ראיון בלעדי עם מנכ”ל YPTOspace, גרגורי STOOS

בראיון שנערך לאחרונה עם גרגורי STOOS, מנכ”ל YPTOSPACE, הוא יורה מהמותן ומספר לנו מדוע הוא מאמין שהעולם זקוק לפלטפורמה רב-גונית ומהפכנית כמו YPTOspace.

איך התחלת את YPTOspace?

הניסיון שלי היה מגוון למדי בשיווק, בפיתוח עסקי ובשנתיים האחרונות פיתחתי טכנולוגיית מטבעות קריפטוגרפיה עם צוות נהדר של אנשים אשר מסורים להכניס את YPTOspace למיינסטרים. קבענו שאם איננו יכולים להאיץ את מגזר הבנקאות על ערך המטבע הקריפטוגרפי לעסקאות פיננסיות סטנדרטיות, עלינו לקחת אותו לציבור. אנו שואפים לעודד את המגזר המסחרי לתמוך ב- YPTOspace.

על ידי התנתקות משיטות הבנקאות והתשלום המסורתיות; אפילו המערכת הנוכחית לפיה עסקאות מסורתיות בבנקאות ובמטבעות פיאט בשילוב עם מטבע קריפטוגרפי איננה ברת קיימא, ולכן יש כל כך הרבה בעיות כשאנשים מנסים להשתמש בה.

אני מאמין בתוקף שאנשים זקוקים לחופש רב יותר בכדי להשתמש בכסף שלהם מבלי לשלם דמי עתק. כמו כן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מציעה שיטה מאובטחת לחלוטין אך אנונימית לאנשים שאולי אין להם חשבון בנק אך זקוקים לדרך בטוחה לשלם באופן מקוון..

מדוע כל כך מעט כתוב על צוות YPTOspace שלך?

בילינו את השנתיים האחרונות במציאת הצוות המתאים, אותו אימנו וכולם על הסיפון עם הפלטפורמה. לוקח הרבה זמן, כסף ומאמץ כדי לגייס את הקבוצה הנכונה, וזה מה שיש לנו אחרי שנתיים של עבודה משותפת, אז עכשיו אנחנו לא צריכים את ההפרעה שמישהו יגנוב את החברה.

מה זה YPTOspace?

YPTOspace הוא הרבה דברים, אבל השאיפה שלי היא ליצור מערכת אקולוגית עולמית המאפשרת לכל אחד את החופש לנהל את הנכסים והפעולות הפיננסיים שלהם. כזה שבו משתמשים יכולים לשלוח ביטקוין ולהגיע אליהם כדולרים או יורו. היכן שאנשים יכולים לבצע תשלומים ביורו, ועסקים יכולים לקבל אותם כקריפטו, למשל, ETH או BTC, או כמטבע הקריפטו המקורי של הפלטפורמה – מטבעות YPTO.

כפי שאמרתי קודם, אנו זקוקים לקריפטוגרפיה כדי לעבור למיינסטרים. לשם כך אנו זקוקים לפלטפורמה המשתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין; מודל מבוזר שמביא מטבע דיגיטלי לא רק למסחר בנכסים, אלא לשימוש יומיומי. לטכנולוגיה יש פרוטוקולים ספציפיים שמקלים על ביצוע עסקאות ואבטחה לכל המשתמשים.

מה הופך את YPTOspace לשונה מפלטפורמות קריפטוגרפיות אחרות?

YPTOSPACE היא הפלטפורמה הראשונה שנבנתה סביב מטבעות קריפטוגרפיה, שבה למשתמשים יש כלים מרובים לתשלום, ניהול פיננסי, מסחר, כולל פונקציית בוט מסחר אוטומטית, הימורים והימורים, קניות ועוד. טכנולוגיית הבלוקצ’יין החזקה מבטיחה אבטחה של לקוחות ומדרגיות מהירה לביצוע תשלומים מהירים וכל זאת ללא עמלה על העברת כספים!

על ידי יצירת פלטפורמה מהירה וידידותית למשתמש, הצוות שמאחורי YPTOspace מאמין שמיליוני משתמשים ברחבי העולם יאמצו את המודל הלא שגרתי הזה ויהפכו אותו למערכת תשלומים רגילה רגילה..

כפתרון P2P עם מנגנון נאמנות מובנה לתוספת אבטחה, לפלטפורמת האפליקציה יש את הרכיבים להעצים עסקים בכדי להיכנס לשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. עם כל הכלים המסופקים אין ספק במוחי כי YPTOspace יהפוך לשם דבר וידורג לצד גוגל, מיקרוסופט, פייסבוק, אפל, פייפאל ואמזון כשאנשים חושבים על מטבע קריפטוגרפי, הם יחשבו YPTOspace.


מדוע אתה משיק את ה- ICO?

אנו רוצים להביא את YPTOspace למשתמשים נוספים ולשם כך עלינו להביא לפלטפורמה להשקה. כמו כן, אם אנו עושים את עבודתנו נכון, עלינו להמשיך בהתפתחות. כל זה לוקח כסף והרבה ממנו.

הקמנו את הפלטפורמה, ואנו מאמינים שהגיע הזמן לבעלי עניין בעלי דמיון להיות מעורבים במה שאנחנו מכירים כמחלף משחקים מהפכני. בהשקעה של בעלי עניין ואנשים המשתמשים ב- YPTOcoin, אנו יכולים לקחת את השירותים הנפרדים כרגע – חשבונות בנק, בתי קזינו מקוונים, בורסות, מסחר, השקעות וכן הלאה – ולאחד אותם.

מטבעות קריפטוגרפיה היא מערכת מבוזרת, אך נראה שאף אחד מהשחקנים בשוק לא מרים את הראש ונותן פתרונות לאנשים ולעסקים. חברות שוק הקריפטו הנוכחיות נותרות מסודרות לשמור על הסטטוס קוו היכן להשתמש במערכות שלהן זה עולה כסף רב דרך מבנה העמלות, והן שמחות להמשיך לעשות זאת. מטבעות קריפטו ממשיכים לאתגר בנקאים וממשלות. כולם בורחים במקום לעבר הצפנה כפתרון לחסימות ממש אמיתיות אלה בשווקים הפיננסיים.

אני יודע שאנשים רבים מאמינים ש- YPTOspace הוא מהפכני מדי מכיוון שאנחנו נותנים לאנשים את ההזדמנות לעשות מה שהם רוצים בכסף שלהם והם לא יצטרכו לשלם עמלות גבוהות, אבל לא אכפת לי.

מטבע הקריפטו לא צריך להיות אליטיסטי, זה צריך להיות לכולם, והתחלנו לגרום לזה לקרות עם YPTOspace.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map