הגל החדש של עליית מחירים ב- BTC / ETH

בחודשים האחרונים בערך, מחיר הביטקוין התפוצץ על השווקים העולמיים. הקודם לכך היה זרם של כסף עצום של כסף פיאט לתחום המטבע הקריפטוגרפי, מה שהגביר את השחקנים הגדולים של BTC ואתר, אך גם הרבה חלופות אלטקוין נוספות. זה הביא לעלייה טקטונית בערך כל שטח FinTech. כעת, נתון שווי השוק הכולל של מטבעות הקריפטו נאמד בכ- 46 מיליארד דולר, המהווה עלייה של 50% שהתרחשה בשבועות האחרונים..

עם זאת, ישנה תחושה ברורה כי הגל החדש של עליות המחירים בתחום ה- BTC יוצא כעת לדרך. בתוכו, ניתן לצפות לשינויים נוספים מכיוון שרוב האנליסטים מסכימים כי הגל אינו בשלב הסופי שלו, למרות שאין הסכמה עד כמה יקח את המטבע הדיגיטלי המדובר..

אבל ככל שהגל מתגלגל, רבים תוהים מה מניע את זרם הנכסים לשטח וכיצד ניתן להבין טוב יותר את אותם גורמים על ידי כל מי שמעוניין להשקיע את ה- BTC שלהם, או, לעומת זאת, להשקיע כסף פיאט בקריפטו..

האדוות הגיאופוליטיות

למרות שההתקנה של כל שינוי עצום בשווקים, דיגיטלי או מסורתי, מורכבת לרוב מכדי להיות מקושרת להתרחשות בודדת (או אפילו למערך כזה), רבים מאנליסטים של BTC סבורים כי חוסר הוודאות באזור אירופה מתדלק דחף ההשקעה. ביום ראשון ה- 7 במאי יוחלט על הבחירות לנשיאות צרפת. בהתמודדות היא מארין לה פן, פוליטיקאית ימנית קיצונית שמאמינה שעל המדינה ללכת בדרכה של בריטניה ולעזוב את האיחוד האירופי..

הבחירה שלה לשלטון יכולה לשלוח איתות שיכול להתפרש רק כפרידה פוטנציאלית של האיחוד האירופי כולו. אם זה יקרה, העולם היה חווה את השינוי הגדול ביותר והבלתי צפוי ביותר מאז נפילת ברית המועצות.

מטבע הדברים, לה-פן היא מועמדת שולית, אך קשה מאוד לקרוא את מערך הלך הרוח של צרפת בשלב זה. מאז 2014, צרפת הייתה עדה לתריסר פיגועים בקנה מידה שונה שהביאו ליותר מ- 200 הרוגים ברחבי המדינה. עם משבר הפליטים המתמשך, אין ספק שמסר הימין הקיצוני הקשה שהציע לה פן מהדהד עם יותר אנשים מתמיד.

יחד עם זאת, צלו של הנשיא דונלד טראמפ מתנשא מעל תחזית התוצאה, ומציג את העולם בו הוכחו הקלפיות כשגויות בשתי הזדמנויות מרכזיות (הבחירות לנשיאות ארה”ב והצבעת הברקזיט) רק בשנה שעברה. לה פן מקבלים סיכויים קלושים, אך נראה שרוב האנליסטים בשוקי הדיגיטל לוקחים אותם ברצינות.

איש אינו יודע מה מביא יום ראשון בצרפת וזה מכריח את המשקיעים לחפש גידור. כעת, יותר מתמיד (מלבד סין שכבר הייתה עם תנופת ה- BTC שלה), משקיעים מגלים מטבעות קריפטוגרפיים.

הנה, BTC, שכבר נמצא בשימוש נרחב לדברים כמו הימורי ביטקוין או שרכישה של סחורות ושירותים ברשת, נראה שהיא עדה ליתרון הגדול ביותר. אבל, במקביל, כסף זורם למטבעות קריפטוגרפיים חלופיים שגם הם מתחזקים.

כסף חדש שנשפך פנימה

העדויות הגדולות והברורות ביותר לזרימת כספים טריים למערכת האקולוגית היא העובדה שגם BTC וגם אתר עולים במחיר. באופן כללי, מאז הקמת רשת האת’רום התרחש בין השניים סוג של דינמיקה מנוסה. עלייה ב- BTC תכלול האטה בהשקעות האתר וההיפך התרחש כאשר ה- BTC היה במצב חלש יותר.

כעת, הן מערכת והן שובר שיאים על בסיס שבועי, או אפילו יומי. עם זאת, זה גם גוזל ניתוח של כל התייחסות היסטורית שתצביע על נקודות התנגדות פוטנציאליות, וזו הסיבה שחלקם ברירת המחדל חזרה לרמות פיבונאצ’י. אלה נגזרים מסטנדרט הזהב המשמש את הסוחרים לאיתור רמות התנגדות פוטנציאליות ותמיכה.

עם זאת, 1700 $ היא רמת פיבונאצ’י הבאה שצריכה לשמש כהתנגדות. מכיוון שטווח של 1600 דולר כבר הושג, להגיע לזה יכול בקלות להתרחש לפני סוף מאי 2017. אך אותה רמה יכולה גם להצביע על התחממות יתר של השווקים, אשר תחזיר את המחיר..

תוצאות הבחירות בצרפת


במצב המחירים לטווח הקצר, אין גורם משפיע גדול יותר מאשר תוצאות הבחירות לנשיאות צרפת. במקרה של זכייה במקרון, ניתן לצפות שהמחירים יחזרו להתאושש מעט ולהתאחד לפני שהם יחזרו את המומנטום שלהם בשבועות ובחודשים הבאים. הקצב של המומנטום הזה קשה לאמוד, אבל זה בהחלט יעלה את המחיר, ולו רק בסכום קטן.

בנוסף, התבוסה של לה פן לא תפתור דבר בתחום הכלכלה של האיחוד האירופי והזנים הבין-ארגוניים. עם חוסר הוודאות ברמה גבוהה באופן כללי ללא קשר לעובדה מי ינצח בבחירות, הלך הרוח המשקיעים המתוחכם ימשיך לחפש משוכות אלטרנטיביות שיוכלו להגן עליהם בעת אי וודאות גדולה עוד יותר.

ניצחון בלה-פן יניע את המחירים בצורה משמעותית בטווח הקצר. אותו דבר יתרחש עבור אתר וכנראה לכל מטבע קריפטוגרפי אחר ברדאר. אך ההשפעה של אירוע זה תצטבר רק בשינויים נוספים שיגיעו אחריו, כך שאיש לא יוכל לומר בוודאות לאן הוא יוביל את מחיר ה- BTC (או כל מחיר אחר) בחודשים שאחריו..

הגל השני

הגל הראשון של השקעות BTC גדולות כלל משקיעים שהיו בקיאים בתחום הבלוקצ’יין או אפילו איכשהו חלק מהמערכת האקולוגית הגדולה יותר למפתחים. הגל השני בו העולם נמצא כרגע הביא משקיעים שיש להם רק הבנה שטחית של טכנולוגיית הבלוקצ’יין או חסרים אפילו את זה. עם זאת, הם בקיאים מאוד בנוהלים הקשורים לשווקים המסורתיים.

כעת, התחזיות מראות כי הגל השלישי יתבסס בעיקר על כך שהציבור הרחב ייכנס לתחום. כל זה מספק רמת ביטחון שמאיצה השקעות נוספות. עם כל הנתונים הללו, רובם מסכימים כי השוק העולמי של BTC הוא רק בתחילת גל ההשקעה החדש שלו ועליות המחירים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map