banner
banner

הצורך הנוכחי לצמיחת בסיס המשתמשים ב- BTC

הרחבת המערכת האקולוגית של המטבע הדיגיטלי בשנת 2017 כבר תועד היטב. עם הרבה מטבעות דיגיטליים, כולל ביטקוין, שצוברים ערך משמעותי בפרק זמן קצר מאוד, יש תחושה ברורה של שינוי גדול במבנה הפיננסי של העולם..

אמנם זה אולי נשמע כמו הערכת יתר, אך צריך לומר שמעולם בהיסטוריה לא הצליח סחורה / מטבע לא לאומי, לא פיזי, לרכוש עושר כה רב במסגרת זמן כה קטנה. זה לא כולל רק חודשיים קודמים אלא את כל פרק הזמן מאז הפעלת המטבעות הקריפטוגרפיים.

חשוב לזכור שהיום BTC משמש לכל מה שמתפרש מרכישת הלוואות מקוונות לביקור בתי קזינו מקוונים לביטקוין, אך המערכת כולה בת פחות מ -10 שנים. מהרגע בו הפעילה הצליחה, יותר מכל מטבע קריפטוגרפי אחר עד כה, לצבור שווי שוק עצום ולאסוף מיליוני משתמשים..

עם זאת, למרות זאת, מרבית המשתמשים הם אלה שרכשו את המטבע הקריפטוגרפי בימים הראשונים של הרשת באמצעות כרייה פרטנית או מיזם אחר, או שהם אנשים אמידים שהחליטו להיכנס לתחום המטבע הדיגיטלי כדרך. של פיזור תיק ההשקעות שלהם. באופן טבעי, מספר גדול של חברות, קרנות גידור וארגון פיננסי ועסקי אחר מחזיקים במטבע דיגיטלי, אך כשמדובר במשתמשים בודדים בפועל, נראה שהקבוצות שהוזכרו עדיין הן הדומיננטיות ביותר..

מכיוון שהמטבע הדיגיטלי דוחף את שניהם מבחינת המחיר והרלוונטיות שלו ברמה העולמית, רבים תוהים מתי תחל רכישת המשתמשים בקנה מידה גדול. להלן כמה מהעובדות ששופכות אור על אותה נושא.

האם יש צורך אפילו במשתמשי קצה?

מאז הריבאונד של התרסקות 2013 שהראה שרשת הביטקוין תשרוד, היה צורך ברור לאסוף משתמשים נוספים. אך דחיפה זו התרחשה לאט לאט עבור רבים בקהילת המטבעות הדיגיטליים ברגע בו כרייה פרטנית הפסיקה להיות קיימא, שהתרחשה עוד לפני 2013.

בשנים הראשונות, הרעיון הבסיסי של רשת P2P שניהלה את מערכת הביטקוין היה לרכז אותה כמה שיותר. החזון של היוצרים, מטושטש ככל שזה עשוי להיראות כיום, היה לספק לציבור מערכת עליהם הם שולטים באמצעות איגום המשאבים שלהם, במקרה זה, כוח המחשוב שלהם..

אך מכיוון שמספר צמתי הגיבוב ברשת גדל והקושי בפעולת הגיוס עלה, מחשבים ביתיים רגילים פשוט לא היו בעלי פוטנציאל עומס העבודה לכרות מטבעות כפעולה משנית או רקע. בגלל זה, משתמשים התחילו ליצור אסדות לכרייה שהצליחו לנצל את הכוח של ה- GPU במקום המעבדים ולספק להם את התוצאות הרצויות.

זה גם לא החזיק מעמד, אפילו עם הקמת בריכות כרייה ייעודיות. במהירות, הפוטנציאל הסיני הידוע כיום עלה למקום עם כרייה בקנה מידה תעשייתי והשתלט על מרבית כוח הכבישה של הרשת. מכרות גדולים אחרים או קונסורציום מכרות הלכו בעקבותיהם.

עם זאת, הרעיון של משתמש רגיל שמפעיל כריית ביטקוין במחשב הנייד או בשולחן העבודה שלהם פשוט גווע. ככל שתהליך הרכישה, ההחזקה והמסחר בביטקוין החל לערב יותר ויותר כסף פיאט, כך גם המשתמשים הרגילים החלו להיות שוליים.

כיום, חלק מהקהילה אומרים כי כל יוזמה לייצר משתמשים חדשים ברמת הקצה, או אנשים שפשוט רוצים להעסיק bitcoin הימורים מקוונים, קניית סחורות או כל דבר דומה, חסרת טעם פחות או יותר. בכל מקרה, עתיד הרשת מתוכנן על ידי זרם או יציאה של קרנות גדולות, ולא כאלה שמגיעים מהמשתמשים הבודדים (שבכל מקרה יישארו קטנים בהשוואה).

יסודות הרשת

התזה שהוזכרה לעיל נכונה במובן זה שבשנתיים הקרובות הביטקוין יהיה מגרש משחקים לבעלי אמצעים פיננסיים גדולים. המטבע הדיגיטלי ייקנה וימכר ברווח, באופן דומה לסחורות אחרות.

עם זאת, יש פגם עצום ברעיון שאין צורך בצמיחה של משתמשי הקצה. ללא קשר לפוטנציאל המסחר שמגיע מאנשים או ארגון עשירים, מאגר משתמשי הקצה יהיה הדבר שהופך את הרשת לעמידה בלחצים חיצוניים או פתוחה בפניהם..

נכסי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים ימשיכו לצוץ ואם נוכחות כסף היא הדבר היחיד שקורץ למשקיעים, במוקדם או במאוחר רשת אחרת תיכנס למקומן. מספיק להסתכל על עליית רשת את’ריום ועל האתר שלה כדי לראות שלאחרים יש את מה שנדרש כדי להדיח ביטקוין..

למעשה, מכיוון שמרחב המטבע הדיגיטלי מתגוון מבחינת התכונות והנגישות, לביטקוין יש מה להפסיד כמנהיג החבילה. בהקשר זה, בסיס משתמשים גדול הוא ההיטל היחידי לטווח הארוך שיכול להגן מפני שינויים גדולים במרוץ זה.

תמיכה בעברית

כמו במיזמים רבים אחרים, בסיס משתמשים גדול הוא זה שמספק מוצר או מיזם מסוים יציבות. זה לא יכול להיות הגורם היחיד ליציבות בתמונה, אבל זה בהחלט גורם חשוב. אותו בסיס משתמשים מגן על המיזם של תזוזות פתאומיות שבוודאי יגיעו כאשר השוק מיישר את עצמו ללא הרף, מה שמוביל באופן קבוע לשינויים גדולים במחיר ה- BTC..

כעת, אותם שינויים אינם מוחשיים באותה מידה משום שהם אינם משפיעים על קבוצה גדולה של אנשים. אך כאשר אותה קבוצה הולכת וגדלה, נשירת השפעות המסחר יכולה להיות בולטת הרבה יותר. כיום, הביטקוין שינה מאוד את המוניטין שלו ממשהו שולי למשהו מאוד מעניין, אך גם תנודתי.

זו אינה קריאה לפעולה אידיאלית למשיכת משתמשים רגילים, אך יתרונות אחרים עשויים להתברר להם יותר אם הם מודגשים. כדי שזה יקרה, על קהילת הפיתוח והסחר להפעיל את השפעתם הציבורית ולהמשיך לעבוד להכניס אנשים רגילים נוספים לרשת. כאשר הם עולים לסיפון, כולם במערכת האקולוגית ירוויחו, במיוחד כשמדובר בעתיד מול רשת הביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me