איפה אפשר לחוות מסחר בהדגמה: החימום של Crypto לפני המשחק

מסחר בהדגמה מאפשר לסוחרים בשוק טירונים ללמוד את החבלים בסביבה מדומה מבלי להסתכן באף אחד מההון ההתחלתי שלהם.

סחר בשוק הקריפטוגרפיה כרוך בהצלחה בכמות משמעותית של מיומנות, ריכוז והכי חשוב – ניסיון. לרוע המזל, צבירת ניסיון כוללת בדרך כלל קפיצה ראשית ולמידה בגרוש משלך. ההפסדים שסבלו סוחרים חדשים הגיעו לשיאם בתקופה זו, כאשר הידע הטכני והיסודי שלהם הוא הנמוך ביותר.

להלן חמש פלטפורמות שמקלות על סחר בשוק הקריפטוגרפים עבור עולים חדשים באמצעות מסחר בהדגמה. זה מספק הזדמנות לסחור באמצעות חשבון דמה, שבו קרנות אמיתיות אינן בסיכון.

חמש פלטפורמות המסחר בהדגמה

BitMEX

BitMEX כולל גם מסחר בהדגמה בנוסף להציע מסחר נקודתי, ממונף ותמידי בשמונה מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הגרסה של BitMEX למסחר בהדגמה, ב- BitMEX Testnet, דורשת מהמשתמשים להירשם באמצעות חשבון נפרד, אך ברגע שנכנסו אליהם יש להם גישה לחלק גדול מעזרי המסחר ההיקפיים של BitMEX, כולל היסטוריה ארוכה של צלילות עמוקות מפורטות להיבטים המסוכנים ביותר של סחר בשוק הקריפטו. 

עם ההרשמה המשתמשים ממומנים בגרסת הדגמה של 0.01 XBT – סמל התיקון של BitMEX לביטקוין. נזילות ומחירים ברשת הבדיקה עשויים להיות שונים מנתונים בבורסה החיה, אך לא ניתן להיווצר הפסדים ממשיים, והיא משמשת כדרך שימושית להתעדכן במהירות באופן פעולתה של הפלטפורמה..

eToro

עם ההרשמה ל- eToro, משתמשים יכולים לקבל גישה ליתרה וירטואלית מיידית של דולר איתה הם יכולים לבצע עסקאות הדגמה בסביבת תרגול. ב- eToro, לסוחרים יש גישה לשווקי מסחר פיננסיים שונים ומכשירים כגון זוגות מטבע, תעודות סל, CFD וסחורות. 

בעוד סוחרי הדגמה מקבלים גישה לחבילת הנתונים של eToro וכלי ניתוח השוק, חלק מהתכונות נותרות מוגבלות עד שמשתמשים מממנים את חשבונותיהם במטבע אמיתי. eToro כולל גם מסחר בהעתקים, בו משתמשים יכולים ליהנות מחוכמתם של סוחרים ותיקים על ידי בחירת אפשרות לחיקוי אוטומטי של עסקאותיהם..

בינגבון

כאשר משתמש חדש נרשם עם בינגבון, ארנק החליפין שלהם מתמלא אוטומטית בשכר של 100,000 VST (USD וירטואלי). כל אסימון מייצג דולר אמריקאי אחד, והוא המטבע המקורי של פלטפורמת המסחר של בינגבון. 

כדי להתחיל במסחר בהדגמה, פשוט בחר את מטבע ה- VST בארנק החליפין דרך התפריט הנפתח. כל העסקאות המשתמשות ב- VST מתרחשות בסביבה וירטואלית ומאפשרות למשתמשים לתרגל מסחר בנגזרים, ללמוד את ממשק המשתמש ולבדוק אסטרטגיות מסחר חדשות.

בינגבון כוללת כיום שתים עשרה נכסים דיגיטליים שניתן לסחור בהם, כולל ביטקוין, את’ריום, XRP, Chainlink, Cardano ורוב המטבעות הגדולים. מלבד מטבעות קריפטוגרפיים, בינגבון מציע גם גישה ל- FOREX, סחורות ומכשירים פופולריים אחרים במסחר פיננסי, כולל ה- S&P 500, NASDAQ-100, DJIA ו- Nikkei 225, כמו גם מסחר בהעתקים.

ניתן להשתמש במסחר בהדגמה ב- Bingbon יד ביד בעזרת כלי הניתוח החזותי של Trading View, המאפשר למשתמשים לתאר ולשרט אסטרטגיות מסחר בפירוט. ממשק המשתמש תואם לשבע שפות שונות כולל אנגלית, סינית ורוסית.


פנטזיה של אלטקוין

Altcoin Fantasy’s גישה למסחר בהדגמה רואה נרשמים חדשים שקיבלו מטבע וירטואלי בחינם לשימוש באחת מתחרויות המסחר הרגילות שלה, שפועלות ללא הרף. תמריצים בצורה של פרסי בונוס ותחרויות שונות מביאים את הסוחרים להתעניין בזמן שהם לומדים כיצד עובד המסחר בקריפטו, ומוסיפים ספין ייחודי לשימוש במסחר הדגמה מדומה..

Altcoin Fantasy מציע שפע של מידע רלוונטי לשחקנים חדשים בצורת סרטונים חינוכיים, מאמרים ודוחות מגמת מטבעות. מכיוון שמדובר בסביבת מסחר מדומה, המשתמשים יכולים לבחור מבין למעלה מ -1,400 מטבעות ואסימונים שונים מכל הנוף של קריפטו. כמו תמיד, מסחר בהדגמה הוא חינוכי בלבד, או במקרה זה, למשחק, ואינו נגרם לו הפסדים כלשהם למשתמש.

Bitsgap

Bitsgap מציע מגוון רחב של כלי מסחר שימושיים לסוחרים חדשים ומנוסים, כולל מסחר בהדגמה. לנרשמים חדשים מוענק ביטקוין מזויף אחד בו הם יכולים להשתמש ככספי התרגול שלהם במספר תרחישי מסחר פופולריים בסביבה המדומה של Bitsgap..

חשבון המסחר החינמי של Bitsgap תקף למשך 14 יום לפני שהמשתמשים מתבקשים להירשם לאחד משני דגמי המנויים הזמינים. המנוי הבסיסי עולה 19 דולר לחודש ומגביל את המשתמשים למגבלת מסחר חודשית בסך 25 אלף דולר. חשבון המקצוען עולה 110 $ לחודש, ומגבלת המסחר אינה מוגבלת ללא הגבלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map