך KYC כדי להתחיל לסחור ב- Binance. אתה רק צריך לספק דוא”ל, לבחור סיסמה מאובטחת וכולכם מסודרים. ל- Binance ממשק ידידותי וחבילה רחבה של כלים. גם סוחרים מזדמנים וגם מקצוענים ייהנו מסחר ב- Binance ולא יחסר להם כלים טכניים לניתוח.

הבורסה מספקת יותר מ -400 זוגות קריפטוגרפיים למסחר. סוחר עשוי גם להיות מופתע לטובה עם מגוון רחב של מטבעות BTC, ETH, USDT, TUSD, USDC, BNB ו- PAX כמטבעות הצעת מחיר. BTC ו- ETH נסחרות כנגד 150 ו -140 מטבעות בהתאם. לכן, רוב המטבעות שאתה מחזיק בוודאות יהיו זמינים למסחר ב- Binance.

עמלות מסחר

אחד הדברים הרבים שמושכים סוחרים לבינאנס הוא העמלות הנמוכות שלה. עמלת המסחר הרגילה היא 0.1%. אתה יכול אפילו לקבל הנחה של 25% עליו אם אתה משתמש במטבע BNB לתשלום עמלה. עבור היקפים גדולים, העמלה עשויה לרדת ל -0.015% עבור יצרנים ו -0.03% עבור נוטלים. טיפ: אם יש לך כמה מטבעות שהיתרה הכוללת שלהם נמוכה מסכום המסחר המינימלי של Binance, אתה יכול להמיר אותם ל- BNB ולהשתמש בהם לתשלום עמלה עבור העסקאות העתידיות שלך. אפילו אלטקוין בשווי 10 סנט שלא ניתן לסחור בהזמנות רגילות יביא ערך.

דמי הפקדה ומשיכה

המרת הבינאנס אינה גובה עמלות בגין פיקדונות. יתר על כן, לאחרונה הם הוסיפו הזדמנויות מורחבות להפקדה על ידי הוספת הפקדות בכרטיסי אשראי באמצעות סימפלקס.

דמי המשיכה שונים עבור כל מטבעות הקריפטו. התייעץ עם הבורסה עבור הנתונים האחרונים. עמלת משיכת הביטקוין היא 0.0005 BTC, עבור Ethereum העמלה היא 0.01 ETH נכון לרגע הכתיבה. הסכום שתוכל למשוך מדי יום תלוי ברמת האימות של חשבון Binance שלך. באפשרותך להגדיל את מגבלת המשיכה על ידי מסירת המידע האישי המבוקש להם.

כלים נוספים עבור Binance

ברגע שתרגיש את עצמך בנוח עם הפלטפורמה, תוכל להתחיל לחקור הזדמנויות שעשויות, מצד אחד, לפשט, מצד שני, להפוך את המסחר שלך ליעיל יותר. יש להם גישה API פתוחה בה חברות רבות השתמשו בהצלחה בפיתוח שירותי מסחר חדשים.

כלי אחד כזה שעשוי לשפר משמעותית את חוויית המסחר שלך הוא בוטים למסחר אוטומטי, שמבצעים הזמנות על פי האסטרטגיה שלך 24/7. לדוגמה, עיין בשירות בוט המסחר החינמי מ TradeSanta. הם מאפשרים לך לבחור בין אסטרטגיות זמינות ולהגדיר כמות בלתי מוגבלת של בוטים לכמה שיותר זוגות שתרצה. בוטים עוזרים לך להפוך גם את השגרה לאוטומטית וידאגו למסחר שלך גם כשאתה רחוק מהצג. ברגע שתקים בוט, לעולם לא תחמיץ עסקאות.


פלטפורמה נוספת לבוטים למסחר אוטומטי היא טריאליות. Trality היא פלטפורמה לכל מי שרוצה להרוויח ממסחר קריפטו אלגוריתמי. הם מציעים כמה כלים ייחודיים באמת עבור סוחרים ליצירת בוטרי קריפטו, בדיקה חוזרת וסחר חי:

Trality Rule Builder הוא ממשק משתמש גרפי המאפשר לך לבנות את ההיגיון של בוט המסחר שלך על ידי גרירה ושחרור של אינדיקטורים ואסטרטגיות. זהו כלי מדהים למי שלא יודע לקודד אבל הוא עדיין רוצה ליצור בוט מסחר שמתפקד היטב ומייצר רווחים עקביים.

עורך קוד Trality הוא עורך קוד ה- Python Bot הקודם העולמי מבוסס הדפדפן, המציע את כל מה שסוחר מקצועי צריך בכדי ליצור אלגוריתמי מסחר מוצלחים. דבר חשוב מאוד לציין כאן הוא שעורך הקודים דורש ידע מתקדם בקידוד ולכן יתכן שהוא לא מתאים לכל הסוחרים.

בקיצור, Binance מושכת אליה מאמצים חדשים מדי יום על ידי מתן עמלות נמוכות, מגוון זוגות מטבעות קריפטוגרפיים והעלאה חלקה. הוא מתאים היטב לסוחרים מתחילים ומקצוענים כאחד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map