ראיון בלעדי עם סמנכ”ל ספק שירותי כריית ענן רב תכליתי, Cryptouniverse

בראיון בלעדי לסמנכ”ל Cryptouniverse, הוא הסביר כיצד כורה אינו זקוק להשקעה גדולה בכדי להתחיל בכרייה. הוא הסביר כיצד, באמצעות Cryptouniverse, משתמש יכול להתחיל לכרות במחיר של 50 דולר בלבד [בערך].

          1. כיצד נוצר פרויקט CryptoUniverse.io? 

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 2015. תעשיית הקריפטו רק התחילה להיווצר. עבור שניים מחבריי וכרייה הייתה תשוקה. היינו מנתחים את טכנולוגיית הבלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפיים וכריית שבויים, קונים ובודקים כל כרטיס מסך שיכולנו למצוא. 

בשנת 2017, יצרנו את חוות המבחנים הראשונה שלנו. התחלנו עם שתי אסדות בלבד, אך כעבור חודשיים כבר היו לנו 54 אסדות, 10 ASICs S9, וחיכינו למסירת L3 חדשה לגמרי. באוקטובר הקמנו את חוות הכרייה השנייה. הפעלת חוות ניסויים אפשרה לנו לאסוף מספר רב של נתונים סטטיסטיים שלא יסולא בפז ולקבל מושג מה עובד ומה לא. 

2. מתי הוקמה החברה ועל ידי מי? 

יצרנו את CryptoUniverse ב- 14 בפברואר 2018 – עם אותם שני עמיתים שלי שהיו בפרויקט כבר מההתחלה. אז היה לנו צוות של 8 אנשים, אבל תוך חודשיים בלבד פתחנו משרד חדש והצוות שלנו הוכפל פי ארבעה. לאחר מכן הקמנו את כל חוויית הכרייה והסטטיסטיקה שלנו ובנינו את מרכז הנתונים הראשון המתפקד במלואו בקירישי, אזור לנינגרד. מאז אנו מתרחבים. נכון להיום החברה שלנו מונה 126 עובדים ואנחנו מיוצגים במספר מדינות.

3. אנא ספק את הסקירה הנוכחית על החברה. מה היו המטרות של יצירת CryptoUniverse?

החזון הראשוני שלנו היה להציג יותר אנשים לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין. המטרה היא לבנות אמון וליצור פלטפורמה שקופה וידידותית למשתמש בה כולם יוכלו לקבל גישה נוחה לתעשיית הכרייה. 

כרגע, CryptoUniverse מציע שירותי כריית ענן עם מגוון רחב של חוזים לכל אסטרטגיה ולכל תקציב, ומפתחים גם תכונות חדשות. אנו שמים את צרכי הלקוחות שלנו במקום הראשון, ולכן אנו שואפים לצמצם את מספר הקליקים. אחת המקדמות האחרונות היא אפשרות לבצע תשלומים באמצעות ויזה ומסטרקארד. 

4. תוכניות לחמש השנים הבאות?

מכיוון שמספר הלקוחות שלנו הולך וגדל כל הזמן, אנו הולכים וגדלים. בקיץ הנוכחי אנו מתכננים לפתוח מרכז נתונים חדש ומתקדם. זה יהיה טכנו פארק, שבו, מלבד מטבעות קריפטוגרפיים, נעבוד עם AI, BigData ו- IoT. שנית, אנו מפתחים פלטפורמה חדשה עם תכונות מתקדמות. זה יהיה מקום שבו אתה יכול לכרות, לאחסן את הרווחים שלך, להחליף מטבעות קריפטוגרפיים, למכור ולקנות חוזי כרייה וכן הלאה. 


מלבד זאת, אנו מתכננים להיכנס לשוק האמריקאי. נעבוד גם על הפרויקטים הצדדיים שלנו – למשל אוניברסיטת הכרייה, בה נספק ידע רלוונטי בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים.. 

5. היכן ממוקמים מרכזי הנתונים? 

מרכז הנתונים הראשי שלנו ממוקם בקירישי, רוסיה, והחדש יוקם באזור אירקוצק. החלטנו לנצל את האקלים הסיבירי הקר והגישה הנוחה לחשמל. זה מאפשר לנו לחסוך במערכות קירור, כך שנוכל להיות חסכוניים יותר באנרגיה, לקבוע מחירי חוזה נמוכים, ואחרון חביב, להיות ירוקים יותר..

6. דבר על הציוד שלך: האם הוא תחרותי?

בהחלט. אנו בודקים כל העת דגמים חדשים של כורים במרכזי הנתונים שלנו ומציעים רק את המודלים שהוכחו כיעילים ביותר. לדוגמא, בחודש מאי האחרון קנינו כורים חדשים מסאן (AvalonMiner 852, 911 1041F, 1041) ומ- Bitmain Antminers (S15, T15, S17, T17). אנו משתפים פעולה עם יצרנים גדולים של ציוד כרייה: עבדנו עם Bitmain ו- Canaan, ו- Innosilicon יצטרף אליהם בעתיד הקרוב כשותף החדש שלנו..

7. האם תוכלו להפיג את המיתוס שכדי להיות כורה צריך הון התחלתי רב לציוד? 

למעשה, זה לא מיתוס. עלויות הכרייה יהיו תלויות באסטרטגיות שלך. אם אתה בונה מערכת כרייה משלך, ההון ההתחלתי הנדרש הוא גבוה, וכך גם עלויות האחזקה. כורים ביתיים חייבים ללמוד לעבוד עם התוכנה, לשמור על מצב ההפעלה, לספק קירור מתמיד של ציוד ולהתמודד עם בעיית הרעש. עלויות החשמל יכולות לאכול מעל 50 אחוז מההכנסה שלהם. כריית ענן היא הרבה יותר נגישה. כאשר אתה בוחר לכרות בענן, אתה מאציל את כל הנושאים הללו לספק הכרייה בענן שלך.

8. כמה הון מספיק כדי להיות כורה בפלטפורמה שלך? 

לא תזדקק להון גדול כדי להתחיל לכרות עם CryptoUniverse. הסכום המינימלי של ההשקעה הראשונית הוא כ- $ 50. אני אומר ‘בערך’, כי התנודתיות בשוק הקריפטו גבוהה, והמחירים משתנים מעט כל הזמן – לפעמים אפילו לעתים קרובות יותר מפעם אחת ביום. עם זאת, מחיר החוזה ניתן להשוואה לעלות היציאה לבר. כרייה היא אלטרנטיבה בריאה יותר.

9. איך אפשר להשקיע בפלטפורמות האלה?

על ידי קניית hashrate, קניית כורים או השקעה ישירה בחברה. קניית hashrate היא הדרך הקלה ביותר להתחיל בכרייה. רכישה של כורה משלך משתלמת יותר בטווח הארוך, אך זו השקעה ארוכת שנים – מינימום 2-3 שנים. בעתיד, תהיה גם אפשרות להשתתפות במניות ברכישת כורה.

לאחרונה היו הרבה קריפטו-פרויקטים חשודים, ואני מודע לכך שמשקיעים רבים חוששים להיכנס לשוק בגלל החשש להפסדים או להונאות. CryptoUniverse מייצג אמון ושקיפות מוחלטת. מרכזי הנתונים שלנו אמיתיים ופתוחים לביקור אצל כל לקוחותינו והמשקיעים הפוטנציאליים.

10. באילו מטבעות קריפטוגרפיים או אמצעי תשלום אתה משתמש?  

אנו מכרים את BTC ו- LTС, המטבעות הקריפטוגרפיים שהוכחו כיציבים ביותר לאורך שנים. כמובן, אנו מקבלים את שניהם. ישנן גם אפשרויות לבצע תשלומים באמצעות SWIFT ומערכת SEPA האירופית לחשבון השוטף של IBAN. לאחרונה שיתפנו פעולה עם Connectum – בנק מקוון שיש לו רישיון פיננסי בבריטניה ורוכש רישיונות על ידי VISA ו- Mastercard, המבטיחים אמינות ואיכות גבוהה של השירותים שהם מספקים. אז עכשיו אנו מקבלים גם תשלומים בכרטיס.

11. אילו ערבויות אתם מציעים ללקוחותיכם מבחינת אבטחה? היו מקרים של האקרים שנכנסו לארנקים והחלפות.

ניגשנו באופן מקיף לנושא האבטחה, החל מבחירת חומרי בניין עבור מרכזי הנתונים שלנו וכלה בהגנת פריצות והונאות. ל- CryptoUniverse מערכת אבטחה ומעקב מאוחדת עם מערכת התראות כפולה. מומחי אבטחה ו- IT הם חובה 24/7. 

המערכת מוגנת מפני התקפות DDOS והאקרים, והשרתים מבוקרים מדי חודש. כדי להגן על הכספים, אנו משתמשים בארנקים קרים ובמפתחות פרטיים מוצפנים. כשמישהו מנסה למשוך כסף, המערכת מבצעת ניתוח התנהגות; ואז כל עסקה עוברת ביקורת ידנית. כן, זה מגדיל את זמן העיבוד אך מספק בתמורה רמת הגנה גבוהה. הודות למערכת זו, לא היה מצב אחד שנוי במחלוקת הקשור לתהליך הנסיגה לאורך כל ההיסטוריה של CryptoUniverse. בנוסף לכל האמור לעיל, יש לנו 700 אלף דולר בהון המניות שלנו, ולכן אנו נושאים באחריות כספית מלאה. בבעלותנו האדמות והבניינים, מה שהופך אותנו לעצמאים מדיירים ומהווים גם חלק יקר מהנכסים שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map